Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > T-Mobile: ADSL s počítačem HP za korunu

T-Mobile: ADSL s počítačem HP za korunu

Anonym (4.10.2010 00:00:00)

A další novinky uplynulých dní: Internet Explorer 9 bude fungovat jen na Win7 SP1 a Vista SP2 -- Vodafone nabízí připojení přes CDMA, od U:fona -- a více...

Jan (5.10.2010 22:28:25)

Vodafone tim spojenim s ufonem slapnul hodne vedle. Uz ted je ta ufoni sit tak pretizena, ze vecer se to neda vubec pouzit a koho znam, tak na to jen nadava :-( Jeste, ze mi uz skoncila smlouva :-)

anonym (6.10.2010 16:32:11)

Přesně od ufona nikdy.To už je mnohokrad lepší adsl od T-mobilu :)

Sulla (14.12.2010 20:34:18)

To porovnáváš neporovnatelné CDMA a ADSL...

Jagman1 (7.11.2010 00:10:40)

Žel se musím též připojit ke kritice zeleného mužíčka. Začátek opravdu impozantní a za několik měsíců nevídaná katastrofa.. / od 0,8 (max. 1,7 MB) /po neuvěřitelných ca 0,2 MB s nevídanou nestabilitou, poslední čas max. 0,4 MB , ostatně uváděné smluvní minimum.... Smlouvu jsem o prázdninách ukončil /24 měs. provozu/, a ještě mě stačili honit uchylní vymahači od inkasní společnosti M.B.A. za neuhrazení neoprávněně vystavené faktury za provoz 25. měsíce již neexistujícího smluvního vztahu !!!!!!!!! Včetně již odpojení služby již první hodinu po rozvázání smluvního vztahu... Co také asi chtít po českém subjektu, který vlastní finanční skupina PENTA . Kde velké prachy jsou, obvykle tam zapáchá....

Robert Blažek (6.10.2010 21:57:24)

T-mobil je drahy, uz jen proto, ze formou pronajmu vyuziva linky O2 a nejlepe vas jeste uvrta do smluvniho zavazku od Volny a to je teprve bomba, od tehle smlouvy neni prakticky mozno odstoupit. Proto je podle meho soudu nejlepsi ADSL od O2 Telefonika za 16Mbit/s zaplatite cenu 500.-/měs.(da se dostat i na 400.-) a je bez zavazku instalace za 1kč