Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Ukradený univerzální klíč stále odemyká nové Windows 7

Ukradený univerzální klíč stále odemyká nové Windows 7

Anonym (11.8.2009 00:00:00)

Microsoft má problémy. A není jich málo. Nejenže zisky jim v důsledku krize klesají jako ještě nikdy předtím, ale nové Windows 7, které mají přijít na trh za necelé tři měsíce, už jsou ke stažení. Unikl nejen univerzální klíč k aktivaci OEM, ale dokonce i jazykové balíky.

Anonym (11.8.2009 07:01:32)

Pokud vím, tak ten klíč už je blacklistnutý - MS to mohl udělat díky tomu, že ten klíč unikl tak brzy a nebylo s ním nainstalovaných moc mašin.

Anonym (11.8.2009 08:38:57)

ee, funguje. Pěkný článek - i když jeho úkolem bylo určitě jen pravdivě informovat, asi dal dost lidem návod na stažení a cracknutí windows7cz ve finální verzi. ZA TO DÍKY.

Anonym (11.8.2009 18:00:01)

Ano, logicky, teď funguje - okna co jsou ke stažení jsou ze stejné doby co unikl klíč. Po první aktualizaci kontroly pravosti chcípne.

Anonym (11.8.2009 18:57:48)

ee - kecy!!! říkej jen to, co si ověříš!!! po aktualizacích to normálně jede dál a dál to píše, že systém je plně aktualizován, má to logo ověření pravosti, neomezená platnost......

Anonym (11.8.2009 19:53:35)

ehm, aktualizace kontroly pravosti ještě nebyla :-)

Anonym (11.8.2009 20:56:45)

Opravdu ještě nemaj nástroj na ověření pravosti Win 7 a až bude, tak jestli je opravdu ten klíč blacklistnutý, tak se systém opravdu bude chovat jako nelegální. Můžete si na stránkách Microsoftu zkusit ověřit Win 7 a napíše vám to, že tuto verzi operačního systému zatím nelze ověřit. Alespoň se potom zjistí jestli Microsoft ten klíč opravdu zablokoval, nebo jenom strašil. Ověření pravosti jsem testoval na RC verzi, tak zkuste jestli lze ověřit RTM.

Anonym (11.8.2009 22:09:13)

ověření nelze dokončit..... ale jinak aktualizace běží, (zaktualizovalo mi to ovladač grafiky). Nemá cenu tady teď házet do tmy co bude až bude. Jestli s tím pak dokážou něco udělat, určitě se zas objeví nějaký crack. Každopádně v tuhle chvíli platí, že jsou to plnohodnotné w7ultimate, fungují perfektně, jsou cracknuté a dál se uvidí - vždycky se vidělo. A mimochodem - kdo váhá - chodí to nesrovnatelně líp než visty, běhají na tom exáče pro xpéčka daleko líp než pod vistama.... je to fajn. Pentium 2,8 hyperthritting, ram 2gb, grafika integrovaná intel. Na dnešní dobu žádnej zázrak, vista aby na tom jela - povypínat kdeco. Jsem dlouholetý uživatel linuxu a byť riskuju kamenování, musím říct, že mám silný pocit, jako bych jel na linuxu + KDE.

GJD (12.8.2009 11:37:08)

Notak, tak nam to reknete... kde je stahneme?

Anonym (12.8.2009 13:55:42)

Kdo hledá na internetu snadno najde :-)

mrva (14.8.2009 17:30:31)

no, to by - místní znalci mohli. Opruboval jsem stránku http://www.torrentreactor.net/find/windows-7-cz ale je tam toho nějak moc. A hlavně nevím, zda to teda stáhnout můžu anebo ne. Poradími kdo ?

Anonym (15.8.2009 11:02:49)

kdo hledá najde: http://tracker.cztorrent.net/torrent/windows-7-ultimate-7600-16385-090713-1255-rtm-x86-x64-cz-en-sk/55220 jsou tu i odkazy na crack s tím klíčem. vzkaz pro blbečka: Anonym [IP: 88.103.11.XX] nehrál jsem si na štamgasta - dával jsem jen vědět ostatním, že na takovéto konfiguraci to na rozdíl od Visty běhá naprosto svižně a spolehlivě. Jinak by mně samozřejmě zajímalo pro jakou smysluplnou aplikaci je tato konfigurace slabá. Ale uznávám, že je to názor do diskuze. Jinak to asi posuzuji ve svém věku 43 let a jinak to bude posuzovat 14ti letý hráč her, který si ještě sám na nic nevydělal. Asi tak k tomu, jestli jsem štamgast.

thoms (21.8.2009 20:46:59)

hele asi takhle, to je hezky ze si 14 prcek nemuze na to vydelat kdyz je jste na zakladce a studuje. Kor kdyz je clovek na skole ktera je zamerena a pomerne tezka a nema moc casu na naky brigady. Kde ma student brat penize na tak drahej system? Ono pro studenta za blby office je 1000kc dost. Berte to tak ze nektery student dostane od rodicu pomerne dost penez jako kapesne protoze rodice jim to trpi a aby jejich decka na ne nemeli hemzy tak je tak rodice uplaci a pak jsou ti rodice co moc penez nemaji a decka se holt musi smirit a ze jich je dost a kde na to maji vzit kdyz chodi treba na pocitacovou skolu ktera je dost narocna??? Ono se to dospelim opravdu dobre keca a MS by se mel zamyslet komu vlastne OS prodava. Jestli detem a nebo dospelim a nebo obema. Jako studenti by meli mit pro osobni pouziti windows zadarmo. Co treba programy Multisim ci Xilinx ISE nebo Matlab?? To sou pomerne drahy softy a myslim ze kdyz se deti na tom potrebujou naucit tak jim staci nelegalni verze. Proc by meli platit pokutu za neco kdyz se tim nezivej? HM v tomhle je inteligence OSA velmi hluboko pod urovni

Anonym (21.8.2009 21:42:31)

Existuje strasna spousta skolnich licencnich programu od ruznych vyrobcu za vylozene smesne ceny a navic v hodne z licenci je mozno pokud skola zakoupi soft na ucebny poskytnout jej studentum domu zdarma.

thoms (22.8.2009 10:38:06)

ok, tak mi reknete za kolik muze skola ziskat takove programy ktere sem tu vyjmenoval. Nejvice me zajima Xilinx ISE :DDDD

d. (26.8.2009 09:09:12)

zdarma (= 0 Kc,-) - Matlab, Maple, Win XP a ine MS produkty na CVUT. XP mam dozivotnu licenciu pre sukromne pouzitie ;-). Ale inak sa priklanam k nazoru, ze MS produkty su predrazene. Nesuhlasim s vysokymi trestami za pouzivanie "nelegalne stiahnutych" AV diel a SW a nenavidim organizacie, ktore sa na boji proti piratskym kopiam prizivuju.

Petr (9.9.2009 19:03:27)

Jen aby "doživotní licence" nespočívala v MS najatém ukrajinci na den tvé promoce :-)

Anonym (13.8.2009 00:37:52)

hmm, hyperthritting, 2gb ram taky není nic moc, to je asi 250 MB, to ste štamgast, co?

anonym (23.8.2010 11:16:44)

CEST CHLAPE NEVIS ODKAZ NA STAHNUTI LEGALIZACE WIN PROFESIONAL 7 DIKAS

Nargon (11.8.2009 09:31:30)

Teda me asi neco uniklo. Ja jsem myslel ze uz pres rok microsoftu sefuje Steve Balmer, ale kdyz tu pisete o Billovi. Tak to Steva vyhodily a vratil se jim tam Bill? Kdy to bylo? To jsem urcite nejak prosvihnul protoze jsem o tom nikde nic necetl.

Tomáš M (11.8.2009 11:24:23)

Jelikož v ČR není nelegální stáhnout pro svou potřebu z internetu cokoliv , tak to asi také vyzkouším. Smazat to mohu vždy, ne ? :-)

Nargon (11.8.2009 14:48:04)

Omyl. Tohle plati pro audiovizualni dila (tj hudba, film). Ale stahovani softwaru je trestne.

Jacek (11.8.2009 23:03:13)

Zamyslete se nad tim co pisete (co za nesmysl sirite dal). Obecne neplati, ze stahovani softwaru je tretne. Co demo, free a shareware verze programu? Dokonce ostre placene verze, ktere si stahnete, zaplatite a vyrobce (prodejce) vam pak posle aktivacni klic?

Anonym (31.1.2010 19:25:05)

Stahovani neni trestne ale instalovani uz ano porosujete smlouvu. A sdileni je take trestne.

Anonym (4.12.2014 17:54:19)

Ja uš bych měl dostat tak 10 let :D

EL (12.8.2009 23:49:54)

Podívejte se na ceny win7 násobte x2 a bude vám to jasné proč se krade...a krade se všude a odsere to vždycky ten na konci, teda zákazník.

(O)fer (14.8.2009 12:44:21)

Ten klic uz je davno blacklisted. Win de porad aktivovat pomoci loaderu a tohohle klice. Ale protoze je uz klic blacklisted nepubou obchazet WGA takze se budou muset vypnout aktualizace. Win jinak zustanou aktivovane.

Anonym (26.8.2009 10:38:22)

Uz jsou ukradeny univerzalni klice Lenovo, Dell a Acer. Na scene se objevil i fungujici crack (vmware image) KMS serveru a rada piratskych KMS serveru jiz bezi... Existuji fungujici cracky i pro ostatni verze Windows7 i pro Server2008R2. Toto vse M$ nikdy nezastavi a asi ani nechce - ti co to pouzivaji by si jinak Windows nekoupili ale by pouzivali Linux a to ma M$ radeji upiratene wokna.

Anonym (26.8.2009 10:41:10)

A aktualizace vesele funguji a overeni pravosti (napr. pri instalaci doplnkovych softu od M$) taky.

miroslav (31.1.2010 15:49:13)