Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Milí Telecome, strč si svůj internet express tam odkud jsi ho vyhrabal !!!!

Milí Telecome, strč si svůj internet express tam odkud jsi ho vyhrabal !!!!

huha (12.5.2004 22:45:57)

viz. nadpis mluví za vše, co jiného dodat ...... doufám, že vedení telecomu jednou pochopí, že se v EU udrží jen, když bude s normálním uživatelem mluvit na rovinu a ne, že mu bude vykládat jak je ten koláč vynikající a přitom je s prošlou záruční lhůtou ....

kcg (13.5.2004 09:17:41)

Proc? Ja myslim, ze je to porad lepsi nez nejaky pausal za dial-up a pokud by to jelo v _kazde_ vesnici, tak by to byla dobra sluzba. ADSL mam asi mesic a pul a jedine co mi na nem vadi je to, ze ho taky nemam u rodicu, tj. nedostatek pokryti! Karel

Anonym (13.5.2004 09:20:37)

tak já nevím, ale tobě se zdá 2 Giga respektive 4 giga měsíčně jako neomezená služba? Ano, bylo by to celkem fajn, kdyby to i po stažení jelo 64/64. Ale ruku na srdce, tomu snad ani ty nevěříš.

Jiri (13.5.2004 09:39:30)

No vem si, že je to za 1149 kč i s paušálem za hlasové služby... (první 2 měsíce jen 999 kč). Přitom IOL adsl je za 899 kč ale musíš si k tomu připočíst paušál za hlasové služby! U toho normálního adsl když přetáhneš 3GB tak platíš navíc, u tohohle když můžeš za měsíc stáhnout 2GB s plnou rychlostí a další 2GB s poloviční rychlostí.... pak ti jen sníží rychlost, nic nevíc ale neplatíš... Mě se ta nabídka dost líbí...

Anonym (13.5.2004 10:01:54)

64/64 je u tebe "jen sníží rychlost"? Tak to je super ADSL :-)) Pokud jiný poskytovatel přijde s cenou Contactelu (tedy i s hlasovým paušálem do 1000) a bude účtovat po 1 Gigu, tak se může jít Express klouzat. Protože za cenu expressu budeš mít o několik giga navíc a můžeš je tahat plnou rychlostí. Např. Contactel na tom taky není rychlostně špatně. Bohužel nadlimitní data má po 10 Giga, což je dost na hov*o.

Jiri (13.5.2004 10:48:36)

No já sem jen řekl, že mě se ta služba líbí... nic víc, nic míň... mě totiž těch 500MB za týden bohatě stačí takže bych nejel ani poloviční rychlostí... mám to ale u GTS a tak budu jen doufat, že konečně zavedou taky nějaké takové nějaké FUP jak telecom...

Anonym (13.5.2004 12:23:24)

tak to potom ale postrádá logiku, co tu píšeš. Když nestáhneš ani 500 MB, tak nepotřebuješ ADSL. Notabene tady už máš nabídku Contactelu, tak proč tě nezaujala ta?

Jiri (13.5.2004 12:31:01)

Logiku to má... měl jsem od gts paušál na dial up co mají, a protože sem tam byl moc hodin denně, tak mě nabídli, jestli nechci přejít na adsl... a já na to přešel... řekli mě že mě to pojede rychleji a že tam oproti tomu puašálu na dial up můžu být kdy chci. To se mě líbilo a tak mám adsl u gts... Prostě mě nenapadlo, že kvůli jejich neomezeným datům to pojede tak pomalu všem... Kdybych to věděl, tak bych si dal určitě neějakou 3GB limitovanou adsl, nebo dokonce ted ten Express. Jenomže tohle forum sem začal číst teprve před týdnem, kdy mě to adsl zapojili.... A nemůžu s tím nic dělat, můžu jen doufat, že udělají nějaký razantní FUP:))

Milan (13.5.2004 09:39:01)

Můj pohled na expres neni zas tak negativní, pokud by FUP fungoval jak má, a rychlosti z grafu by byly garantované. Záleží jenom na počtu přenesených dat, kdyby to fungovalo podle grafu, tak mě to vždy až koncem týdne spadne na 256 kbit, můj trafic je zhruba 5gb měsíčně, což je lepší než když to jede celý měsíc na 80 kbit.

smoke (13.5.2004 11:45:08)

Oproti vyspelejsich statu se citim diskriminovany kdyz se tady neda sehnat za podobny peniz neomezeny internet.

Co_je_ti_do_toho (13.5.2004 12:41:08)

Ve slově Milý se v tomto případě píše Tvrdý Y.

Arnošt (13.5.2004 12:46:10)

Kdyby to byla tvrdá služba s tvrdým milým, tak by byla jinak koncipovaná ;-) Když je měkká služba, tak jen měkce...