Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Microsoft žádá uživatele o udávání pirátů

Microsoft žádá uživatele o udávání pirátů

Anonym (7.12.2009 00:00:00)

A další novinky uplynulých dní: Prasečí chřipka útočí už i na počítače - Lidovky končí s volnými diskusemi - a více...

Anonym (7.12.2009 08:25:13)

Nojo, volné diskuse jsou proti srsti... Když totiž hlouček cigánů znásilní mladou bílou holku, okradou a zmlátí ji do bezvědomí, tak je to jen takový úlet na podmínku, který ani neprojde zprávama, protože se to prostě nehodí a v podstatě je to klasika, jelikož od těch nepřizpůsobivých se nic jiného ani čekat nedá (pracovat a poctivě platit daně umí jeden z tisíce). Ale když tohle udělá hlouček bílých cigánce, tak je to rasismus jako prase, všichni jdou minimálně na 2 roky natvrdo a ještě je to rok omíláno v médiích. At se nediví, že tohle už lidi s prominutím se*re a když nic proti tomu nemůžou udělat, tak aspon vyjádří svůj názor svobodně na fóru a pokud by se jednalo o mě, tak se pod to klidně podepíšu svým pravým jménem, protože mě se taky týká, když revizoři v MHD bez jízdenky cigána jen vyhodí z tramvaje, aby si mohl počkat na další tramvaj, ale po mě chcou pokutu za jízdu načerno !

Martin (7.12.2009 11:26:17)

Píšeš jenom samá klišé, k tomu těžce nepravdivá. Ne, že bych vyhledával zprávy z černé kroniky, ale když zabrousím na seznam nebo idnes, těmto zprávám se stejně nevyhnu. Za po sledních několik měsíců jsem nezaznamenal, že by podobnou vážnou trestnou činnost, o které se zmiňuješ, spáchali příslušníci romského etnika. A i kdyby se tak stalo, tak si můžeš být jistý, že soudy budou měřit přísným metrem, jak v případě romů tak i neromů. Zrušení anonymních diskuzí jenom vítám, 70 procent lidí totiž vůbec nepoužívá svůj mozek, nejenže vůbec neumí česky, v těch "zvratcích" je tolik gramatických a stylistických chyb, že by se za ně mohl stydět i cizinec učící se 2.rokem češtinu, ale navíc se v nich objevuje i ta nejsmrdutější rasistická stoka.:(

David (7.12.2009 13:13:25)

Zrušení anonymních diskusí chápu, ohledně soudů Vám ovšem závidím Váš idealismus.... To, že když napadne příslušník bílé majority "nepřizpůsobivého", tak se apriori kouká, zda nešlo o rasový útok, není zas nic tak překvapivého... Kdo zná film Skřivánci na niti, tak tam byla pronesena jedna kouzelná věta (za případnou drobnou nepřenost se omlouvám): "Když já dám facku dělníkovi, je to považováno za těžké ublížení na zdraví. Když mě dá dělník facku, tak budou popotahovat mě, protože jsem ho k té facce vyprovokoval"... Vyměňte si "dělník" za "cikán/rom/nepřizpůsobivý" a "těžké ublížení na zdraví" za "rasově motivovaný útok" a docela to sedí... A dokud to sedět bude, nemůže být o nějaké integraci a bezproblémovém soužití ani řeč... Ale myslím, že jsme dost offtopic...

Anonym (7.12.2009 13:15:06)

Počpak je 40% vězňů romské národnosti když nepáchají závažnou trestnou činnost ? Asi samé justiční omyly,že Martine?

Anonym (7.12.2009 14:52:47)

Ty zprávy o páchaných trestných činech konaných romským etnikem totiž teď nějak nejsou v kurzu a jsou v rozporu s proklamovaným "všichni romům ubližujou" Bohužel fakt, že naprostá většina kapsářů, zlodějíčků a vykradačů aut má až podezřele opálenou kůži, je nevyvratitelný. A oni toho jen zneužívají. Tuhle mě rozesmála zpráva, že nějaký takový pomohl invalidní ženě z hořícího auta... No když toto udělá bílej, tak je to samozřejmost, ale když to udělá cikán, tak to hned proletí všema zprávama, jaký je to hrdina. Naopak když někde málem uhoří romská holčička, tak je to ve zprávach rok v podstatě pořád, ale že mezitím UHOŘELO 9 bílejch je všem jedno, ať už to bylo za jakýchkoliv okolností. Se pak nikdo nemůže divit, že jsou lidi rozpálení do běla... Média jen přilévají horký olej... PS: Taky se vám stalo, že jedete po cyklostezce na kole a z ničeho nic na Vás plivne z okna cikán - dospělý muž?

Anonym (8.12.2009 05:53:32)

blbost psali by i bílém, bylo to opravdu hrdinství a riziko, kdykoliv mohly blafnout benzínové výpary

Anonym (8.12.2009 07:45:37)

Takových situací jsou ročně v čr desítky, nevšiml jsem si, že by se o tom někdo někde zmiňoval... Protože se to bere jako samozřejmost, ba dokonce zákonná povinnost. No ale jak pro koho, že... u někoho je to samozřejmost, jinej za to dostane metál...

Josef (9.12.2009 20:11:34)

No to auto byl největší trapas na NOVě. Cigán přijel novou audi A6 na ni vidělelal ve firmě. :o)) Tak bacha ta bába co tam plakala jak málem uhořela, se topí v dluzích i stou její nadací. Dluží prachy všem zaměstnancům už půl roku! Byl to akorád podvod na pojišťovnu a ten pŕičmoudlej ji pomáhal. A vím to z blízkého zdroje. Takže do řiti s černejma podvodníkama.

anonym (10.1.2011 10:22:07)

Moravský rybářský svas, Sobol Jan, kopiraqiter, kopíruje znak. (UDÁNÍ KPRO LIKNĚTE NA -ODPOVĚĎ- nejvyšší pokuta-20 000 Kč)