Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Jak se oživují virtuální mrtvoly

Jak se oživují virtuální mrtvoly

Anonym (23.5.2009 00:00:00)

Rodinné vyprávěnky mají kupodivu úspěch. Ovšem nejsou nevyčerpatelné. Přesto žijeme v zázračném věku, který naskýtá každému, co potřebuje, tudíž i já mám ještě jeden veselý příběh. Hlavní hrdinkou je moje maminka, která přes všechny nástrahy počítače, i toho, že je virtuální mrtvola, začala mít ráda e-mail.

babča (24.5.2009 16:36:31)

Moc hezky napsaný článek, plný lidskosti a porozumění pro starší generaci :-)

Mungo (24.5.2009 20:50:31)

Veselému a hravému formátování bych se tolik nedivil, když to chudinka psala na notebooku ...

Ladislav (25.5.2009 09:30:51)

Kdyby se moje maminka dožila internetu v dnešní použitelné podobě, tak bych si myslel že ten článek je o ní a že autor je můj brácha:-))))) Držím Vaší mamince palce a přeju jí vše nej.LS

Mongo (25.5.2009 03:48:37)

A těch papírků všude a systematického nepořádku .... No tohle si každý musí prožít sám :) . Oprava domácí zvířenou překousnutého kabelu DC adaptéru od routeru ... tímhle mne překvapila zase moje máti .

zelvicka (27.5.2009 19:40:33)

Mamince přeju hodně štěstí v zápase s internetem... doma zažívám něco podobného, s internetem se pere moje babička, která ovládá emaily, smsky z internetu, stahuje fotky z foťáku do počítače objednává věci přes net... Když neví co dál a já jí to jdu vysvětlovat, tak už radši ani neříkám: "To už jsem ti ukazovala, babi..." ale trpělive poslouchám věty typu: "Pomalu! Ještě jednou! Jak?? A nejde to jednošeji?" A nejlepší je: "No počkej, to je moc složitý, to si stejně nezapamatuju..." a za týden zase: "Mohla bys mi prosím říct...."

Mr. Lordi (12.9.2009 14:39:24)

To je něco jako moje máti...té když na počítači vyskočíběžná windowsovská hláška či žádost o potvrzení aktualizace nebo spuštění podpůrného programu, tak nejdříve to čte půl hodiny a pak začne na všechny strany volat co s tím má dělat. Když není po ruce někdo podle ní "kompetentní" talk raději vypne počítač... a ode mě si poradit nenechá, já nejsem kompetentní...a to dělám IT :-D