Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > protipiratska strana

protipiratska strana

Petr (22.9.2009 09:05:19)

Prosim o vysvetleni, proc ma protipiratska strana v programu legalizaci stahovani dat z internetu pro vlastni potrebu kdyz je to dle mistnich expertu jiz davno legalni? Prosim o slusne odpovedi.

Anonym (22.9.2009 09:09:24)

Současné stahování filmů z internetu, a to především stahování ze služeb, které jsou k porušování práv masivně zneužívány (P2P sítě, filehostingové a FTP servery), rozhodně nelze považovat za užití díla pro osobní potřebu, neboť uživatelé stahují díla přímo z nelegálního zdroje v přímé závislosti na protiprávním jednání jiných osob, které díla bez souhlasu nositelů práv neoprávněně užívají - sdílejí a zároveň je v rozporu s podmínkami třístupňového testu, který stanoví, že: výjimky a omezení práva autorského lze uplatnit pouze ve zvláštních případech stanovených v zákoně; pouze tehdy, pokud takové užití díla není v rozporu s běžným způsobem užití díla; a ani jím nejsou nepřiměřeně dotčeny oprávněné zájmy autora. Aby se jednalo o volné užití dle autorského zákona musí být všechny tři podmínky splněny zároveň. Z uvedeného je zřejmé, že v případě P2P síti a veřejných úložišť souborů tomu tak rozhodně není.

Anonym (22.9.2009 09:11:09)

http://www.cpufilm.cz/index.html

xxxx (22.9.2009 17:00:30)

Bavíš se dobře kryple?

Anonym (22.9.2009 18:20:11)

Seš debil, běž se nechat vyšetřit...

Anonym (23.9.2009 08:37:09)

opravdu kvalitni nazor plny argumentu.

Anonym (23.9.2009 18:07:46)

Koukám, že si prosazuješ cenzuru... komunisto... Stejně všichni víme, že seš mimo....

Anonym (30.9.2009 22:46:14)

najdi si slovo cenzura ve slovniku, dekuji

Anonym (1.10.2009 22:20:09)

To byla reakce na to, že sis tady nechal adminem smazat asi 7 dosavadních reakcí, které ti byly asi trošku proti srsti, prosím.

Anonym (1.10.2009 23:47:16)

No tak to je dobrej mindracek. Admina neznam a jaksi jsem si tu nic mazat nenechal. Jdi se lecit chlapecku. Jestli neco admin smazal (nak jsem si toho nevsiml) tak to smazal bez meho sebemensiho pricineni :) Ovsem ono je lepsi nejdriv lidem nadavat do komunistu a pak nad necim nepremyslet co :)

Anonym (2.10.2009 13:36:31)

Ty seš fakt psycho :D

Anonym (2.10.2009 16:41:45)

zato ty jsi vrcholem geniality co :) Co zkusit se chovat jako clovek, zamyslet se nad argumenty ktere jsem prednesl a pak reagovat opet argumenty? Ale to je asi nad tve dusevni schopnosti. A radsi se chovej slusne, nebo necham admina aby ti bloknul IP :)))) kdyz jsem podle vas takovej dobrej kamos s adminem :))

Anonym (2.10.2009 20:40:48)

Na to, aby to tu trochu admin pročistil s ním nemusíš být kámoš... stačí jeden e-mail a pokud dotyčnej pracuje dobře, tak to omrkne a případně vymaže... no a vzhledem k tomu, že všech 7 příspěvků nebylo k tématu, ale k tomu, jakej seš "mimorealiťák," tak to holt smazal. Já si stejně myslím, že na tvůj podnět.. ty duševní schopnosti...

Anonym (2.10.2009 22:00:43)

nech stranou me dusevni schopnist. Bavime se zde o zisku ci obohaceni sebe sama diky nelegalni cinosti dalsi osoby. Kazdy nouma zde vi, ze sdilet hudbu a filmy je nelegalni. To se asi shodneme. Kdyz ty neco stahujes, tak jsis vedom toho, ze tahas z nelegalniho zdroje. Vetsina lidi se zde brani tim, ze nic nesdili, ale problem neni v tom ze sdilis, ale v tom, ze vyuzivas nelegalne sdilena data.

xxx (30.9.2009 21:52:32)

no,je to pirátská strana a ne protipirátaká :-)