Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Zrychlení ADSL O2 - žádné zlevnění???

Zrychlení ADSL O2 - žádné zlevnění???

Petr (12.3.2009 19:59:41)

Četl někdo tento článek? http://www.lupa.cz/clanky/migrace-na-azdsl-jaka-jsou-pravidla/ To samé je v novém ceníku O2 služeb ADSL. Takže podle tohoto budu platit za 8M dále 950Kč Místo 475, stejně jako za původních 6M. Je zajímavé, že na stránce Zrychlujeme.cz mi to udává, že mám tarif ADSL 8M Premium a ne komplet a v aplikaci Mojekonto mám zas normální variantu 8M za 475Kč, což mi potvrdila i operátorka o2 a žádnou variantu Premium nezná- přitom ji májí v ceníku......

Anonym (13.3.2009 07:56:35)

premium je nový název pro internet komplet který má O2 v systému

Anonym (13.3.2009 15:11:03)

Právě že asi ne.....viz. ceník...Premium Varianta je jen hlopej a předraženej výmysl.....za 712Kč je jen navíc Fix. IP a 5 licencí na ten jejich antivir.......http://www.cz.o2.com/public_conver/b6/15/22/17713_208030_Cenik_xDSL_sluzeb_TO2_1_2_2009__2_.pdf Varianta Koplet je i s CDMA.....obojií je v případě navýšení jen vnucení nevyžádaných služeb.....

Mr.Brain (13.3.2009 21:21:04)

Prakticky je to něco jako O2 Duo a Trio. Taky mi na infolince bylo řečeno jak je všechno super a pak jsem byl moooc rád, že jsem nic nepotvrdil, protože jsem pak zjistil, že z internetu bez závazku by se stal internet se závazkem na rok...

Petr (13.3.2009 22:24:11)

Já ale nic nepotvrzoval - jedná se o migraci, kterou provedli oni automaticky - ze 6M na 8M. Podle tohoto článku mi vychází že budu platit variantu 8M Komplet za 950 Kč, podle aplikace Zrychlujeme variantu Premium 8M za 712 Kč a dle aplikace Mojekonto a operátorky tu běžnou 8M za 475Kč......tak nevím na čem jsem.....jestli za 8M budu platit 475 nebo 2x více...což je podstatný rozdíl.....dyť toto se týká všech co byli automaticky zrychleni, proto se ptám, jakou variantu obdrželi.....

Mr.Brain (13.3.2009 22:53:10)

Já jen konstatoval, že pokud si chtěl člověk "zrychlení" urychlit, šlo si zřídit jednu s těchto služeb (ale o ročním závazku se nemluvilo). Ten článek jsem četl a vůči uživatelům 6M je to docela nefér. Ono ostatně i přístup O2 k uživatelům co u nich mají linku déle než třeba 5 let je katastrofální... Ale prakticky podle těch tabulek by migrace 6M měla být ma 8M komplet... Což je těch 950... Ale pokud je v aplikaci moje konto napsána ta služba i operátoři to tvrdí, tak to asi tak skutečně bude. Já teď řeším problém ten, že jsem tam dneska volal, že chci zrychlit tu linku, jen zrychlit, protože už mne to dvouměsíční čekání nebavilo. No, modem mi píše že 16mbit... na dsl.cz mi po ověření čísla píše 14mbit a skutečnost je 3,5mbit... (spíš jsem se těšil na větší upload a kde nic tu nic) :/ Navíc mi modem píše dosažitelná maxima linky jako 23mbit a 1,2 mbit. Tohle moje hlava nebere. Asi tam zas budu volat...

Petr (14.3.2009 09:00:44)

Jasně, všechny argumenty beru. Asi bude nejjednodušší počkat na první vyúčtování a pak to řešit -jestli to vůbec půjde. Píšu to, protože by mne zajímalo, jestli jsem byl sám z mnoha uživatelů, kteří si mysleli, že také snad něco úšetří. Ale že mi O2 vnutí služby, které absolutně nepotřebuji a nechají si za to pěkně zaplatit, jsem opravdu nečekal. Hlavně, když se na svých stránkách o tom vůbec nezmiňují...jen v zastrčeném ceníku.

Anonym (15.3.2009 21:47:02)

Nevim co na tom nechapete? Proste Vam jenom zmenili nazev sluzby, zrychlili v ramci moznosti internet + pridali nejake dalsi sluzby ke stavajici. Cena zustala stejna. Pokud chcete platit mene musite sam pozadat o zmenu. Mimochodem o zmenu jste uz mohl pozadat davno a mit tak vyssi rychlost za nizsi cenu.

mirek (18.3.2009 06:38:15)

Ja jsem o změnu požádal a odpověděli mi že mi internet zrychli "dle plánu" zrychlení - který nikdo nezná, ale cena dolů rozhodně!!! nepůjde.

Sicco (19.3.2009 16:43:05)

Volal sem do O2 že chci snížit rychlost z 16Mbit na 8Mbit,protože moje linka umí max 6Mbit,paní mi říkala,že to není problém,druhý den jsem měl již internet změněný. Dnes ovšem nastalo překvapení,že mi přišel dopis,ve kterém píšou,že mi velmi děkují,že jsem si objednal nové balíčky služeb a že cena celkem zůstává stejná. JÁ SI ALE ŽÁDNÉ BALÍČKY NEOBJEDNAL A MĚL SEM PLATIT 831KČ NAMÍSTO 1079KČ!!!!!!! takový podvod z jejich strany sem nečekal,aby nepřišli o hloupých 200Kč...co vy na to? mám nějakou šanci,abych platil těch 831Kč bez pitomých balíčků?

Anonym (14.3.2009 13:25:26)

lol. tak v prvni rade O2 zadnou takovou informaci s tabulkama migraci nepotvrdilo a v tomhle smyslu se zatim ani nic nedeje. nevim co tu trojcite z clanku nejakyho individua na lupe, objednany sluzby mate podle smlouvy a nikdo vam automaticky neda cdma, dokud si to k tomu nedoobednate :-) s tou rychlosti je to tak, ze co rika modem je synchronizacni rychlost s dslamem, tedy jedina "pravdiva". muze to byt jeste nedokonfigurovane na brasu dal v siti nebo spatne nakonfigurovane. to se taky stane. ale to musite nejdriv zapatrat, protoze ty webove meraky jsou naprosto k nicemu a nakonec muzete mit problem i u sebe..

Petr (14.3.2009 14:08:14)

Netrojčím, jen mi zajímá, jak to s tou migrací a cenami je. Po přečtení aktuálního ceníku O2 - strana 9/11 mi to moc fér nepřijde http://www.cz.o2.com/public_conver/b6/15/22/17713_208030_Cenik_xDSL_sluzeb_TO2_1_2_2009__2_.pdf Když si přečtu, že cena za zúčtovací období zůstává nezměněna a došlo jen k přejmenování tarifu 6M na 8M Koplet za 950.

Anonym (14.3.2009 16:54:17)

okay. tak z toho dokumentu je samozrejme, ze zmeny sluzby budou udelane tak, aby O2 neprislo o zisky, co je na tom tak nelogickeho :-) nikoho prece nepodelavaji, muzete si zadarmo sluzbu zmigrovat na nizsi tarif kdy chcete. take je tam receno, ze profily budou konfigurovat do 30.4., takze sluzby se jen neprejmenujou, ale tam kde to pujde, se bude navysovat. komu to nevyhovuje, ma pusu a muze si zavolat omg. ste jak maly deti :-))

Anonym (14.3.2009 16:55:56)

jinak brecet by meli spis lidi s extremem, u ktereho se teda podle toho ceniku nejspis zadny zmeny neodehrajou..

Anonym (14.3.2009 08:33:10)

tak tam ještě jednou zavolej a uvidíš co ti řeknou, a kdyžtak to pak reklamuje a nebo trvej na zrušení a navední pouze 8M, nemůžou ti narvat něco co sis neobjednal

Falty (16.3.2009 07:18:05)

Ja bych si s tím nedělal hlavu. Přejdi k nějaké alternativě GTS, Volny, CRa ... a vyber si co chceš, pokud teda nemáš ještě platnou smlouvu na dobu určitou !

Petr Kout (18.3.2009 09:48:53)

POZOR AKCE!!!! telefon (300 volných minut) a 8MB ADSL od O2 za pouhých 500 Kč měsíčně. zájemci o tuto službu hlašte se na 774 96 22 86. akce běží do konce března!!!