Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Microsoft si zadělal na další problémy

Microsoft si zadělal na další problémy

Anonym (1.9.2009 00:00:00)

Máslo na hlavě mají opět u malého a měkkého. To, že Windows 7 už na černo kolují, je jim zřejmě málo, nyní neváhali a přidali si ještě problémy s marketingem. Konkrétně se jedná o prodej produktů MS v katolickém Polsku.

brno (2.9.2009 01:07:46)

Neviem prečo, ale uniká mi spojitosť vierovyznania a rasovej (ne)znášalivosti.

Jožin (2.9.2009 12:55:53)

Mě se na Polsku líbí jedna věc, nepotkáte tam ve městě takový počet Rómu jako tady. Bydlej v osadách někde za městy a nesmí do centra. A nikdo to tam neventiluje a nerozebírá všude v jako tady.

Anonym (2.9.2009 12:58:10)

No.. a máš to.. za chvíli Tě "Anonym [IP: 62.84.129.XX]" osočí, jaký jsi rasista :-D

Anonym (2.9.2009 13:21:48)

proc bych to delal?

Anonym (2.9.2009 13:23:40)

Protože máš ke všemu co říct a vždy v opozici...

Anonym (2.9.2009 13:27:28)

kdyz zde nakej nouma zacne tvrdit, ze mu chybi moznost zakoupit si optiku do baraku tak se nediv, ze jsem v opozici.

Anonym (2.9.2009 13:27:55)

ono je to zde obecne spise o tom si kopnout do nakeho ISP nez primo debatovat k veci.

Anonym (2.9.2009 13:57:39)

Zase začínáme urážet? Prvni by bylo dobré si zjistit i ceny... za kolik se to nabízí tady, za kolik na západ od nás, za kolik na východ od nás a jinde ve světě... No až zjistíš, že i bez ohledu na kupní sílu či průměrnou mzdu je to tu i ve sprostém přepočtu nejdražší (a to s nesrovnatelně horšími podmínkami) - prostě postavené tak, že to nemají zájem ty firmy poskytovat, tak se snad zamyslíš nad tou ohranou pohádkou, co tu už od rána hraješ. Ale kdybych ti předložil milion argumentů, tak si budeš pořád mlet to svoje a dělat ze sebe bůhví co. No přeji ti hodně štěstí v životě (budeš ho potřebovat), ale debatovat už s tebou nehodlám. Klidně si udělej do notýsku další čárku, že další člověk neunesl tíhu tvých argumetů, nebo jak si značíš, když někoho zhnusíš, ale já se považuju za toho chytřejšího, který ustoupil zaslepené blbosti... Hawk...

Anonym (2.9.2009 14:07:12)

ale nebud srab a neutikej od tematu. Debata byla ciste o tom, ze se u nas vubec nenabizi FTTB a FTTH. Coz neni pravda, jak ty sam ted pripoustis. To ze je cena v zahranici jina nez u nas je smutne, ale zase musis vidit to, ze na zapade jsou par desitek let pred nama. To co se u nas prodava jako nova technologie je na zapade davno zastarale. Navic, tobe prijde necelych 5.000 za garantovanou E1 linku hodne?? Kolik si myslis, ze te stoji stejna linka v zahranici?

aCronym (4.9.2009 00:44:57)

Tyjsi ale kokot ,co to meles za nesmysly. Jsi snad sebemrskac ?

Anonym (6.9.2009 15:47:14)

rekni narovinu ze netusis ktera bije nebo se vyjadruj jasne s rekni s cim nesouhlasis.

Anonym (6.9.2009 14:22:48)

Nejen v Polsku. Např. i v Řecku. Ale nikde kvůli tomu není takový haló.