Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > POZOR na fintu O2

POZOR na fintu O2

O-O (20.3.2010 23:42:50)

O2 se rozhodli využít nepořádnosti a nedůslednosti lidí .Ti, co odhlásili O2TV a odevzdali setopbox po nějake době (v mém případě 4 měsíce) dostanou písemné upozornění,že setopbox nevrátili a ať tak učiní do měsíce,jinak bude O2 nuceno účtovat částku 3000.- kč. Telefonním operátorem mi bylo sděleno,že není problém s mým setopboxem,ale že si vrácení tímto způsobem potvrzují ve všech případech.Já naštěstí potvrzení měl,ale kdyby ne tak platím.Takže POZOR !!!

osral (21.3.2010 07:00:32)

A proč si O2 tv rušil podle mě je super. Já měl UPC a musel platit kupu ptákovin abych měl HBO a O2 dávám za O2 tv kino 300kč k pevné a netu. Net potřebuji pevnou mám za 316 protože ji taky potřebuji, aby mě nikdo pracovně neotravoval na mobilu a O2 Tv beru jako takový 300korunový bonus. Jinak UPC katastrofa alespoň tady na VS. Platil jsem 10M dostával jsem 9M to byla paráda no a potom jsem změnil na 30M a dostával jsem 8M ale platil jsem už 30M. A jelikož nemám rád když musím někomu připomínat co za své peníze chci ta k jsem UPC po jednom upomenutí že mě to nejede jak mé poslal někam

Pavel (22.3.2010 12:53:25)

Já sem měl ADSL, stálo mě to mraky peněz, rychlost mizerná. Teď mám UPC, jede mi to 18M a platím stejně jako když sem si to objednával a to bylo 6m. Upload mám 1M - REÁLNĚ..což na ADSL nehrozí. O2 TV mají rodiče, z nouze, kabel u nich není. Obraz je nekvailtní, brzdí to internet. Reálně jim net jede tak 5 a má být 8. Při zapnuté TV jede net 2-3..Děkukji Ne! Takže tolik asi k tomu, proč někdo ruší O2..A to nepočítám, že mám od UPC ještě poměrně lacinou pevnou linku.

osral (22.3.2010 13:11:31)

Hm, zapomínáš že nemáš pevnou, ale IP telefon s mizernou kvalitou hovoru proti klas. pevné lince navíc pokud v domě nepůjde proud tak si těžko zavoláš. A asi si nezkoušel použít jiného operátora Voip to bys věděl že při plném zatížení linky dochází u UPC daleko k větším ztrátám paketů než u ADSL. Jinak mě není jasné proč potřebuješ tak vysoký down. uplně stačí 4M. UPC je proti ADSL rychlejší net ale s mizernou stabilitou.

Anonym (21.3.2010 10:36:22)

na todle se klidne vykasli, kdyz jim odpovidat nebudes nic ti uctovat nemohou - tedy v pripade, ze jsi STB opravdu vratil

Anonym (21.3.2010 17:12:10)

Jasan, klidně at se na to vykašle - za další tři měsíce u něj zvoní exekutoři...

Anonym (21.3.2010 18:42:31)

Tak by v tom pripade ukazal stvrzenku ze STB vratil a je v klidu.

Anonym (22.3.2010 13:02:26)

Nějaká stvrzenka o vrácení STB exekutory skutečně nezajímá - tím si buď naprosto jistej :-D

Anonym (22.3.2010 13:22:30)

s exekuci nemam zkusenosti, ovsem mam takovej pocit, ze to vidite moc cerne.

Anonym (23.3.2010 06:12:08)

Jo to nevidíme černě - to jsou zkušenosti hochu. Moloch TO2 se chová uplně stejně jako UPC - když něco neplní dle dohody on, tak se nic neděje a je to v pořádku (resp. není, ale krom soudu nic nezmůžete), ale nedej bože když firma, co přejímala STB nepředá protokol na patřičná místa. Nikoho nezajímá, že to nebyla chyba uživatele, nikoho nezajímá nic - člověk musí na své náklady a ze svého usilí dokazovat, že ten STB předal - to je realita. Takže pocity nechat stranou a raději se zabývat realitou...

Anonym (23.3.2010 14:06:38)

No nevim, kazdy tu nadava na molochy a moje zkusenosti jsou pritom zcela opacne. Jdenou se mi u CEZu stalo, ze jsem nezaplatil za mesic odberu (nova pripojka, nova stavba, proste zmatky) po roce se CEZ ozval, ze mam nedoplatek v nake vysi + penale. Kdyz jsem teda vysvetlil, ze se jedna o novou pripojku a byl v tom zmatek, tak jsem penale platit nemusel, zaplatil jsem co jsem dluzil a byl klid. To same u TO2 - pronajimal jsem byt a na pronajemni smlouve musi byti rodne cislo. Clovek kteremu jsem byt pronajal si na me udaje poridil pripojeni, asi rok ho neplatil (ja o nakem pripojeni netusil) a asi dva mesice potom co se odstehoval mi prisla uctenka od TO2 na 15.000. Pri vysvetleni co se stalo podali kyslikari oznameni na PCR a me od te doby neotravovali. A pritom v klidu mohli penize vymahat.

anonym (22.3.2010 15:26:28)

:)