Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Kdo nemá e-book, není in?

Kdo nemá e-book, není in?

Anonym (24.3.2009 00:00:00)

O tom, že elektronická čtečka e-book bude již příštím rokem tím pravým trhákem, se mluví a píše už nejméně 10 let. Prakticky každý výrobce hardwaru se do jejich vývoje pustil, každý na nich prodělal kalhoty.

Tony (24.3.2009 12:09:51)

Jsou knihy na netu i zdarma, přečetl jsem desítky knih z palmknihy.cz, Starý zákon, Nový zákon a další, nyní čtu na netbooku a není to ono. Pro nadšence e-book není,ale když se to správně podá davu, má to šanci na život. Třeba předplacené noviny do e-booku, to by se dost lidí chytlo, ráno vstanu a mám nahrané čerstvé noviny....

adam (28.3.2009 06:01:04)

Ty noviny sou hodně dobrej nápad. Akorát na normální noviny člověk ráno "rozloží" housku a kafe a nemusí řešit, jestli to pocmrndá, stejně to pak vyhodí, to by s e-bookem asi nešlo:) Trochu mi vadí, že je to další "krabice". Už takhle mám na opasku hromadu futrálů na všechno možný a jen hádám co dřív ztratím nebo někde zapomenu:D

Xspy (29.3.2009 13:37:52)

Pokud se nedá k E-readeru s trochou zapření přistupovat jako k novinám , které po ušpinění vyhodíme nemá E-reader na světě místo .

Xspy (29.3.2009 13:36:12)

Safra chlape utíkej si to patentovat ! Spousta lidí vstane a utíká aby stihla hromadnou dopravu , utíká aby stihla čas příchodu do práce ale stejně musí sem tam čekat a právě v této chvíli vytáhnou mobil (Čtečka je vážně zbytečnost ) a začtou se do předplacené elektronické verze různých plátků . Otázkou není jestli ,ale kdy se tahle distribuce stane standartem !