Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > D-Link DSL-G684T po vypadku produ se zmeni nastaveni z PPoE na PPoA

D-Link DSL-G684T po vypadku produ se zmeni nastaveni z PPoE na PPoA

Jan (16.1.2010 21:32:18)

Zdravim, po vypadku produ se zmeni nastaveni z PPoE na PPoA , nevite cim to muze byt zpusobeno ?

Nargon (17.1.2010 02:32:03)

Nevim jak tenhle modem, ale nektere modemy maji "dvojitou pamet". Ty zmeny v nastaveni, ktere tam provadis se automaticky ukladaji do "docasne pameti" tam jsou ulozeny az do restartu modemu, pak nastaveni zmizi. A pak maji jeste "trvalou pamet" jejiz ulozene nastaveni se pri (re)startu modemu nacte. Vetsinou nekde v administraci je tlacitko "SAVE" kterym muzete tu docasnou pamet zapsat do te trvale. Tohle reseni je fajn kdyz provadite nejake "experimenty" s modemem. Muzete tam rozvrtat co chcete a kdyz to neulozite do trvale pameti a jen restartnete tak se vam nacte funkcni konfigurace pred tim nez jste se tam zacali vrtat. Ale zase musite navic mackat to jedno tlacitko pro trvale ulozeni nastaveni. A pak jsou modemy, ktere maji tu pamet jen jednu a to tu trvalou a rovnou do ni ukladaji vsechny zmeny.

Anonym (17.1.2010 11:57:16)

[Tools] - [Save & Reboot]

Jiří Riesz (27.1.2010 10:02:57)

Přesně toto mi modem dělal také a mohu doporučit hodně rychle se ho zbavte. Já ho koupil před 3 lety u 02 už mi byl 4x vyměněn vždy začali odcházet porty jeden po druhém. Tyto modemy jsou velmi poruchové a nespolehlivé. Nyní řeším velký problém právě s O2, který nechce vrátit peníze a za poslední reklamaci mi dali opět "nový", který byl zašlý, poškrábaný, naistalovaný tam byl ještě bývalý majitel a ze 4 portů fungoval jen jeden. O2 je arogantní banda, která zneužívá svého postavení hlavně v malých vesnicích, kde není možnost jiného připojení. Radím, pokud Vám odejde jeden port - jako že odejde, je to závada, která nejde opravit a proto žádejte ihned dle občanského zákoníku § 622 odst.2 věty prvé odstoupení od smlouvy, vrácení peněz a kupte si zcela určitě jiný a hlavně ne u 02. To jsou gauneři.