Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Viry kolem nás aneb Kaspersky ukázal, jak nás zabezpečí

Viry kolem nás aneb Kaspersky ukázal, jak nás zabezpečí

Anonym (2.12.2009 00:00:00)

Antivir. Slovo, které skloňuje každý, kdo pracuje s počítačem, dnes a denně. Vzhledem k nebezpečnosti sítě se zvyšuje i potřeba mít kvalitní antivirový program.

Moribundus (2.12.2009 12:38:25)

Nevím, kde jste přišli na to, že by jiné antiviry neaktualizovali svoji databázi každou hodinu. Já používám ESET a aktualizace je průběžně každou hodinu...

Moribundus (2.12.2009 12:39:26)

Pardon - překlep: "neaktualizovaly" má být

Martin (2.12.2009 20:13:54)

Nekecej! NOD má aktualizaci 3 denně maximálně, tak ne každou hodinu!

strid3r (3.12.2009 03:43:29)

Nevím, co tu jako autor tak sýčkuje, antivir nemám a v dohledné době ani neplánuju, takhle už žiju asi 2 roky a naprosto v klidu. V dnešní době je možné vir chytit jedině tak kliknutím na nějaký pochybný odkaz či spuštěním nějakého warezáckého exe souboru, což vyžaduje aktivní účast uživatele. A po takovém kliknutí už vám většinou ani super antivir nepomůže, protože už je pozdě (někdy to teda antivir zachytí, ale na to bych fakt nespoléhal). Nebavím se teda o spywaru, to je jiná kapitola;) Spyware uz jsem taky kolikrát měl a že by mi někdo vybílil účty - to se taky nekonalo. Zas tak horké bych to neviděl;)

(3.12.2009 16:07:38)

Já taky žádný anitivir už roky nepoužívám, v dnešní době si plně vystačím s občasnou kontrolou pře Windows defender, Spyboot a Ad-aware. Na recenzovaném Antiviru bych snad mohl využít pouze tu virtuální klávesnici a dětský zámek, ale to bych musel nejdříve otestovat jak je to se skutečnou funkčností, btw. dobrý článek

Ty (3.12.2009 17:40:04)

Ano není třeba se bát ..... až do doby než je už pozdě :(. Antivir taky nemusím , ale firewall s jasně definovanými pravidly kde si určím co bude a co nebude zmého PC komunikovat je tím bez čehobych se už neobešel .

Martin Kubecka (6.12.2009 19:03:07)

To byste koukali, kolik nešťastníků každý den naši technici na www.AntiviroveCentrum.cz odvirují. Jen tak mimochodem, máte Javu nebo Flash? A jste si jisti že máte poslední verzi a že neobsahuje chyby? Určitě nemáte v operačním systému díru na kterou nebyla vydána oprava? I takto se dnes viry šíří ze zavirovaných stránek. Takže pokud si i nadále připadáte bezpečně tak přeji hodně štěstí, protože ho budete potřebovat :-) Na druhou stranu žádný antivir vás neochrání 100%, vím to, dodáváme všechny antiviry. Martin, technik na http://www.AntiviroveCentrum.cz