Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Jak ztišit větráčky a disky (nejen) na netboocích

Jak ztišit větráčky a disky (nejen) na netboocích

Anonym (20.8.2009 00:00:00)

Zbavit se protivného tikání pevných disků, otravného pískání a funění větráků nebo naopak přehřátého netbooku a rozžhavené klávesnice není tak těžké, jak se může zdát. Nástroje pro netbooky, ale i notebooky a desktopy vám během chvíle pomohou.

Viktor CZ (20.8.2009 17:05:17)

A vůbec nejlepším nástrojem ze všech je (dnes také umírající) RM-Clock . (Obdoba NHC kde je dnes už problém sehnat acpi profily i na notebooky , které v dobách největší slávy podporoval ) A že by nastavení AAM na HDD vyžadovalo neustálre spuštěnou utilitu v tray ? ... Co to má být ??? . Programy to jsou užitečné a rozhodně nenahraditelné - patvary co dodávají výrobci fungují mnohdy hůř . Škoda že stávající projekty umírají a náhrady neexistují .

Martx (24.8.2009 04:56:16)

No jistě, RightMark CPU Clock Utility je skutečně dobrý nástroj na ztišení notebooků a jsem dost překvapen, že zde není zmíněn. Inu, není článek jako článek.

Franta (21.9.2009 17:33:20)

Hm, ale porad nevim co jsou ty "netbooky", ze by nejaka inovace notebooku :-)

Anonym (21.9.2009 23:59:35)

Netbook = notebook vhodny tak maximalne na brouzdani po netu ;))) Vsechny ty hrackarny a zmenseniny notebooku. (Nic proti nim, sam jeden jako doplnkovy ntb pouzivam a dokonce s W7 a MS Office 2003 ;)

jha (14.9.2009 20:11:11)

Che, nejsem zadny expert, ale u meho Asusu, nejak podezrele byl slyset vetracek...vypnul jsem, vse odpojil a sejmul spodni kapotaz....lopatky byly zapraseny, za 2 roky pouzivani, nasadil jsem fotobalonek a obezne kolo jsem dukladne ofoukal. Vetracek se ztisil a neni slyset, jak bylo drive..

Petr (20.9.2009 08:55:55)

Tak jsem tenhle prográmek nainstaloval na NT Toschiba Satelite, OS Vista,dal jsem do ,,Po spuštění, a ejhle po spuštění to systém zakázal a nechtěl s tím spolupracovat. Funguje to,když to po spuštění jakoby nainstaluju,skočí to na lištu a snad to chodí. Jde s tím něco udělat ?? Díky : bra.bra@seznam.cz

Amadeus (5.12.2010 13:54:04)

Zdravím, quietHDD bohužel obsahuje trojana Trojan Crypt.XPACK.Gen. Nebyla by nějaká alternativa, která by byla ,,čistá"? Díky za odpověď