Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Jak velkou máš klíčenku?

Jak velkou máš klíčenku?

Anonym (29.8.2009 00:00:00)

Tak přesně s touto otázkou na mě nedávno vyrukovala kamarádka. Ač jsem ryzí ajťák, začal jsem přemýšlet, v čem nosím klíče a jak je to velké. Většinou tyto dvojsmysly dopadají úplně jinak a setkáváme se s nimi dnes a denně.

zero (29.8.2009 00:34:20)

Zakaznik: Dobry den, jiz treti den nemohu psat cisla na klavesnici. Ja: Mate zaply Num-Lock? Zakaznik: Coze to? Ja: Num-Lock! Rozsviti se Vam takove zelene svetylko! Zakaznik: Ano, to se mi rozsviti na PC hned po zapnuti... Ja: Jak pisete velka pismena? Zakaznik: No normalne, drzim Shift a pisu. Ja: A kdyz chcete psat v kuse? Zakaznik: Jako jak v kuse? Pisu jen prvni velke pismeno na zacatku vety! Ja: Aha, proste zmacknete na klavesnici klavesu Num-Lock a vyzkousejte. Zakaznik: Ano, a to takhle budu muset delat pokazde? Ja:Nashledanou..

EL (4.9.2009 01:19:15)

sem tam prodám na blešáku komp ... přišel ke mě rom a ptal se mě "PANE NEMÁTE NĚJAKÝ ČERNÝ POČÍTAČ?" zeptal jsem se "proč zrovna čerrný?" odpověď "JÁ MÁM DOMA VŠECHNO ČERNÉ"...

Peter (6.9.2009 14:22:01)

V jednom elektru jsem viděl romskou rodinu jak si chtěla koupit domácí kino a na dotaz prodavači "páne hlavně,aby to umělo to dolgi bižitl ,asi chtěli říct dollby digital"jsem šel do kolen

HuH (29.8.2009 09:28:41)

No to moje maminka si myslela že wifina je novej pojem pro sprostou ženskou :-D, sice už jsem jí to vysvětlil, ale pořád si vede že je dobře, že doma nemáme žádnou tu wifunu ale pěkně kabely :-).

fonda (29.8.2009 13:20:36)

Naprosto souhlasim s "internetem Seznam" (bez Seznamu jako domovskou stranku rikaj kde mam internet a nebo ze jim to nejak nefunguje) a s vkladanim adresy do pole hledej. Tohle kdyz vidim/slysim, tak bych si vyskubal vsechny vlasy a takovych lidi znam dost a dost.

Blem (30.8.2009 01:30:38)

Joooo s tim seznamem jse to zažil taky... taky mě skoro jeblo když jsem to viděl... Nej bylo že jsem dělal starší paní pc a když jsem odjel tak mi volala že jí nejde net... ve skutečnosti byla jen domovská stránka google... po přenastavení na seznam už se neozvala... taKé cesta 30km :-D

Ivan (29.8.2009 21:02:15)

Jo, služební cesty na intranetu vždy stojí za to. Čím větší společnost, tím horší. A ještě by mne zajímalo jak velkou máte tu klíčenku?

Ivanovič (30.8.2009 10:49:36)

Mne by spíš zajímalo jak KVALITNÍ máš klíčenku. Ono mít třeba 2GB reklamní klíčenku nejmenované velké firmy je dost nebezepčné. Párkrát použít jde. Ale pak jednou najednou z ničeho nic v USB zůstane konektor a klíčenku má člověk v ruce. A 2GB dat jsou v nenávratnu. Takže nosit si všechna svá data na klíčence, či dokonce na ní zálohovat je cesta do pekel.

branda (31.8.2009 16:16:13)

prosím vás,co máte na počítačí ? /dotaz na XP nebo Visty/ odpověd byla:květináč......

Anonym (31.8.2009 16:48:04)

nejlepsi hlaska je: zkz: mam na disku mistojen v levo hd:co vam to pise zkz: no free space left on the disk

Bedas (1.9.2009 10:16:52)

Pohled uživatele: Vypnul se mi počítač. Volám "ajťáka". Po mnoha urgencích přichází,těžce vzdychne, něco si mumlá pod nos, asi 10krát se otáčí na mé židli, kopne do počítače a ten se zapíná. Znovu si těžce povzdychne, stále mumlá a bez pozdravu odchází. Je to prostě namyšlený blb. Pohled správce IT: Zavolali mě k uživateli. Ten idiot si myslí, že jsem tu snad jen kvůli němu. Zjišťuji, že se pořád točil na židli, až se mu na ni namotal kabel ze zásuvky. Tiše nadávám, odmotávám kabel, odkopávám počítač co nejdál pod stůl, aby to zase nenamotal, zapínám ho a on čumí jako když nadloube volovi.Je to prostě blb.

Agent_X (1.9.2009 19:58:08)

Prisla pani, ze ji nefunguje fax... Tak povidam a jakej mate fax ? Zelenej :-x

Seznam, nenajdu tam ... (1.9.2009 20:00:58)

//Pokud vysvětluji, že Seznam.cz není internet a že adresa se píše jen a pouze do panelu Adresa v prohlížeči, uživatel kývá a říká, jak tomu rozumí, a pak opět vloží webovou adresu do řádku Hledej. Nezlobte se na mě, ale to je na zabití.// - mam uplne stejnou zkusenost, je tezke vysvetlit, ze Seznam.cz neni internet a webova adresa se nepise do radku hledej :)) + jednu navic: zavolala si me kolegyne z prace, ze ji nefunguje outook a na strankach se nemuze prihlasit a ze potrebuje nutne zkontrolovat postu, tak mrknu na email: *****@tiscali.cz, reknu, at se vyzkousi prihlasit ... no mila pani se prihlasovala na seznam.cz ... co dodat?! :))