Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Jak na webovou stránku s Google Sites

Jak na webovou stránku s Google Sites

Anonym (2.3.2010 00:00:00)

Pokud přemýšlíte, jakým způsobem modernizovat svůj stávající web, nebo si jen chcete vyrobit stránky vlastní, je dobré se zamyslet nad možností užití Google Sites. Je to rychlé, pohodlné a snadné. Tento nástroj lze použít od osobních stránek, přes firemní intranet až po prezentaci vašich výrobků. Vše v několika minutách.

Anonym (2.3.2010 23:05:59)

Vážení přátelé, výtejte na stránkách, které budou připravovat tábor v roce 2010 (25.7.-7.8.) Jsem se až lekl když jsem otevřel odkaz a výtali mě.

Marek (3.3.2010 07:35:01)

Dnes jsou hodně rozšířeny systémy jako Joomla, Drubal, Wordpress atd. Pro tyto CMS je perfektní prográmek k tvoření šablon Artisteer. Je to sice placený software, ale pro vytvoření krásných webů nepotřebujete umět programovat php, ani znát html. Dá se tím vytvořit skutečně profi web. Při spojení s Joomlou nebo dalšími CMS se dá udělat mnohem více než na kterémkoliv webu, který tyto sloužby nabízí.

anonym (31.10.2010 16:43:46)

V Artisteer 2.5.0.31067 mi jaksi ve Win7Pro nefunguje uložení projektu šablony pro Joomlu. Sice uložit jde, ale po načtení v šabloně nejsou efekty, textury, obrázky, apod. Takže udělat na ostro jednu šablonu a nesplést se a zapomenout na případné opravy šablony, třeba druhý den. Docela opruz za ty peníze ...

Honza (3.3.2010 18:51:55)

Zajimalo by me, jestli z toho poleze takovej, jako z frontpage, kterej se neotevre v zadnem jinem prohlizeci, nez v exploreru :-) Ale vsadim se, ze to bude neco podobneho, protoze google neni schopnej udelat validni ani ten svuj portal o par bajtech, kde maj jen vyhledavaci formular :-)