Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > RIO Media slibuje rychlé optické přípojky a HD kanály pro 100 tisíc lidí

RIO Media slibuje rychlé optické přípojky a HD kanály pro 100 tisíc lidí

Anonym (8.5.2009 00:00:00)

Rio Media, která nedávno odkoupila několik českých poskytovatelů internetu, televize a telefonních služeb, začíná odkrývat svou strategii. Standardem mají být optické přípojky s rychlostí 25 Mbit/s a 50 Mbit/s a stovky televizních programů i v HD rozlišení.

tatik (8.5.2009 10:48:06)

ja to jenom vitam v Olomouci FCA televize analogova kvalita je doslova priserna na LCD TV internet je +- 50 let za opicema takze cokoliv se posune smerem dopredu ja osobne uvitam

PG (8.5.2009 15:56:46)

RIO stavi v olomouci FTTH na bazi primeho vlakna az k zakaznikovi, jsem v jejich pilotnim provozu na Roznanske ulici. Mel jsem instalaci jeste pred tim, co koupili 802. Kamarad ma 802 a ma do bytu metalickou pripojku, takze myslim, ze o know-how z 802 asi byt rec nemuze.

tatik (8.5.2009 18:59:50)

mas pls treba ICQ? dik

PETR (10.5.2009 23:20:11)

Ahoj jsem přimo technik 802 a myslim že know-how to bude mužu ti poslat foto jak to vypada ale je pravda že v Olomouci je to dříve.

CyberMole (19.5.2009 23:37:45)

My poskytujeme 50 Mbps již od začátku roku 2008, nyní máme v nabídce rychlosti od 10 do 100 Mbps, navíc naše rychosti jsou synchronní. Ale řekněme si upřímě ... kdo si to koupí ? Běžný uživatel nepozná 10 Mbps od 100 Mbps. Nebo nabídka od O2 s uploadem 512kbps či 768kbps ? Směšné v dnešní době. Osobně trochu RIO media fandím, ale ze svých zkušeností vím, že se berou dost velké sousto.

Tony (24.6.2009 15:07:25)

Nejlepší internet jsem měl od 99maxprogres, za 499 Kč to bylo něco, 25 Mb/s na 25 Mb/s to již šlo, potom jsem se přestěhoval a měl jsem ADSL hrůzu od O2 a nyní jedu na UPC, což ujde, tak se mně zdá nabídka jako několik roků stará :-), vše zde již bylo, městečko Boskovice je již jinde ...... Mám VOIP od 802 a poěr cena výkon je skvělá, chudáci z O2, VOIP je pevná linka a tak na ni volám z 02 mobila za 0 Kč :-), jojo, podporuji VOIP

Martin (20.10.2009 08:49:18)

To můžu taky potvrdit, mám od Maxprogresu nějakou dobu internet a další služby (IPTV, VoIP) a spokojenost, co se týče přenosové rychlosti. Dřív jsem byl připojen přes Wi-Fi a to byla celkem hrůza, připojení nestabilní a rychlost kolísala v závislosti na přírodních podmínkách, navíc něco příjímejte v zarušeném prostředí. Vystřídal jsem i další (kabelové) operátory, ale optika je optika. BTW nenabízí "jen" 25Mbit, ale i 50Mbit (up i down) pokud vím.

NESTAREJ SE (22.5.2010 14:41:53)

RIOMEDIA AT RADEJI SKONCI.... VETSI DEMENTNI INTERNET JSEM NEVYDEL NEUSTALE VYPADKY!!!!!!!!§§ NEDOPORUCUJI TO UZ RADEJI O2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIKDY RIO MEDIA SHIT NEJVETSI

Lumpidik (3.1.2013 19:56:33)

standardy co chystá RIO už delší dobu běhají na O2 linkách, já osobně mám VDSL 25Mbit/s a při pomyšlení co jsem míval s RIO za problémy a kolik lidí v našem městě také, kdy 90% přešlo od RIO jinam, myslím, že pokud kopnou do země a natahají optiku tak zrovna u nás prodělají kalhoty. Pokud si někdo nadělá přístupem k zákazníkům špatnou reklamu bohužel podle mého názoru na trhu neprorazí.Obdobné se stalo u nás s UPC ,které zakoupilo stávající kabelovou tv a nestará se o ni. Viz výpadky od pátku až do pondělí a pár lidí bez nervů chodilo se štípačkama a odstřihávali to. Ale je to věc názoru a přístupu, uvidíme.