Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Naměřené rychlosti internetu na DSL.cz v květnu 2009

Naměřené rychlosti internetu na DSL.cz v květnu 2009

Anonym (9.6.2009 00:00:00)

Průměrná rychlost internetu po optice již půl roku roste. V květnu přesáhla 13 Mbit/s. Bezdrátové sítě mají v průměru stále srovnatelné rychlosti s ADSL na úrovni 4 Mbit/s. CDMA síť O2 nad 0,5 Mbit/s.

josef (11.6.2009 18:38:27)

vážený pane,asi jste zkušební technik nebo jste nevyzkoušel i jiné renomované společnosti.udivuje mne spol.02. já osobně mám jiné zkušenosti!!! za míň peněz víc muziky. s pozdravem josef

Anonym (12.6.2009 09:18:48)

Klasika... UPC má nejpomalejší tarif o rychlosti 10M, ohání se garancemi, neagregovaným připojením a kdyby měli všichni ten nejpomaleší tarif, tak by to nesmělo být pod 10 mega.. a hele, ono je to jen 8 mega s tím, že rozhodně všichni ten nejpomalejší tarif nemají. Takže kecy kecy kecičky :-)

Ja (14.6.2009 18:46:35)

Naprosta vetsina lidi meri rychlost jen kdyz se jim neco nezda... Takovych, co meri rychlost i kdyz se pripojeni chova na prvni pohled jak ma je velmi malo. Takze vysledky mereni jsou pochopitelne zavadejici. To same plati pro uplne vsechny ostatni poskytovatele pripojeni, u ADSL je to jeste ovlivneno "servisnimi daty", ktera ukroji nejake to % z maximalni mozne rychlosti, protoze O2 na tyhle data zadnou rychlost navic nepridava. Sam s UPC nemam problem, 10M jede 10-11M vzdy kdyz neco stahuju, v poslednich dnech jim to ale asi "zlobi", protoze neni vyjimkou treba 15M :-)