Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Skype pro iPhone

Skype pro iPhone

Anonym (1.4.2009 00:00:00)

Mluvilo se o tom již delší dobu, teď je to konečně skutečností – čiperná společnost Skype připravila verzi svého softwaru na ultrapopulární internetové telefonování pro současný hit mobilních telefonů, iPhone.

Marsian (1.4.2009 10:38:29)

Opravdu skype stačí jen 6,25 Kbit/s ??? Podle mně je to mnohem více. Toto by bylo i méně náročné než hovor v GSM.

neznalek (1.4.2009 16:31:01)

at zije april

ARny (1.4.2009 19:35:12)

Tak to je asi nejslabsi aprilovej clanek co sem cetl..

Mike (2.4.2009 11:01:23)

Proč by to měl být apríl? Skype normálně na iPhone jede... dneska jsem si ho installoval z postele na appstoru a rovnou jsem zkoušel volat známejm. Nevim, že by to mělo být něco průlomového... je to spíš na "pohodlné skypování z postele" bez notebooka a sluchátek na domácí wifi síti, kterou má skoro každej iPhonista Nebo třeba když je člověk někde v nějakém obchoďáku a zrovna dotyčná osoba sedí u Skype... Jak říkám, nic průlomového... jen další drobná vychytávka, co se občas může hodit. Nevim, proč je tomu všude věnov anej takovej prostor... :o)

EX-pert (2.4.2009 13:00:28)

neni to vtip, ja Iphone mam a Skype pouzivam a muzu rict, ze to funguje skvele!!! Je sice pravda ze ziju v Londyne, ale to na veci nic nemeni!!Snad jen to, ze internet je tady opravdu rychly!

ingdragon (2.4.2009 14:17:44)

skype je drahy volam zdarma s voip viz http://ingdragon.wz.cz