Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Jak mi operátor přišel na nevěru

Jak mi operátor přišel na nevěru

Anonym (19.12.2009 00:00:00)

Je fajn, že se blíží Vánoce. V téhle době se vás snaží všichni kolem potěšit. Někomu se to občas povede tak, že vás to skoro stojí vztah. A ne jeden. A když je to navíc váš mobilní operátor, tak to potěší.

Anonym (19.12.2009 12:43:54)

Rad bych vedel, o jakeho mobilniho operatora se jednalo :)

Anonym (19.12.2009 17:10:37)

http://t-press.cz/tiskove_zpravy/2009/1029/

dorijan (21.12.2009 08:44:48)

Proboha - lidé myslete a proberte se - řešíte tady obsah velice povedené povídky s výborným slohem. V době katastrofických a hektických zpráv a informací prostě autor chtěl upozornit na možné důsledky "péče operátora" - toť vše. Neřešte nevěru a mezilidské vztahy:-)... Je krásný předvánoční čas, vychutnejme si jej...nehledejme na druhých jen chyby:-) Přeji příjemné Vánoce, jistě máte kolem sebe nějakou milující i milovanou duši...nezapomeňte na ni.

Anonym (25.12.2009 19:02:23)

povídka OK. kdo si nechá dobrovolně posílat reklamu je u mě blbec

Petr (19.12.2009 14:01:22)

Asi tuším, jaký to byl operátor. Když mi přišlo 6 reklamních SMS za 1 den a vyúčtování nacpaný reklamama, že ho měli spíš poslat jako balík, naštval jsem se a nechal jsem se 1,5 hodiny přehazovat mezi automatama a operátorama. Nakonec se mi to povedlo zrušit. Když nemohli nic posílat, začali volat ...

Phate (19.12.2009 15:14:30)

Taky by mě zajímalo, co to bylo za operátora, ale jelikož mě nic podobného nechodí, tak to asi TO2 nebude. Jen běda, jestli to zavedou :D Jinak chválím autora a sdělení jeho příběhu, byl takový dobře tragikomický :) snad se příště zadaří víc ;)

luky (19.12.2009 15:53:50)

podvadet nekoho je pekna svinarna pokud ses chlap a pripadalo ti to normlani mel sis hledat kocku co si taky bude moct najit nekoho jinyho nabodavace a zrovna ji to rict a ne se vymlouvat na operatora vestina nevera se stejne nakonac prozradi tim ze ty chytraci co doma podvadej manzelku nebo pritelkyni tak poslou sms tomu druhemu partnerovi s obsahem co je naprosto jiste odhali .. osobne nechapu co ti vadi to ze ti operator nabidl slevu je jeho pravo ...to te ses prase je tvoje volba a to ze budes na svatky sam a mozna aj delsi dobu je jen dusledek tveho rozhodnuti.. co si za ni muzes jen a jen sam ... osobne neznam moc veci co dokazi cloveka zranit vic nez kdyz pred tebou nekdo koho mas rad hraje kabaret .. nekery lidi takova zkusenost dokaze pekne odrovnat a to treba aj nafurt ... takze mezi nama ty si nedostal co sis zaslouzil to doufejme jeste prijde ...stara zkusenot rika kdo se chova jako prase skonci jako prase a rekneme si cim driv tim lip to ze to proflaknul zrovna operator je mozna dobre aspon se prestanes chovat jako malej a zamyslis se nad tim jestli kdyz clovek hraje dvojitou hru kralika rogera jestli je opravdu vsechny elemenyt schopen ohlidat a pokud to pochopis tak slava protoze zacinas dospivat

Azzo (19.12.2009 19:34:33)

Hele luky, kolik ti je? 13, 14 nebo 15? Co si tu dokazuješ?? Neznáš vůbec protagonisty, nevíš co všechno kolem toho bylo, co se dělo uvnitř v nich, ale šmahem povrchně druhýho odsoudíš, že je prase.. atd. atd. Bu´d si fakt tak mladý a víš prd o životě a nebo si trochu tupější (pak za to cos napsal vlastně nemůžeš :-) ) a nebo tu machruješ na někoho, koho neznáš, jen aby sis ospravedlnil třeba svoje jiné prasárny :-/ Kdo je bez viny, at hodí kamenem... Pochybuju, že ty můžeš házet.. Když dokážeš takhle snadno druhýho odsoudit, tak určitě nejsi dobrý člověk! Přeju ti ze srdce, až budeš mít vztah, aby si náhodou potkal jinou a zjistil, že je to ONA.. Uvidíme jaký prasárny budeš dělat ty! :-D (nemusíš mi odpovídat, že tohle tě nikdy nepotkalo a nepotká :-D) To jsem se krásně rozohnil :-DD

luky (19.12.2009 20:28:59)

je mi pres 35 a ver tomu ze zivot vubec nemam tak jednoduchej jak to zaziva vetsina naseho priblbenyho naroda .. o to vic me vzdycky dostane nejaka takovahle story nekoho kdo si stezuje na neco co zjevne neni pointou celeho pribehu .. nevim jestli se melo jednat o nejaky vyjmecny it vanocni patos riznuty telekomunikacni technologii kdyz uz jsem na tom dsl serveru nebo jen spatne koncipovany fiktivni pribeh .. pravda je ze pokud se to skutecne stalo tak se celkem divim ze se pod takovou zhovadilost nekdo jeste podepise uz jen z praktickeho duvodu budouci devalvace vlastni ceny v ocich nejake inteligentni partnerky co trochu umi hledat v googlu .. navic nevim jestli zverejnovat takovou placenou psychoterapii co spis patri nekam na facebook a podobne weby ktere prave kvuli tehle exibicionisticke otevrenosti sdileni nemam rad ma z profesionalniho hlediska misto prave na tomhle serveru ... jako s operatory mam svoje zkusenosti a nejsou zrovna z tech na ktere bych rad vzpominal ale vytykat nabidku slevy na volani na cislo kam udajne hodne jezdim ... ?!? kdo vi jak to ten in operator vlastne myslel v dnesni dobe in out super cool nabidek bud na vlne a tak .. prosim vas .. me spis prislo smutne ze autor vidi problem tak ze za to ze se jeho nevera provalila muze operator .. tady bych se rad pozastavil a doporucil diskutujicim precist si fyziku pro stredni skoly a zopakovat si zakony termodynamiky a kauzalit ? ale schrneme to ... vysledek toho clanku je ze autor ma pocit ze si ulevil .. rada pozitivne reagujicich se zamysli jestli si pro svoje milenky nezaridi specialni tarif na nejakou kamaradovu adresu na sekundarnim telefonu.. dve slecny budou mit zcela jiste vesele vanoce ...jirka paroubek behm a spol bude nadale skodit jak muze ....a ja ...ja se smutne vanocne pousmeju nad tim ze kolem sebe cim dal casteji misto starterku defying gravity ci cehokoliv vnitrne hondotneho vidim ruzovou zahradu ... jeste ze sou ty vanoce a muzu to zajist aspon tim cukrovim ..

petrvlk (19.12.2009 22:12:42)

mám taky takový divný dojem z toho, že se někdo chlubí tím, že někoho podvádí... asi si tyhle politiky opravdu zasloužíme. jinak díky za seriál :) ukázka vypadala dobře a jednu radu bych ti dal odhlas televizní poplatky a k televizi připoj třeba PS3 :)

Vilik (20.12.2009 08:57:21)

Když spisovatel napíše povídku z oblasti sci-fi, taky ho obviníte z podvádění, lži a nazvete ho prasetem? Jak si můžete být tak sebejistí, že není na tom pravda jen ta cílená reklama a ostatní je myšleno jako neobvyklé zdůraznění otravnosti a nebezpečnosti pro soukromí každého zákazníka?

Anonym (20.12.2009 18:47:02)

nejsem si jistej... reaguju na to co čtu, ne na doměnky pokud je to povídka tak dávám jedničku s hvězdičkou :) já osobně jsem ho prasetem nenazval... na to autora neznám abych to mohl tvrdit, jen říkám, že mi nepřijde zcela normální se vychloubat tím, že někoho podvádíte slovo podvod, podle mě není nic hezkého a nemá se to dělat

luky (20.12.2009 19:35:27)

protoze ta pointa pribehu je tak blba ze se to proste nejspis bohuzel stalo ... o to horsi je ze nekdo ma pocit se s takovym zazitkem jeste sdelit na technickem foru.. o obsahu se jiz snad ani nema smysl zminovat .. vzdyt co je hlavni myslenkou toho clanku ? ze oprator si dovolil sledovat pouzivani sluzeb sveho zakaznika a pokusil se mu byt neobratne takovou sluzbu optimalizovat .. to ze se tim provalila nevera autora a ze za to vini operatora to uz je proste tak zhovadila uvaha ze se na to ani vic rict neda .. a jestli se me ptate jestli jsem schopen jeden druh masa cely zivot tak nejsem .. ale verte tomu ze celozivotni partnerstvi vedle nekoho koho si vazite temer jako sebe se s masem opravdu srovnat neda .. ale ani to me nevadi pokud ma nekdo potrebu zit zivot playboye tak at si ho zije .. hlavne ale by dle meho mel byt schopen alespon lidem kteri do neho vlozi svoji celozivotni investici takovou vec na ferovku rict at se podle toho zaridi pokud jim to nebude vadit tak at si klidne zalozi nejakou vetsi open swingersparty a zije se si jak chce .. verte tomu stesti v tom zcela jiste nenajde .. mozna tak stesti jirky paroubka ... podobne stastny byl mozna i mengele kdyz v klidu dozil v argentine.. ja ale o takove stesti nestojim a nejsem si jist jestli seriozni web by mel davat takove nazory do hlavnich prizpevku ...pekne vanoce

petrvlk (22.12.2009 01:22:24)

už jsem odpovídal omylem jsme nenapsal jméno jestli to je povídka tak fajn, ale podvádění není nic hezkého a podle mě se to nedělá.

Vilik (22.12.2009 09:22:26)

Jasně, o tom není pochyb, ale odsuzuje se tady autor za něco, co třeba vůbec neudělal. Základ může být upozornit na vtíravou reklamu, nevhodně použitou. A použil k tomu zrovna tohle téma. Jestlipak by to bylo tak zajímavé a pritáhlo by to tolik pozornosti, kdyby pointa vyvrcholila třeba ve frontě u řezníka?

wangel (28.12.2009 23:34:07)

Ano, ano --- ovšem chlapec to mohl čekat ... když si nechává otevírat POŠTU ?! A ještě to komentuje, že ta jeho to má pod kontrolou :-( Hochu buď rád, že jsi se takové baby zbavil, ta by ti celý život lezla do úplně osobních věcí ... pošta je tou nejmenší hrůzou! Fůůůůj šmíráckým ženským.

raDEK (20.12.2009 19:05:13)

Ja bych nedokazal jist cely zivot 1 druh masa. Obcas dostanu chut i na jinou, ale to neznamena ze nechcu to co jsem jedl predtim. Toto plati i o zenach

JJ (19.12.2009 15:52:36)

Děkuji za krásné víkendové počtení. Velice úsměvné a přitom Orwelovsky děsící.

luky (19.12.2009 16:19:33)

me na operatorech vadi zcela jine veci vysoka cena oproti mnohem vestim a technologicky narocnejsim trhum .. neustale nejake ale u jakekoliv nabidky ... problemy s prechodem a rusenim smlouvy .. brat si operatora jako svoje alibi je proste ubohost ... divim se ze nekoho takova zhovadilost vubec napadne .. pokud chci uplne soukromi nedavam pritelky ke svemu uctu na mobil a respektuju pravidla ze nerozbalujeme zasilky cizi meno .. pokud tohle nebude ochotna vase pritelkyne tolerovat tak vezte ze je to dobre znameni ze neni uplne blba

Anonym (19.12.2009 18:34:35)

No operátoři jsou podle mne čím dál tím horší, jedna cesta jak by si mohli všimnout, že už to lidem začíná vadit je vytváření podobných skupin na facebooku jakoje tato: http://www.facebook.com/group.php?gid=186805224385 - nesnáším tmobile, čím více lidí tam bude tím dřív jim to docvakne.

Anonym (21.12.2009 11:46:53)

Lidi, co to tu placate? Chlapecek, byl neverne prase, dostal co si zalouzil a ted se snad poucil. nechapu jak ho muzete jeste litovat. A reci o tom jak poradnej chlap potrebuje hromadu holek jsou pekny keci. Poradnej chlap se dokaze ovladnou a bejt s jednou, ale to asi vetsina mistnich nadrzenejch pubertacku jaksi nechape. Preji hezke vanoce.

sven (21.12.2009 18:39:21)

dobře ti tak parchante, kdyby tě podváděla tvá přítelkyně, tak by ti to nevadilo? určitě jo, a proto je nevěra hnus a ne věc, která by se měla podporovat

Anonym (21.12.2009 22:02:26)

nauc se cist noumo :)

celerjehnusnej (21.12.2009 16:06:26)

Jaká nevěra ??? Přihlásil jsi se na cílenou reklamu ??? Tak si nestěžuj, troubo.

12345 (22.12.2009 17:55:39)

No tak tady se chtěl spíš někdo pochlubit, jaký že je chlapák, když toho zvládá víc najednou. Ženské dělají to samé, akorát jsou pokrytečtější, takže autora chválím, že to řekne takhle na plnou hubu. Ale jinak, pokud by tohle mělo být normální, tak nevím, proč si vůbec někoho nastálo hledat nebo se ženit.

Henessy (24.12.2009 00:00:59)

Že se nestydíš. Podvádět se nemá. Fuj. Já bych to nikdy neudělal. ....A kecám a závidím a lžu a závidím a jediné co mě těší je, že nezávidím a nekecám sám. Veselé svátky

Petr (25.12.2009 08:41:43)

Tak za prvé proč jsi neuvedl operátora?za druhé ,na avantýry sis měl koupit anonimní číslo,samo na předplacenou kartu,

kRATZEN (27.12.2009 18:40:42)

lIDI TU ŘEŠÍ PODVÁDĚNÍ ALE PODÍVEJTE SE NA TO JINAK.nĚKDO TU BEZTRESTNĚ MONITORUJE VÁŠ POHYB,A NESTOUDNĚ NAVÍC SVÉ POZNATKY POUŽÍVÁ K TOMU ABY VÁM POSÍLAL REKLAMU A VY ZA TO JEŠTĚ PLATÍTE.mYSLÍM ŽE JEŠTĚ NEDÁVNO JSME NEVĚŘÍCNĚ KOUKALI NA FILMY KDE SI LIDI DŮLEŽITÉ VĚCI SDĚLOVALI PŘI SPLÁCHNUTÉM ZÁCHODĚ.tAKŽE MĚ ZNEPOKOJUJE TOHLE VÍC JAK NĚJAKÁ NEVĚRA.

vincenzo (3.1.2010 01:00:26)

Přesně tak,o tom ten článek je,že ho operátor šmíruje. Cílenou reklamu bych viděl,že mi nabídne balíček komu často volám apod. a NE,kam často JEZDÍM a ještě navíc je zprostředkovaná na někoho dalšího. Toto jsou ty důsledky,které mi MOC vadí a ještě nezapomínejme,že se všechny tyto informace,i jen o prozvonění,ukládají u operátorů a lidi jsou tak hloupí,že v takovýchto diskusích hlásají jak je jim to jedno. Ovšem,ale jen do té doby,než se jich například takovýmto způsobem dotkne. To samé jsou všudypřítomné kamery,jak může člověk vědět,že se záznam nezneužije? Proč jsem focen na každém úsekovém měření?? A to vše pod zástěrkou vyšší bezpečnosti,kterou nám párkrát namasírují v TV. Přesně tímto způsobem zůstalo omezení rychlostních limitů...začalo ropnou krizí (aby se omezila spotřeba při ropné krizi v 70letech) a pod záminkou vyšší bezpečnosti na silnicích už zůstaly...dejme tomu v obcích beru,ale mimo (???) ale to už je jiné téma

Petr (5.1.2010 14:55:56)

A co takhle dát obě přítalkyně dohromady a Žít s oběma najednou? Vím, že bigamie je "bohužel" trestná, ale oženit se člověk může s jednou, ale žít s obouma! Myslím, že je to docela ideální řešní a pak odpadá otázka zda je člověk nevěrný či ne!

wikne (7.1.2010 12:42:03)

Musím podotnout,že s autorem článku sdílím jeho pocity.Jistě všichni co užíváme nějaký ten internet,mobilní telefon či e-mail zjišťujeme že operátoři těchto médií, (mohu li to tak nazvat), jsou čím dál vtíravější a drzejší a již to mnohokrát hraničí nejen s etickým kodexem slušnosti,ale i se zákonem.I mě se stalo že jsem si zřídil tajnou sim kartu u operátora Vodafon, s tím že si výsostně nepřeji, aby mi na mou adresu do poštovní schránky přišla jaká koliv korespondence od zmíněné společnosti. To mi bylo přislíbeno.Ovšem realita byla jiná a mě hned asi za týden přišel dopis s obálkou Vodafone. Nikdo o ničen najednou nevěděl,tak jsem okamžitě službu zrušil. Mimo jiné jsem byl taky na zapřenou v lázních Libverda v severních Čechách, jako by na služební cestě a oni mi zaslali velikou obálku s poděkováním za návštěvu se spoustou dalších nabídek a neopoměli připsat datum kdy a jméno s kým jsem tam byl. Opravdu to vše vyzní jako komický příběh, ale zamyslíme li se nad tím,kdo a jak nám střeží naše soukromí, tak je to v naší ,,demokracii" spíše varovný,zvedlý ukazovák. w. PHA