Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Jak jsem kupoval PC pro tchyni

Jak jsem kupoval PC pro tchyni

Anonym (2.10.2010 00:00:00)

Nejlepší kšefty jsou s rodinou, říkával vždycky můj děda s ironií v hlase. A já mu jako dítko nevěřil. Po posledním zážitku s výběrem a zprovozněním počítače pro tchyni mu musím dát zapravdu. A pro rodinu už nehodlám zařizovat ani objednávku v internetovém obchodě.

Josef (2.10.2010 07:55:27)

Jojo, kšefty s rodinou jsou ideální k prodělání kalhot. Díky, hezký článek.

prdoch (3.10.2010 16:33:40)

když jsem se v 61 letech odplížil koupit notas s trapným jedním jádrem a VISTOU,po roce jsem ho kajícně nechal převorat na widle7,aniž bych trápil odbornici dceru,holt jsem si svou nezkušenost připlatil.fše za své ,junáci....

xxx (9.10.2010 23:03:10)

Ku... co to je za reklamu ? tedy to co tu vibíhá :( ! he he pěkný článek :) ale jinak na tyhle členy rodiny platí jedno odpalkovat a poslat do p... jelikož pak člověk nic jiného nedělá než že jim spravuje po.srané widle a vylitý čaj nebo polivku v klavesnici horší je to Notu tao je většínou na odpis (vlastní skušenost z rodinkou :( )

Jirka. (4.10.2010 14:15:47)

Přesně tak.Kšefty v rodině,to je někdy pocuc.Mě osobně se ten článek líbý a hlavně jsem zažil podobnou anabázy.Ale já naproti pisateli měl bezva tchýni.Opravdu.Měl jsem první poslední.Mohu dokonce říci,že mě měla raději než svoje dítka.Taky jsem se snažil a když tchýně zavolala,tak jsem okamžitě naběhl.Jak jsem již napsal.Já jsem měl bezvadnou tchýni.Horší to bylo když jsem vysvětloval funkce zařízení co chtěli.Tak to bylo o nervy ale nakonec jsem si dal práci a napsal jim návod aby tomu porozuměli i oni.Starší lidé tak moc dobře nechápou techniku a už vůbec né,funkce a ovládání počítače.Dneska máte vidět,jak tchíně pokročila behem těch let.Ta umí věcíííííííí.Dokonce i stahuje filmy a jiné.Odvirovat notes se už konečně také naučila. Dnes jsem již rozvedený ale s tchýní mám stále dobré vztahy a jezdím na návštěvy.Nic se vlastně nezměnilo.Má nynějšší přítelkyně je proti tchýni mladá a neumí s kompem skoro nic.Jen vyzvednout meila a zapnout a vypnout notes.To umí.Pro ní je to prý stráta času.Tak ono je to taky o přístupu. Tak se nezlobte ale nějak jsem se rozjel.Přeji krásný den.JH.

Gabebara (2.10.2010 10:19:11)

Sice docela plus minus vtipný článek, nicméně pokud je to, jak píšete, tak jste ten největší moula a "ježibábu" si plně zasloužíte. Pokud to má být vtipná fikce, budiž, ale jestli opravdu ráno vstanete kvůli smsce a tchýni dáte notebook jako dárek, tak je to jen a jen vaše chyba a váš problém. :)

Nick (2.10.2010 10:23:26)

Já myslím, že je to fikce - neznám jediného člověka, kdo by se takto kvůli tchyni takto přerazil. Ale znám to, jak člověk nevyhoví včas, pak je za špatného zetě...

//// (3.10.2010 19:31:20)

Trapný pokus o humor,

Standa (7.11.2010 22:27:30)

Jestli je tenhle článek alespoň ze 70 % pravdivý, tak máš můj soucit a obdiv :-D :-D :-D

Richi (21.11.2010 23:25:07)

He he. Dobře vám tak. Ignorujete totiž základní heslo všech mezilidských vztahů: Zavčas poslat každého do prdele.