Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Avatar na zimní olympiádě

Avatar na zimní olympiádě

Anonym (13.2.2010 00:00:00)

Fenomén 3D postupně pohlcuje svět. Objevily se první pokusy vysílat ve 3D i sportovní přenosy. Šílenství kolem Avataru je zřejmé při pohledech na žebříčky výdělků. Byla představena 3D televize s úhlopříčkou skoro 4 metry...

Z (13.2.2010 12:04:47)

Docela hloupý a velmi subjektivní článek.

Čilek (13.2.2010 18:15:01)

Možná subjektivní, ale já v něm téměř se vším souhlasím. U filmů mě zajímá hlavně obsah a nynější (běžné) technologie pro zprostředkování toho obsahu mi bohatě stačí. Ale i má úvaha je samozřejmě subjektivní. Ať si lidi kupujou třeba 4D televize, když z toho budou mít radost.

alex (14.2.2010 10:56:02)

tak především autor míchá páté přes deváté a nerozlišuje, 3D Avatar jsme viděl v IMAXu a je to supr zážitek, být proti pokroku v technice je úplná blbost, podstatné je , že mám rád i procházky přírodou, ovšem přes den nebo za dobrého počasí, když je tma nebo nevlídno tak jsem zase doma u TV nebo PC, což mi příjde celkem normální....

Anonym (17.2.2010 00:55:59)

Ale ani moc ne. Mnoha ostatním autor připomína, že aby se z toho 3D Avatara náhodou nepo...li. Kromě vynikajícího ztvárnění přírody a dobře udělaného 3D je to neuvěřitelně hrozný film.

Michal (13.2.2010 16:37:42)

Na sledování 3D nejsou vždy potřeba brýle. Už je také televize na principu hologramu (měnících se pohyblivých obrázků) a datový přenos je jen o 20% větší.

Salim (13.2.2010 19:10:33)

V přírodě nejsou takové potvory a takové technologie jako ve filmech... Kolik lidí by šlo do kina na 3D dokument o přírodě oproti takovému Avatarovi?

Z. (13.3.2010 17:43:12)

Asi tak nějak … Byl jsem v Imaxu na nějakým podmořským dokumentu ve 3D. Ta 3D želva byla moc hezká. Co říkal ten chlap, to už ani nevim.

Phate32 (13.2.2010 19:20:26)

Už aby byly ty televize, co mají větší rozlišení než skutečný svět :-D

Antiavatar (14.2.2010 15:56:14)

Ono je to tak uspokojující, plivnout po něčem, co se takové spoustě lidem líbí. A pokud dobře nerozumím tomu, o co vlastně u filmu jde, tak bych se držel svého kopyta, je-li vůbec nějaké.

albert (14.2.2010 17:21:38)

Autor článku je tak trochu trdlo. Brojit proti 3D technogii je jako brojit proti barevné televizi . Nové technologie jsou lepší a vytlačej ty staré , tak to bylo a bude a je to dobře ! Mám doma FULL HD televizor s velkou úhlopříčkou a nelituji - náš operátor kabelové televize zhruba 50% pořadů dodává v širokoúhlém formátu ve FULL HD kvalitě. Doporučuji proto autorovi článku vylézt ze své zemljanky někde v Horní Dolní , podívat se kolem sebe a obtěžovat se zjistit , co se děje. A nejenom to - chce to taky zapojit představivost a zamyslet se , co bude za pár let , bo bez představivosti a inovace by jsme byli všichni žili v jeskyních jako autor tohoto článku. PS: Jinak AVATAR v 3D kině je nádherný zážitek a považuji jej za jakousi rozbušku technické revoluce v oboru a posla věcí budoucích za hranicí náší představivosti. A co se týče děje - beru ho jako modernizovanou verzi "indiánky" a ty já mám tůze rád :-))