Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Novinky.cz povolí diskusi k článkům až po ověření bydliště diskutujícího

Novinky.cz povolí diskusi k článkům až po ověření bydliště diskutujícího

Anonym (9.2.2009 00:00:00)

A další novinky uplynulých dní: Operátoři zlevňují volání do mobilních sítí - Volný skoncoval s IPTV - a více...

spaisee (9.2.2009 06:30:42)

No konečně to aspoň novinky.cz napadlo. Byl bych ovšem pro centralizovanější řešení. Pokud by se CzrchPoint stal registrující autoritou pro OpenID, nebylo už by to tolik složité. Jen nechápu, proč se tohoto kroku všichni tak strašně bojí. Je to blbá internetová občanka.

tacmud (9.2.2009 08:23:41)

Chápu že se muselo něco s těmi diskusemi udělat, protože anonymní vyjadřování názorů láká různé psychicky labilní jedince ale zase na druhou stranu se mi nelíbí uvedení celého jména a města. Je totiž rozdíl jestli jsem Jan Novák z Prahy a nebo třeba Václav Vopička z Horní Lhoty která má 100 obyvatel. Já bych navrhoval jméno a třeba okres aby to bylo měl nějaký psychopat kterému se nelíbí můj názor trochu složitější mě najít a fyzicky mě vnutit svůj názor :-((

MartinCZ (9.2.2009 09:52:40)

Nemyslim si, ze tu adresu by Novinky zverejnovaly, spis se tam pise kvuli tomu dopisu.

David (9.2.2009 10:49:36)

No nevím, zatím co jsem kde četl tam bude zveřejněno právě jméno a bydliště (tj. město)... Plus si tam ještě lidi můžou dobrovolně dát svou fotku :-)

Anonym (9.2.2009 12:28:13)

Šak co je na tom, když mám nějaký názor... Přece se nebudu za vlastní názory stydět, takže nemám problém se zveřejněním jména a bydliště. No a když s tím problém někdo má, tak jen tlachá a to je v tom případě dobře, že se účastnit diskuse nebude.

tacmud (9.2.2009 15:22:30)

No tak vidim ze s tim mas problem asi ty kdyz se ani nepodepises pod svuj nazor, ze anonyme :-)

Anonym (10.2.2009 00:23:56)

nj. Zato o vás víme z vašeho podpisu úplně všechno:-)

adam (18.2.2009 16:14:36)

Jo, podle jeho mailu se dá v googlu zjistit jeho adresa. Víme? A teď zpátky na novinky, holoto.

David (9.2.2009 16:37:34)

Problem je prave v tom co uz tu bylo napsano. Je rozdil byt Jan Novak, Praha, nebo Frantisek Schwarzmuller, Dolni Kopyto nad Sazavou... Ackoliv verim, ze se to snad stavat nebude, je to podle meho zbytecne moc "odhalujicich" udaju vsem na ocich... Plne by stacilo jmeno, pricemz adresa by byla ulozena u provozovatele webu...

gwade (9.2.2009 21:59:03)

ano a pak tě někdo vykrade, protože ví, že pocházíš z vesnice xy, aneb bydlíš dvořákova 158 a jseš ten a ten a podle fotky si zloděj odhadne kdy odcházíš do práce čím jezdíš a jak žiješ a pak se divíme, že poroste kriminalita a budeš vykraden i to je varianta na kterou asi nikdo nemyslí

gwada (9.2.2009 21:56:11)

no?. a kolik těch dopisů rozešlou na adresy které jsou -nejsou :- ) a telefon, už vidím, jak lidi uváděli různá tel. čísla, takže i to, že si budou ověřovat telefonicky je bude stát peníze, a odeslání dopisů?? už jsme četli na novinkách, jak si lidi zřídili desítky adres a psali si o registraci pod smyšlenou identitou.. aneb novinky na to mají, no bedej by neměli, každá předešlá registrace stála 3 kč za sms, takže kolik lidí se registrovalo předtím smskou ?? kde jsou informace o telefonních číslech a kam šli ty peníze?? hm??...

Retro (11.2.2009 01:02:35)

Přesně tak . Seznam z diskutujících na novinkách profitoval už minimálně jednou . Zveřejnění své identity zadarmo a odsouhlasení reklamní korespondence už prostě překročilo všechny tolerovatelné meze .

BB (9.2.2009 08:33:48)

Diskusie na spravodajskych portaloch tvoria zrkadlo samotnemu spravodajstvu. Clovek si velmi lahko moze porovnat aki ludia ten ktory portal navstevuju, to sa velmi dobre prejavi prave v diskusii. Cim viac je spravodajstvo bulvarne a "senzacne"... tym viac ho citaju nevyzreti, prihlupli jedinci alebo pubertaci. Novinky by sa mali zamysliet aj nad obsahom a formou spravodajstva. Na idnes to tiez nie je zrovna ukazkovo intelektualne ale diskusie su tam kazdopadne rozumnejsie a hlavne k veci.

Haf (9.2.2009 12:33:55)

Ale o tom to je, ať si píše každý co chce nikdo Vás nenutí to číst. Já na Seznam nechodím, ale tím si vykopal hrob. Ono taky internet používá rozvědka, policie, STB . jen se jinak jmenuje atd. Taky napíšete Klaus je v. a zítra budou klepat na dveře, proti tomu se kdysi bojovalo a dnes o vás ví, í jakou nosíte barvu ponožek.

Jirka (9.2.2009 16:34:29)

Souhlas. Kdo nekdy navstivil diskuzi na novinkach vi, ze je to fakt bida. Mozna jde o snahu zkvalitnit diskuzi, ale presne jak rikate, diskuze je obrazem zpravodajstvi samotneho... Lepsi jit asi uplne jinam.

Ralphik (9.2.2009 11:44:43)

Tak jsem si rikal, ze se kouknu jak teda ten registracni formular vypada.. Kliknu na odkaz a... ->Seznam.cz Co to je? Ja jsm chtel registracni formular a ne mail na seznamu.. To mam sverit sva data serveru, ktery ma neustale vypadky? Kdo mi zaruci, ze se osobni data nedostanou ven ze seznamu? Neni tomu tak davno, kdy uzivatele prisli o data, maily, kontakty.. Sice se seznamu podarilo obnovit vetsinu, ale ne vse.. Spis nekale zvyhodnovani serveru je to.. Seznam potrebuje dalsi maily a adresy na posilani spamu a ted uz i papirove reklamy..

David (9.2.2009 16:40:07)

Pane, Vam unika jedna podstatna vec... Novinky.cz i Seznam.cz jsou servery vlastnene soukromymi subjekty... Cili o nejakem "nekalem zvyhodneni" nemuze byt rec. Ackoliv je to pro nekoho tezko stravitelne, muze si opravdu vlastnik se SVYM webem delat CO CHCE... Nakrasne klidne i ty diskuse zrusit... Nebo dat vsem misto fotky kasparka... Pokud to bude v mezich zakonu, tak se Vam to sice muze nelibit, muzete s tim nesouhlasit, ale vsechno co s tim muzete udelat je tak akorat to, ze na dany web prestanete chodit, to je vse :-)

Retro (11.2.2009 00:56:30)

Svobodně a místopřísežně prohlašuji , že Seznam i s Novinkami půjde ke dnu ....

gwadegna (9.2.2009 21:51:32)

Zaručí ti to Zuzana Zábrodská :- ) ha ha háááá

KLF (10.2.2009 14:09:46)

Myslím že by v takovém případě měli jméno a město zveřejňovat i přímo autoři článků.

omroo (10.2.2009 19:54:08)

Huráááá - konečně je to tady, jen bych to doplnil čtečkou otisku prstů a zaslaným vzorkem DNA. NWO Rulezzz