Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Pohled piráta na povolební guláš

Pohled piráta na povolební guláš

Anonym (24.6.2010 00:00:00)

Už je konečně po volbách a ze zastávek pomalu mizí plakáty se smějícími se politiky. Už utichla ta předvolebni vřava vzájemných obviňování a urážek. Pomalu se vše vrací do normálu. Jsem rád, že už nemusím roznášet letáky do schránek a na mítinkách ČPS a celé dny a noci trávit na poradách týmu volební kampaně.

OSPF (24.6.2010 08:00:21)

Nechapu, jak nekdo mohl volit stranu, jejiz jedinou propracovanou otazkou v programu bylo, jak zaridit, aby si lide mohli z internetu zadarmiko tahat filmy. Otazky ekonomicke, socialni, otazky reformy duchodu a zdravotnictvi byly naprosto ignorovany.

Tomáš Klapka (24.6.2010 09:35:35)

OSPF: Vy jste asi program pirátů nečetl a předvolební diskuze v médiích nečetl že?

Tomáš Klapka (24.6.2010 09:36:09)

to druhé "nečetl" mělo být "neviděl"

OSPF (24.6.2010 14:20:42)

Cetl a sledoval. Bohuzel z debat si pamatuji pouze debatu nakeho dredare z piratu s Paroubkem a Necasem ve ktere se pan pirat ke slovu moc nedostal. V programu piratu je jen nekolik obecnych zminek o tom jak by chteli resit duchody a zdravotnictvi, ale nic konkretniho. Zadne navrhy jak zmeny docilit a uz vubec zde neni zminka o tom, jak by tyto zmeny chteli prosadit.

haf (25.6.2010 08:20:19)

Myslím pirátům po důchodech nic není,ale mohly by zablokovat z 6% procenty kde co. Nebojte ODS důchody pořeší a slovo důchod bude minulost,bude nové žebrák.

Jaroslav Kučera (25.6.2010 11:19:10)

To je zajímavé! Protože pan předseda Bartoš (jiného dredaře z ČPS neznám ;-) ) se do televizní debaty s Paroubkem a Nečeasem nikdy nedostal. Česká televize vždy držela své "favority" a ostatní striktně oddělené, protože co kdyby náhodou byli tito "favorité" převálcováni.

OSPF (28.6.2010 07:53:30)

Nevim kdo to byl, byl tam jeste nekdo, bylo to ramci nakych otazek Vaclava Moravce. Urcite to najdes nekde na internetu

haf (25.6.2010 08:16:33)

Ono mnoha lidem nedochází podstata, zdarma stahování atd. Dříve se kopírovalo a to nevadilo ani Jandovi. Kdysi se dokonce v Tv prořekl, že má nahrané na kazetě. Podstata všeho jsou jen peníze na obou stranách. Jen bych chtěl pirátům poradit ať změní název a vystupují proti omezování lidských práv globálně. Jako kamery ,databáze informací o lidech na každém kroku,prostě elektronika dnes zastupuje STB. Nebo vzniklé a fungující databáze o neplatičích, tak to je do nebe volající porušování lidských práv.

OSPF (25.6.2010 10:58:03)

Dneska se nam rozviji nova nemoc. Je to takova psychoza. Dany jedinec ma pocit, ze jakmile se vyskytne jeho jmeno v naka databazi, tak okamzite ztraci hromadu svych svobod a lidskych prav. A ten blabol s neplatici je uplne mimo. neplatic jednou neplatil tak se nemuze divit, ze si ho nekdo zanesel do databaze.

haf (25.6.2010 15:18:53)

Blábole jde o lidská práva, ne o dluhy. Od toho je soudní a výkonná moc. Určitě ne, soukromé databáze.

OSPF (28.6.2010 07:52:31)

A proc by si nekdo nemohl udelat databazy dluzniku??? Tobe kdyz nekdo dluzi penize tak si ho jako nezapies? A kdyz ti dluzi vice lidi tak uz z toho mas databazy. Tady krade kazdej druhe, cikani parazituji na state, krade se v kramech, vykradaji se auta a kdyz si nekdo dovoli udelat si databazi lidi kteri predtim uz kradli nebo neco dluzi tak je jeste zlej.

Martin (24.6.2010 12:09:07)

Vážený pane, račte si všimnout že né každý má 55 tisíc čístého jako vy aby mu bylo jedno kolik nějaký film v obchodě stojí, co se týče zdravotnictví a školství a důchodů je to chyba že to piráti v programu nemaj nicméně to se časem poddá já jsem je volila můžete mně zmetkové nadávat do zloděju za to ta vaše topka je úžasná:-))) Volili jí akorád mladí debílci který nečtou ani program..:-)))

OSPF (24.6.2010 14:19:03)

Ja si to uvedomuji, jako student jsem vyzival za par korun na den. Ale stejne tak si vy musite uvedomit, ze kdyz na neco nemate, tak si to proste nekoupite. Nebudu vam nadavat za to koho jste volila. To ze jste prisla k volbam vas slechti.

Jenda (24.6.2010 12:15:12)

OSPF: Ono je třeba si uvědomit, že ČPS rozhodně není strana, která by měla ambice vést tento stát, nechce se stát velkou parlamentní stranou po vzoru těch... politiků co jsou tam teď. Spíše mám dojem, že by ráda "utrhla" pár poslaneckých křesel, aby měla reálnou možnost ovlivňovat chod státu, schvalování a hlavně navrhování nových zákonů. Tudíž nějaké důchodové a zdravotní reformy jsou asi spíš mimo ně. Upozornuji, že tohle je můj názor a vyjádření toho, jak to na mě působí. ČPS jsem volil, nicméně nějak detailně jejich program neštudoval...

OSPF (24.6.2010 14:21:40)

to mate asi pravdu, tento pohled na vec me nanapadl.

Jenda (24.6.2010 13:04:30)

OSPF: Ono je třeba si uvědomit, že ČPS rozhodně není strana, která by měla ambice vést tento stát, nechce se stát velkou parlamentní stranou po vzoru těch... politiků co jsou tam teď. Spíše mám dojem, že by ráda "utrhla" pár poslaneckých křesel, aby měla reálnou možnost ovlivňovat chod státu, schvalování a hlavně navrhování nových zákonů. Tudíž nějaké důchodové a zdravotní reformy jsou asi spíš mimo ně. Upozornuji, že tohle je můj názor a vyjádření toho, jak to na mě působí. ČPS jsem volil, nicméně nějak detailně jejich program neštudoval...

Jaroslav Kučera (24.6.2010 14:09:07)

Dovolím si oponovat: http://jaroslavkucera.bigbloger.lidovky.cz/c/142576/Realnost-ekonomickeho-programu-CPS-overena-v-praxi.html Prostě, když nám každý rok utíká 100-200mld. Kč, tak je to asi podstatnější, než řešit třicetikoruny u lékaře nebo chtít po studentech školné. Obojí a další věci by bylo možné financovat těmi penězi, které z daní máme, jen si je necháváme ukrást... Samozřejmě prioritou by bylo splácení státního dluhu, protože ten si vezmě každý rok přes 70mld. Kč navíc.