Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Telepests – moderní telefonní spammeři

Telepests – moderní telefonní spammeři

Anonym (10.8.2010 00:00:00)

V angličtině se objevují nová slova s rychlostí celosvětové krize. A tak třeba po slovu staycation, jež vzniklo po prvních hromadných propouštěních z práce, je teď hodně používané slovo „telepests“. Když se pokusím být slušný, dá se přeložit jako telefonní hajzlíci.

Martináč (10.8.2010 18:02:43)

Bohužel já neznámé hovory zvedat musím, obrací se na mě lidé se zakázkami. Naposledy mě vytočil spammer, co mi chtěl za poštovné prodat nějaký holicí strojky. Když jsem řekl, že nemám zájem, pokračoval otázkou: A můžete mi říct, proč? Protože mám fousy jako Krakonoš a zavěsil jsem. (Samozřejmě se holím.)

ronaldik (11.8.2010 09:43:31)

Sám dělám v telemarketingu, pár lidí už mě sice nějak inteligentně odpálkovalo, ale většinou jsou rádi, že si můžou pokecat. Ale já osobně taky nesnáším, když mě někdo něco vnucuje. Jinak Necyklopedie to má špatně: 1 není prvočíslo! Ale o Necyklopedii by tady mohl vzniknout nějaký delší článek, jako Necyklopedista zahajuji lobbing (nechci se chlubit, ale napsal jsem celý 4 články :))

anonym (10.8.2010 18:29:14)

Největší masark je asi tohle :) Případnou mezeru v odkazu odmažte. (Angličtina nutná) https://www.youtube.com/watch?v=C2RAzjZ3zzY

Boris (10.8.2010 22:49:09)

Muže mi někdo vysvětlit, jak bych mohl platit po telefonu nějakou blbost, když jsem sám hovor nezahájil, jen jsem hovor přijal??? Copak se platí za příchozí volání?

Nargon (11.8.2010 17:47:06)

Jo to by me taky zajimalo, jak muzu platit za prichozi hovor. Snad jedine diky roamingu muzu platit za prichozi hovor. Ale mel jsem dojem ze za prichozi hovor platim jen tehdy, kdyz jsem v zahranici. A ne kdyz jsem doma a me volaji ze zahranici.