Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nejvýhodnější internetové nákupy jsou z Hongkongu

Nejvýhodnější internetové nákupy jsou z Hongkongu

Anonym (31.3.2009 00:00:00)

Při pohledu na seznam mých posledních internetových nákupů je vidět jeden jasný závěr - nejčastěji jsem opět nakupoval zboží od prodejců z Hongkongu. A má to svůj důvod.

Doh Tsu ho - Vietnamský diskutér (31.3.2009 05:53:10)

Já to šikala ,fám bude . Fešák,fešák ......

idioti (2.4.2009 12:30:58)

to je zvlastni ze vam to docvaklo tak pozde ze tady je prislusenstvi 1000000000000x predrazeny. Jenom pozor on ten honkkong a cina nebudou furt tak levni jak to vypada...

Falty (31.3.2009 07:01:27)

Osobně bych si dával ještě pozor na ty reference. Tyhle prodejci toho prodávají celkem dost. Jde o to, že někteří neprodávají do některých zemí. Většinou to tam přímo prodejci uvádějí. Strácí se tam hodně zásilek. Je tam přeba hodně zmiňované Polsko. Takový prodejce je schopný Vám věc prodat, ale pokud nedojde, tak máte smůlu a stát se to může. Vyplatí se vybírat ty nejvíce referencemi tzv. nad 97%. 95% je prostě málo. Už se mi stalo, že zasilka nedorazila. Po dohodě s prodejcem jsem počkal ozval se a on zaslal zboží znova tzv. po 2 mesících jsem se dočkal. Tenhle prodejce měl 99% pozitivních referencí. Mam zkušenosti s Hongkongem, Thaiwanem ....

Anonym (31.3.2009 09:55:23)

ještě raději kupuji z Číny, ale pozor na reference !! Vyplatí se zásilku pojistit. Z Číny to posílají jako obyč psaní a nějaký poberta na poště to může zneužít.

Xerxes (31.3.2009 10:39:57)

Jak je to třeba se clem nebo s daní?

Kocmiš (31.3.2009 21:19:02)

Clo se neplatí u zásilek do 3000,-.Jinak nákup přes ebay doporučuji je to super věc a člověk by se toho neměl obávat.Nakupoval sem věci na auto jak v anglii tak i v americe a žádný problém.A když náhodou prodávajcí (seller) nebude mít u položky cenu poštovného stačí mu napsat mail a on jí rád zdělí.Jinak doručení cca 7 dnů což je i uvedeno u služby která zajišťuje dodání.

Jindra (31.3.2009 22:39:15)

Můžu potvrdit. Zrovna dnes jsem po dlouhé době nakoupil od prodejce z Hong Kongu. Fascinuje mě především cena poštovného. To prostě nepochopím. Z USA to stojí docela žok, ale z Hong Kongu často jen několik dolarů. Dnes jsem měl na výběr doručení baterie do navigace (která je zabudovaná v přístroji a normálně se neprodává) za 2 USD nebo s pojištěním 3 USD. To vyjde dráž pošta po ČR než z takové dálky. Dorazilo vždy vše za 5-8 dní a clo a dph jsem zatím neplatil, objednávám levnější věci.

Pepa (31.3.2009 23:16:23)

Mohu jen doporučit, nechávám si posílat baterky do notebooků a vyjdou tak na třetinu ceny u nás i s poštovným, a vydrží úplně stejně..., Jinak si nechávám posílat i SSD disky a taky v pohodě. Clo ani dph neplatím, stačí prodejci poslat mail, ať uvede minimální hodnotu zásilky (zpravidla několik USD) a je to Jinak se dá kupovat i solidně z Koreje...

--- (1.4.2009 09:39:00)

S tímhle mám celkem rozporuplné zkušenosti, jednou jsem objednával akumulátor do foťáku a zásilka nepřišla, tak jsem požádal prodejce a ten ji poslal znovu - potom po nějakém čase přišly akumulárory 2 :) Jenže z toho mi přišly 4 zásilky rozflákané na šrot a jednou prodejce poslal něco úplně jiného než jsem chtěl, o reklamaci ani řeč. Sice jsem nepřišel o žádné horentní sumy, ale už na to kašlu :/ V tomhle čase aby člověk obracel každou korunu..

petr (8.4.2009 15:42:51)

Zalezi z jakeho obchodu si to nechavas posilat. Ja jsem si uz nechal poslat 2 notebooky a dosly vzdy v bezvadnem stavu

xy (3.11.2009 14:08:40)

Mohl bych dostat odkaz,odkud?

Anonym (4.4.2009 14:04:39)

znáte ještě ně+co kromě Ebay a DX?

Sndrek (8.4.2009 15:23:11)

co je DX? dik

hoperovič (23.7.2011 14:20:49)

ještě chinavasion.com který můžu vřele doporučit kupoval jsem kameru která funguje už rok a také mobilní telefon kterému po půl roce přestal sice fungovat dotykový displej ale vrátili mi bez problémů po tom co jsem poslal video se závadou peníze a telefon zpátky nechtěli

QUOVADIS (22.12.2011 16:42:03)

Nejlepší a nejrychlejší nákup je na ověřeném http://www.buyincoins.com. Využívám stále. Pro všechny vaše nákupy se dá navic ziskat sleva 15% na každou objednávku. Jednoduše si vytvoříte s každým nákupem nový účet na novou e-mailovou adresu. Jako recommender zadejte: ruprt a kupon na slevu: 10%Ebay2011. Ověřené a funguje stále.

Bloker (14.4.2009 22:10:35)

Ty jo mě zaraži jak rychle vam to dochazi ja jsem si kupoval notebook z USA. Poštovné bylo nehorazně vysoke myslim že 1000 nebo dokonce 1500 a navic my to došlo asi tak za měsíc a pul a ještě k tomu jsem zaplatil CLO 2500. Kupoval jsem to přimo od DELLU na podzim