Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Humbuk kolem iPodů

Humbuk kolem iPodů

Anonym (9.9.2009 00:00:00)

Proč vlastně iPod slaví takový úspěch, když se od jiných podobných zařízení zase až tak moc neliší? Navíc existuje přece řada multimediálních mobilů s prakticky identickými funkcemi. Tak proč zrovna iPod? Tuto otázku jsem si položil poté, co jsem četl zprávu o tom, že firma Apple chystá levný tablet, lehký přenosný přístroj s velkou (deset palců) dotykovou obrazovkou.

LH (9.9.2009 22:02:53)

No ... tak tento článek je akorát sumářem nepodložených informací. Doporučuji přenechat problematiku Apple produktů jiným serverům.

mien (10.9.2009 17:21:41)

A proč? Apple ti nesedí? Jo, je to tvůj názor. Nikdo ti ho nebere. Jakýkoliv článek o Apple patří na každý objektivní server o IT. O nepodloženosti si můžeme popovídat za půl roku. Přechod (Applu) na intel byla před deseti lety také nepodložená informace.

gragb (16.9.2009 21:51:44)

Tak jsem čekal úvahu na téma "proč iPod?", jak se psalo v prvním odstavci - a nějak jsem se nedočkal.... To by se publicistovi stát nemělo :)

Vojta Horák (28.9.2009 10:53:08)

Já můžu jen říct, v čem měl iPod úspěch pro mě. Ve velké kapacitě. Tahat jakýsi bazmek nazývající se MP4 s kartonem paměťových karet jsem nechtěl. Když jsem iPod koupil, byl jsem překvapen, že na displeji se dá sledovat i film a dokonce i titulky jsou čitelné. Navíc bezproblémový chod. Dodnes si jen škubu vlasy, že jsem tenkrát neměl u sebe o 100 dolarů víc a koupil si "jen" 30GB... Prostě ta kapacita u hudebního přehrávače je hodně silný parametr.