Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Kdyby se inteligentní dům choval jako Windows

Kdyby se inteligentní dům choval jako Windows

Anonym (20.11.2010 00:00:00)

Blízká budoucnost. Žena se autem blíží k novému domu v satelitním městečku u vesničky Hnůj. Auto vysílá signál a vrata garáže se sama otevírají. Žena vjíždí dovnitř, osvětlení se automaticky aktivuje. Dveře do kuchyně se neslyšně otevírají a žena vchází dovnitř. Zatím je vše v pořádku.

petrh (20.11.2010 10:54:24)

smutná pravda o tomto světě....

bbe (20.11.2010 13:26:46)

smutna pravda o windouz ne o tomto svete, + proste tento system je odkazan k nestabilite proste za kazdych podminek

tgreg (21.11.2010 12:17:10)

To napsal nejaky Appleista.

Tinker (21.11.2010 16:21:20)

Ale měl pravdu :)

Senochřup (22.11.2010 11:43:45)

Lidé si to dělají sami!!! Kam se ženou proč automat? Proč PC? Aby jsme za vše co dnes jde manuálně zadarmo v budoucnu měli automatizované a platili energie!!!! Trochu ty mozečky začít používat please :-D

Windows (26.11.2010 18:54:23)

Vy zla, nevdecna clovek. Tady byt vas vecna a nesmrtelna Windows. Vy nebrblat, nenadavat, mlcet a nohama soupat. Ja byt vsude ted. Ja byt vsude potom. Ja byt vecny. Ja otevirat dvere, ja startovat auto, ja sviti a nesvitit. Vy mit jen ja. Vy nemit hloupa Linux ani jina unix. Vy ja zaplatovat, ja vam slouzit. Vy sedet doma a mackat cudlik, ja pracovat. Vy odpocivat, ja myslet. Vy ja pritel. Nyni update a pak restarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr >>Kriticka chyba<<

anonym (6.2.2011 12:29:12)

+1

Milan (21.11.2010 20:29:12)

Widlák to nepsal, widlák si zvykl:-(((

Standa (20.11.2010 12:36:47)

Ta lednice měla spíš zamrznout... :-D Jinak článek 5/10

Tinker (20.11.2010 12:38:39)

Připomíná mi to jeden komiks na ITBiz http://www.itbiz.cz/domaci-kutil Ale musim souhlasit, že tahle budoucnost mě děsí. Otázka je, proč nám nestačí jen jednoduchá automatizace, proč musíme do všeho tahat PC? Pamatujete někdo na vize toho, co bude v budoucnsoti? :) Příjdu do kuchyně, děrný štítek je vrchol technologie - vyberu ten co chci a za chvíli už mám jídlo na stole. V době elektronek! V dnešní době by se mohlo jednat o něco velikosti SIM karty, případně pro domácí kutily o velikosti audiokazety či SDRAM paměti - jeden (případně víc) švábů a to by byla celá sranda - zastrčim do portu, zapnu a za chvíli už mi zvoní mobil/pager/cokoli dalšího s tím, že jídlo je na stole (v dnešní době gyroskopů by nebyl problém ani převod tekutin v po okraj plných talířích!)... Uznejte, je k tomuhle všemu potřeba operační systém?! V dnešní době?

Nikoloki (20.11.2010 17:54:20)

Blízká budoucnost. Žena se autem blíží k novému domu v satelitním městečku u vesničky Hnůj. Auto vysílá signál a vrata garáže se sama otevírají. Žena vjíždí dovnitř a odmítá zastavit motor. Osvětlení zůstává zhasnuté. Dveře do kuchyně hlásí: "Došlo k neznámé chybě na adrese 0CFB84A2:FFDE8720." a zůstávají zavřené. Oxid uhelnatý z výfuku auta zaplavuje garáž ...

Nikoloki (20.11.2010 17:55:17)

Pochopitelně "... auto odmítá zastavit motor ..."