Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Jsem žena! Podívej na mou fotku!

Jsem žena! Podívej na mou fotku!

Anonym (6.2.2010 00:00:00)

Zamýšleli jste se někdy nad fenoménem profilových fotek? Určitě by se o něm dala napsat celá studie, protože zcela prokazatelně vykazuje některé společné vlastnosti u uživatelů ze stejné sociální skupiny…

buchtak (6.2.2010 09:36:52)

Velice, VELICE trefne a pekne napsane :-).. Za dnesek jednicka s hvezdickou.

sadar (6.2.2010 10:25:21)

Presne. Sice existuji vyjimky, ale jako obecne to je presne ;)

Honza (6.2.2010 13:22:05)

tak se pripojuju k 1* a dekuju - moc pekny :P

jméno (6.2.2010 15:48:38)

nezbývá mi než se připojit s pochvalou, pan Klíčník to má v hlavě srovnané, pokud jde o ženy zcela určitě...

Ole (6.2.2010 13:44:52)

ano je to přesně tak. autor je velice zkušenej:-)

Spike (6.2.2010 13:49:03)

Krásně napsáno, pobavil jsem se protože článek sedí jako prdel na hrnec.

Gavin (7.2.2010 11:13:46)

Trefné - nicméně jako nejvýraznější jednotící prvek vidím v případě těchto žen omezené IQ...

j.ninja (7.2.2010 16:03:51)

Co si od toho ty holky slibují? Asi o tom nepřemýšlejí, vysvětlení vidím ve vašem příspěvku.

TomZ (7.2.2010 18:18:35)

Pekne napsane. Celkem to sedi. Jen posledni fazi (kdyz ma zena doma decko), bych popsal tak, ze tyto damy si radi do profilu davaji tuto svoji radost ;)

Karolina (7.2.2010 21:10:05)

Ano, je nejlepsi, kdyz hledate spoluzacku ze skoly, jmeno vam samosebou sedet nebude, protoze je vdana, a podle podoby ji neposoudite, protoze misto ni ma ve statusu mimino splyvajici se vsemi ostatnimi miminy... Velmi inteligentni ;)

Honza (8.2.2010 12:24:18)

Bohuzel je to z 99% pravda (vyjimky jsou, ale malo). Zatim je top status matka+mimino vazne in, ale je dost fadni a monotonni. Nedavno jsem nemohl poznat svoji byvalou lasku, i kdyz jeji jmeno sedelo (nechala si nastesti divci+manzelovo), ale nekolikrat jsem jeji fotku zavrhnul, protoze tam mela na pulce fotky vyculene parmesicni mimino a v pozadi ona s takovym tim spokojenym materskym kukucem, jakoze dosahla nejvyssi metu a nic lepsiho neni. No skoda videt jak se z roztomily holky za 10 let vyklube upozadena matka.

Anonym (8.2.2010 15:49:45)

matka - dite - pes - nic - nic - nic - manzel

Anonym (13.2.2010 14:21:34)

jo ono to bude asi hodně o inteligenci. Dost mě vždy pobaví, když se podívám na profil některé slečny a tam má napsáno něco jako "úchyláci nepište..nehledám sex..atp." pak se člověk mrkne na fotky a má najednou dojem, že se ocitl na stránkách nějakého hodně laciného nočního klubu:-)

asasin (13.2.2010 14:33:23)

Dobře Ty.........pán dost zná.....:-)

alca (20.2.2010 23:42:38)

Ehm?! Takže ty patnáctileté slepice si "hrají, špulí rty, nabízí vnady a předvádí inteligenci a vkus", aby měly dítě? Zvláštní hypotéza... A nechápu, proč kritizujete to, že má ta žena dítě... Kdyby se víc věnovala práci, tak zase řeknete, že je kariéristka...oh bohové

tomáš (24.2.2010 18:55:30)

ano, ano, ano,...... tento článek nemá chybu. Z toho co jsem kdy vyděl, opravdu zmiňované profily na 99% odpovídají autorovým slovům.

tomáš (24.2.2010 18:57:34)

*viděl* omlouvám se

Lenka (16.4.2010 20:49:07)

mě stačí že jsem viděla tvůj pravopis a o tvém IQ mám hned jasno :))) stejně tak jako o IQ autora tohoto článku :))) Prostě oba IQ tykve :)))

Anonym (25.2.2010 06:25:38)

Sakra .... kde je nejak zenska ? to ten clanek zadna necetla ? :o)

markytka (26.2.2010 11:32:18)

slint...je mi pres 30,mam 5 let pritele a na profilu mam jen fotky sama sebe,vetsinou ne vic jak 3, nemam status ,ze jsem zadana a pritelovi fotky taky nevystavuju...ale nerikam,ze to muze sedet na dalsich 99% zenskejch,no asi jsem vyjimka.

Kutil (27.2.2010 20:04:28)

Děkuji autorovi, že mi vysvětlil, co je profilová fotka. Dosud jsem myslil, že je to obličej fotografovaný z profilu. Váš Kutil.bloguje.cz

marcela (1.3.2010 10:52:46)

Moc hezký :) Uznávám!! Ale moje profilová fotka nebyla z páteční ale sobotní akce :D. Tak zase zaškatulkovaná... chtělo by to trochu rýpnout do chlapů... fajn článek. Marcela

Michal (12.3.2010 00:36:38)

,,majitelé digitálních zrcadlovek se cítí býti fotografy, a proto často do svého profilu dávají fotku se svým fotoaparátem u oka,, Tahle veta me fakt ,,pobavila,, . A to z toho duvodu, ze jsem v zivote nevidel ani JEDEN TAKOVY PRIPAD. Proto by me zajimalo jak autor toho clanku prisel k takovemu zjisteni ??? Videl jsem uz tisice a tisice profilu na iternetu (i od majitelu zrcadlovek) a presto jsem nezaznamenal ani jeden takovy pripad, ktery by potvrzoval tuto vetu. Opravdu zvlastni.

jana (15.3.2010 09:54:06)

muhahaha. pekne napsano. podle mych zkusenosti zena nad 60 pouzivaji (napriklad na serverech specializovanych na pleteni casto jeste fotky napr. sveho cokla

erjan (14.4.2010 18:21:15)

hele, sam sem majitelem zrcadlovky a znam opravdu opravdu hodne lidi ve veku 18-24 se zrcadlovkama, a takove fotky existuji....neboj :-D ... sam sem jednou uvazoval o tom ze si udelam profilovou fotku se svym fotakem - je to znamka jiste povrchnosti, vytahovani se, egoismu ... nekdo predvadi svoje svaly, ja chvili uvazoval ze se vyfotim bud s fotakem a nebo bouchackou :-D ... je ale fakt ze ti vkusnejsi fotografove si spis udelaji fotku dobrou a zaroven tak aby fotak nebyl videt :-)

vosje (15.3.2010 11:16:43)

Celkem trefné. :-) Vybočuju z tohoto rámce, ale mám sama zkušenost s tím, že právě proto např. v bloku komentů u profilu mého oblíbeného zpěváka na MySpace moje ikonka působí přímo odpočinkově mezi těmi všemi vyšpulenými rty a jinými částmi dívčích těl. Sice by se podle toho, co píšete, mohlo zdát, že mi ještě nebylo jedenáct, ale opak je pravdou. Mám v ikonce svoje erbovní zvíře. :-)))

Patrys (17.9.2010 19:37:52)

Nad profilovými fotkami si lámu hlavu už několik měsíců. Ale spíš nad těmi mužskými. Pokud jsou ty ženské tak jednoduše čitelné, jak jsem si teď přečetla, tak ty mužské jsou zřejmě oříšek. Asi to bude tím, že muži jsou v zásadě nefotogeničtí a proto se také minimálně používají v reklamách na bilboardech atd. Já mám tu zkušenost, že pro mě tzv. miminka (do 25let) se rádi fotí s cigaretou a pivem nebo jiným alkoholem. Zajíčci (do 30let) ve společnosti více kamarádů a děvčat. Koloušci i v plavkách,aby ukázali své mužné tělo (do 35 let). Pak se to taky láme, protože někteří mladí muži pravidelnou kuchyní svých přítelkyň hodně přiberou, takže stačí jen hlava koukající z bazénu, nebo max. oblečená postava u památek ze zimní dovolené. Pokud muž od 35-40 vypadá dobře, tak je ve fitku s nějakou činkou, nebo ve sprše, nebo na kole. Muži tak od 40 let se podle svého BMI fotí v lyžařskem oblečení a brýlemi, nebo opět hlava koukající z bazénu. Ale za úplně nejhorší považuji to, když mají muži na svém profilu vyfocená svá auta, nebo motorky. Pokud je tak milují, tak nevím co hledají na seznamce, že by sparingpartnera pro svého miláčka? Muži mají všeobecně vyšší sebevědomí než ženy, takže někdy je to odvaha zveřejnit své foto. Myslíte, že je pouhým mužským omylem zveřejnit své foto,když mu bylo 36 let a BMI odpovídalo výšce a věku a přijít na schůzku o 9 let starší a několik kg těžší? Když někomu napíši, že není můj typ, tak mě spíš mile překvapí odpověď: tak ti držím palce, ale už se opravdu nepozastavuji nad odpovědí: a co bys asi tak chtěla. Co bych chtěla? Férovost a upřímnost. P.S. V profilech mužů chybí kolonka: tak trochu ženatý.Přeji všem úsměv na tváři.

Squidlian (12.12.2010 22:41:07)

v přátelích na facebooku mám relativně hodně vdaných žen a několik matek, nikdo z nich si nedává místo své fotografie fotku dítěte či partnera. Pár tam mám jen jeden - vzorek je 317 lidí, z toho více než polovina žen. Z jakého vzorku jste čerpal vy? S ničím podobným, co popisujete, se totiž nesetkávám - ani jedna slečna, co ji mám v přátelích, se nefotí s vyšpulenou pusou. Všechny mají normální fotku svého obličeje, na které se nijak divně netváří. Dost z nich se vyfotilo s hudebním nástrojem či sportovním náčiním - na tom ovšem nevidím nic špatného (stejně tak jako fotit se s foťákem), lidé v sociálních sítích chtějí, aby ostatní znali jejich zájmy či zaměstnání, od toho tu také pro někoho jsou. Takže s vaším článkem opravdu souhlasit nemohu a jestli jste za vzorek vzal své přátele z facebooku, tak vás upřímně lituji, protože to nebudou úplně normální lidé.