Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > UPC nabídne připojení s rychlostí 25 Mbit/s za 599 Kč

UPC nabídne připojení s rychlostí 25 Mbit/s za 599 Kč

Anonym (29.3.2010 00:00:00)

A další novinky uplynulých dní: Mozilla zastavila vývoj Firefoxu pro Windows Mobile - Hacker poslán na 20 let za mříže - Z Sreality.cz odcházejí tři velké realitky - a více...

y2k (29.3.2010 15:36:09)

Kdyby raději slavné UPC zlepšilo pokrytí.... A to jak ve městech, kde již nyní své sítě mají (včetně Prahy), tak v ostatních větších městech, kde sítě doposavad nemají... Pěkně mě......................, vždy při ověření služeb mě jako reflekt na objednávku UPC FIBER nabídne jejich systém automaticky satelitní televizi, na kterou jim ............. Bílý Tesák. A to podotýkám, že přebývám v centru Prahy a své sítě mají kolem 250m na všechny čtyři světové strany ode mě, chjo...

OSPF (30.3.2010 08:58:58)

A vis proc tam UPC site nema? Protoze kdyz se pred lety kopalo, tak se nasli chytraci, kteri zakazali UPC rozvod privest. Mnoho domu je bez pripojeni z duvodu nemoznosti rozkopat chodniky v okoli....nedej boze jestli bydlis nekde na P1. Tam ti nedovoli kopat nikdo, dokud nehrozi vybuch plynu.

y2k (30.3.2010 10:46:02)

Netvrdím, že tomu tak mnohdy není. Ovšem v mé lokalitě se kopalo a kope každoročně. Hlavně teplárny opravují své rozvody i několikrát za zimu, navíc bydlím v těsné blízkosti jednoho z bodů NIX, kam se kolektory přitahují často nové vodiče. Proto se domnívám, že v mém případě tomu tak není...

OSPF (30.3.2010 11:03:37)

Tak si UPC spocitalo, ze dotazeni site k tobe se nevyplati...ja zase bydliv v prdeli na P10 vedle hostivarske prehrady, v okoli dvou km jsou pripojeny tak maximalne tri baraky a UPC mam....s tim proste nic neudelas.

HiDef (30.3.2010 16:17:21)

upc má prakticky stop stav na budování nových přípojek, míněno co se rozšiřování pokrytí.. je dost starostí se současnými sítěmi, poměrně dost lokalit je upgradováno na ED 3.0 aby byl dostupný 50/100 Mbit na další rozšiřování nepustí liberty global ani pětník..

xxx (10.6.2010 22:48:26)

checht panové co se týče slavného UPc jsou to zlodějíčkové a dělají z lidi hlupáky ! aspon co se ostravy týče tak tady jsou rozvody na uzemí ovy z 90 procent pokryté ale co se týče provozu tak UPc provozuje z těch 90 procent max 25 procent a zbytek leží ladem ! takže sitě a rozvody jsou a jsou ve vlastnictví UPC ale aby je komplet sporvoznily tak ktomu se namájí !

xxx (10.6.2010 22:51:26)

A to ani nemluvím kolik set kilometru Optických kabelu se natahalo po ostravě ! a ty taky leží ladem a nikdo se o ně nezajíma ! a nebo jsou rozkradeny našími čokoladami :) cikaný

xxx (10.6.2010 22:52:11)

checht panové co se týče slavného UPc jsou to zlodějíčkové a dělají z lidi hlupáky ! aspon co se ostravy týče tak tady jsou rozvody na uzemí ovy z 90 procent pokryté ale co se týče provozu tak UPc provozuje z těch 90 procent max 25 procent a zbytek leží ladem ! takže sitě a rozvody jsou a jsou ve vlastnictví UPC ale aby je komplet sporvoznily tak ktomu se namájí !

y2k (31.3.2010 08:11:41)

Já vím a chápu to. Ale proto se vracím zpět ke svému prvnímu příspěvku... Kdyby raději pracovali na pokrytí, než na 100mbit... FTTHčku se stejně bohužel v ČR v daleké budoucnosti přiblížit nemohou a procento lidí, kteří mají o tuto službu zájem, je podle mého názoru malé (ač já bych zájem měl) :-) .

OSPF (2.4.2010 12:08:17)

FTTH u nas rozjizdela firma SITEL, mela pilotni program po praze, ale nebyl o to vubec zajem. Ono uprime receno, je naprosto jedno jestli mas 100mbit nebo 10mbit protoze to stejne zalezi na uploadu serveru na ktery jsi pripojen a vetsina jich nezvlada ani tech 10 natoz tech 100.