Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nový, fundamentálně odlišný operační systém 16letého programátorského génia

Nový, fundamentálně odlišný operační systém 16letého programátorského génia

Anonym (24.9.2010 00:00:00)

Aneb média, reklama a tak trochu velké překvapení. Mladý ruský programátor z uralského města Nižnij Tagil za necelý rok dokázal vytvořit vlastní operační systém s řadou aplikací. A okamžitě slavil úspěch: výhra v soutěži, televize, instalace na školních počítačích a miliony stažení nového OS ruskými uživateli.

Nargon (24.9.2010 20:46:07)

Tomu rikam GENIUS. Prejmenuje linux a par programu a vydava to za svoje dilo :D Mno skoda ze to nezacal prodavat, v rusku jsou nekteri lidi blbejsi nez bublajici blato, tak by na tom urcite nejakejch par rublu ziskal.

ABCdefg (24.9.2010 22:12:06)

No tak takoveho ucitele informatiky bych chtel mit, kdyz neni schopen ani poznat takovy podvod.

anonym (27.9.2010 15:18:56)

Tak jsem se těšil na rozhovor, a kdosi do toho kuňká jakousi swahilštinou, že není ruštině rozumět ani slovo :-(

Jirka (26.9.2010 09:19:37)

Bylo mi to nějaké divné, ačkoli programování rozumím jako koza petrželi, tak když si vzpomenu na to, že Vistu dělalo několik let asi 500 programátorů, tak se mi ta jeho genialita zdála trochu moc velká... :-))

sharky (28.9.2010 01:04:50)

No to je hodně podobný jako když Blil Mates (Bill Gates) šlohnul spolužákům DOS a prodal to. :-))