Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Takový normální IT den

Takový normální IT den

Anonym (15.5.2010 00:00:00)

Právě se probouzím. Těch piv jsme tedy včera s kolegy z helpdesku vypili nesčetně a ty myslivce do toho. Bože mě je ale špatně. Ještě, že je sobota. Moment, ale proč zvonil budík? Vždyť jsem jej naprogramoval jen na pracovní dny. Sakra, dnes je pondělí! Ach ta moje hlava.

carys (15.5.2010 02:06:15)

až se doma v klidu usadím k počítači a odpočinu si u několika dílů The IT Crowd.... blbost, kolikrat by je uz musel videt.... vzdy dohromady vsech je vlastne jen par... :-))) nejlip si clovek odpocne u filmovy novinky kterou si ten den stahl na firemnim netu...

flegmatik (20.5.2010 11:12:16)

upne suhlasim so vsetkym vyssie uvedenym :) mam rad svoju pracu :D

jarkov1 (25.5.2010 00:08:15)

No, tak toho ajťáka, ktorý sa opisoval v texte by som zamestnávať nechcel :-) Keby som mal vlastnú firmu, tak by si zamestnanci v pracovnej dobe online hry nezahrali. Jedine že by si doniesli notebooky a založili server a hrali, ale to by som si tiež všimol :-) A spanie po obede len keď by bola všetká práca hotová. A proti odsúvaniu termínov a jedno-dvoj slovným odpovediam by som zahájil boj, záležalo by mi na zákazníkoch a obchodných partneroch.

JacobVanMattio (24.6.2011 19:00:20)

A nebo taky ne:P

aJTÁK (15.5.2010 13:09:26)

...to znělo jak v Amadeo Teamu...

Ondra (15.5.2010 21:53:02)

ROFL tak tento článek se poved, dlouho jsem se tak nezasmál, odkud já tohle znám? :D