Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Jak zařídit schránku, na kterou by nikdo nepsal…

Jak zařídit schránku, na kterou by nikdo nepsal…

Anonym (9.5.2009 00:00:00)

Psát o tom, jak svoji rodinu sžívám s internetem není už nikterak originální, ale zábavné a místy i dokonce vtipné je to stále. Žlutý notebook jsme kupovali před drahnou dobou, nyní jsme se dostali do fáze, kdy jsme zařizovali e-mailovou schránku…

Flash (9.5.2009 11:53:10)

Hezký článek :)

polarbear (11.5.2009 23:40:03)

bezvadnej článek, souhlasim snad ve všech směrech :o)

Jiří L. (18.5.2009 15:12:53)

Pamatuju si, jak jsme někdy kolem roku 2002 (cca) dali naší babičce na Vánoce mobil. Za dva dny jsme ho měli zpět s tím, že "V ŽIVOTĚ NIKDY NIC TAKOVÉHO POUŽÍVAT NEBUDE!!!". Jasně... taky dospěla- za pár let na to dostala svoji první Nokii a naučila se jí zdárně používat. Nestačil jsem se pak divit, když mi na moje narozeniny přišla esemeska od babičky, že mi přeje všechny ty důležité věci (všichni známe a říkáme). Tím to ale zdaleka nezkončilo- babička si všimla, že jim u nich doma vyzbyl jeden (vyřazený) počítač. Vymínla si, že ho chce a že chce ten internet! Tak se jí teda natáhl LAN kábl, na PC se nainstaloval Linux Mint, na plochu se dal FF a TB s popisky internet a pošta a babička teď internetuje jak voteklá a mejly posílá a přeposílá i v jedenáct v noci. Jen dodám, že babičce je 75 a celý život učila děti na první stupni ZŠ.