Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Grooveshark - poslouchejte hudbu online a zdarma

Grooveshark - poslouchejte hudbu online a zdarma

Anonym (11.8.2010 00:00:00)

Grooveshark je online služba umožňující nahrávat a poslouchat hudbu zcela zdarma online. A k poslechu není nutná ani registrace. Má Last.fm konečně podařenou konkurenci? A jaké jsou možnosti tohoto webu?

ghghgh (11.8.2010 12:11:33)

Ehm... Prosím? Chápu, že GS je něco nového, další pokus o internetové rádio, který i celkem slušně vypadá a chápu tedy, co Vás vedlo k napsání tohoto článku. Šálí mne ale zrak, nebo jste ho vážně srovnával s LFM? Budiž, pokud nejste-li předplatitel, rádio na lfm si neužijete (jako Čech), ovšem pak nemá toho srovnání význam se slušbou, která je jen a pouze rádio. A pokud jste předplatitel, nelze s last.fm srovnávat vůbec nic a srovnávání se službou, která je jen a pouze ubohé rádio vám přinese akorát výsměch. Nevykládejte si to zle, nechci nijak snižovat kvalitu článku a děkuji za představení této novinky, zaujala mne, ale - vážně?

fgfgfgf (11.8.2010 18:09:56)

mě se ta služba líbí, znám a používám ji přes půl roku. problém je, že čím víc o ní bude vědět lidí, tím dřív ji nenažranci hlídající autorská práva zavřou.....

John (1.10.2010 19:51:48)

To je asi zart.Je tam viac ako 22 milionov skladieb a vsetko od Beatles tiez.Naucte sa vazeny pane lepsie orientovat v Groovesharku.

bejk (11.8.2010 21:38:10)

Tak ona to hlavně není žádná novinka.

Vlastimil Ott (15.8.2010 11:50:27)

O dalších službách, které taky nejsou novinky, ale stojí za to, je tento článek: http://www.linuxexpres.cz/software/webove-prehravace-instantni-hudba-kdekoli-a-kdykoli Spousta lidí je nezná, takže psát o nich má smysl. Navíc se v komentářích objevují tipy na další, např. ccmixter.org, freemusicarchive.org, www.musopen.com a tak...