Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > O2.RYCHLOST

O2.RYCHLOST

zdena (21.11.2009 16:59:33)

Dobryden mám u Vás obědnany internet 8Mb ale jede to kolem 5Mb a dnes dokonce 3a něco platím přece za 8 Mb a nějaké vymluvy jak daleko jsem od ůstředny mně nezajímaí to je Váš problém nabizíte 8 Mb tak to chci.Potom se nedivím že každy na O2 nadavá.To je klamaní zakazníka!!!!!!

ivo (21.11.2009 17:25:49)

Objednaný máte až 8Mb,nikoliv 8Mb to by stálo daleko víc než 500kč

xxx (25.11.2009 01:12:40)

Ha panové to nic není :) ja jsem si obědnal 15 zaří (tedy podepsal smlouvu ) na pevnou linku a ADSL 8 mega , a nasmlouvě je že služba atd bude žřízená do 30 dnu , a co pak se to nedějé tedka je 14 listopadu a službu a ani linku stále nemám , a když zavolám na O2 linku tak se jen vymlouvají bud to že maji něký problém z pozemky :) nebo že tam taková smlouva vubec neni , a nebo že nemájí volná slot/výstup na dslamu , nebo že nemaji v mé oblasti volnou pevnou linku :) bydlím v ově v centru :) srandisti :X , a přitom když tu toho 15 září byl jejich dyler tak se ověřovalo dostupnout linky a ADSl a jestli vubec lze zřídit Pevnou linku atd na všecko na lince O2 bylo odpovězeno že ano že neni problém :) . Takže si začínám myslet že O2 si dělá z lidí srandu a nebo si myslí že všichni jsou debilní nebo co :( ,, takže ti kdo zvas by snad jen na chvily uvažovaly nad O2 tak nedoporučuji ani omelm jsou nespolehliví !!!!!! a to jsem napsal slušně :)

Anonym (27.11.2009 17:53:00)

Osobně o2 mám jsem na vesnici 2km od ústředny nadzemní vedení. Smlouvu mám až8Mbit/s a net mi jede 6-7Mbit/s takže si na o2 nemůžu stěžovat. Ale na zřízení jsem taky čekal 3měs. :)

xxx (30.11.2009 17:16:23)

No jo to bych pochopil že někde na vesnicí nebo v náké duře , ale ja kurbik bydlím v centru ostravy :( , a to je linek tuny :)

EL (30.11.2009 22:32:07)

No právě ,kdybys viděl ty vrabčí hnízda ,tak bys žasnul jak to ,že to nějak funguje...

xxx (2.12.2009 00:10:22)

Ta v tom případě by mně zajímalo co O2 tak dlouho trvá :( ? A nebo jestli si nahodou nanabraly vice smluv než jim umožní linky připojit ( řečeno jednoduše ) a nvic dneska z na lince O2 vylezlo že zase posunuly termín zavedeni PVT a adsl na 2010.2.25 si dělají snad srandu ne ? a to jsem podepisoval smlouvu z O2 na PVT a ADSL v 15teho zaří 2009 , nechapu jejich přistup ke klientum a taky jejich oblbování na O2 info lince ! takže z O2 nazdar bazar a už nikdy vice tyhle šme*jdy nechcu vidět a nejlépe ani slyšet :) A hlavně ty jejich reklamy na O2 internet a hlavně sakra vysokorychlostní , checht by mně zajímalo co timhle myslí :) protože u mně znamená vysokorychlostni internet ! rychlsot nad 100 MBps !!! asi tak , a dale by mně pak zajímalo jak chtějí spnit to co naslibujou a co je napsané ve smlouvě ! když ani nejsou shopni připojit člověka v centru Ostravy !!!! prostě O2 plná huba kecu a skutek utek ! UPC to samé v bledě modrém :)

(2.12.2009 17:25:07)

ani O2 ? ani UPC ? Hmm tak to už ti teď asi zbývá jenom "kvalitní" UFON :o)

ToM (21.11.2009 20:31:08)

Máš smulu na vesnicích se tak brzy nedočkáš něčeho pořádneho. Buď rád, že máš aspoň stabilní (i když občas labilní :-) připojení. *Určitě změnit DNS server ten maj dojebaný skoro pernamentně http://www.opendns.com/ *Doufat, že až přijde v pondělí technik na šichtu tak nám opraví zahraniční peering který je v p**** a užívame si krásných 40KB/s Ono často je alternativou jen nějaké vidlacké 2,4GHz WIFI a to je teprv něco hlavně v podzimních mlhách :-)

Anonym (22.11.2009 11:56:07)

NO a predstavte si, ze ja si koupil auto a on se do nej musi lejt nakej benzin!!!!!! A to mi nikdo nerikal!!!!! Precti si smlouvu. Mas smulu, rychlost je zcela dle podminek ve smlouve

hodný člověk (22.11.2009 12:42:56)

Vážená Zdeno, komu jako adresujete tuto stížnost ? Zde přece není zákaznická linka O2. Jinak, odkud jste vzala informaci že O2 garantuje rychlost 8Mb download ? Prosím Vás, příště než něco takového napíšete, tak si nejdříve zjistěte základní informace o Vašem připojení, zejména si prostudujte smlouvu s O2. Už mi ta opakovaná kritika čehokoliv ze strany některých retardovaných jedinců začíná lézt na nervy. Nekteri prispevovatele do zdejsiho fora jsou nejen neuveritelne hloupi, ale navic lini jako prasata a pisou nesmysly aniz by si pred tim zjistili zakladni informace.

zdena (23.11.2009 10:41:37)

Sám jsi RETARD,DEMENTE!!!

rivyk (23.11.2009 16:44:05)

To co píšeš o retardérech je dost smutné. Nemusí být každý kdo je na počítači, počítačovým mágem, myslím, že ani ty ne. Ono je to s o2 trochu jinak. Ano o2 uzavírá smlouvy do 8mega, ale jsou v klidu schopni dodávat ty 3, ale klidně i méně a vůbec se nerdí, když ví že jsou dotyčnému schopni dodat sotvá 2 a uzavřou smlouva na těch dostupných 8 mega. Má osobnní zkušenost, nabídka 8 mega, dodávka sotvá 3. Informace od o2, mněl by jste mít příjem min. 6. Tudíž vyhlášena operace "Špatný modem". Ovšem co se nezjistilo v té samé vzdálenosti od ústředny na tom samém modemu 7 mega, ve vzudálenosti 1 km 6 mega. Opět voláno o2. Zjištěno, protože nemám od nich modem tak v klidu pouištěli pouze 4 mega a tvrdili, že jsme napojeni na jinou ústřednu. Prostě blábol nad blábol. Proto se ptá, vážený, myslíš, že je tento přístup k zákazníkovi správný??? Mám takových "příhod" s o2 povíc.

rivyk (23.11.2009 17:00:49)

Ještě si dovolím několik slov. Dotyčná není retardovaná ani líná. Pouze se v těch to věcech nevyzná. Lidí, kteří dělají s PC, jsou vzdělaní, umí s počítačem pracovat, ale to je vše co po nich můžeš chtít. Ostaní jim musí udělat někdo druhý, kdo těmto věcem hoví a rozumí. Žádný učený totiž s nebe nespadl. Raděj jí poraď co bys na jejím místě udělal, místo nemístných urážek.

rivyk (23.11.2009 17:05:09)

Musím ještě jednou,abych někoho neurazil. Věta začínající Lídí, ..... má správně znít. Je mnoho lidí, .......

hodný člověk (24.11.2009 14:35:21)

O.K. omlouvám se, dost jsem to přehnal s mojí ostrou reakcí. Nešlo jenom o Zdenu, prostě opakovaně na fórech čtu pořád dokola ty samé názory o garantované rychlosti Netu od O2. Někteří lidé prostě v návalu zlosti vždycky "plácnou" na fórum nějaký nepodložený nesmysl (klamání zákazníka,nezajímá mě jak daleko jsem od ústředny apod. viz. zdena), aniž by před tím vynaložily alespoň trochu úsilí pročíst si podmínky za jakých je jim služba poskytována. Jinak pokud molhu soudit podle vlastních bohatých zkušeností a názorů ostatních, tak mi z českých (velkých) poskytovatelů NET připojení vychází (přes všechny nedostatky) O2 jako nejspolehlivější, u O2 nepracuji. Hezký den všem.

Anonym (28.11.2009 13:09:32)

Asi jsem divnej, ale clovek ktery nechape jednoduchou formulaci, ve ktere se rika, ze rychlost uvedena v nazvu sluzby je maximalni teoreticky mozna rychlost, je proste hlupak. Ano, zadny uceny z nebe nespadl, ale blbce kteri podepisi neco co nectou ty nam sem hazej po tunach.

Anonym (22.11.2009 13:43:35)

to jsem se teď opravdu s nefalšovanou chutí pobavil

osral (23.11.2009 13:49:10)

:-D,:-D

Anonym (25.11.2009 15:24:49)

Ty jsi ale blba blondata vidlacka krava, vid?