Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Je pirátská kopie součástí reklamy na nový film Harryho Pottera?

Je pirátská kopie součástí reklamy na nový film Harryho Pottera?

Anonym (21.11.2010 00:00:00)

Ve čtvrtek měl premiéru film Harry Potter a Relikvie smrti - 1. část. Na torrentech se ve stejnou chvíli objevilo prvních 36 minut filmu.

Jenda (21.11.2010 12:06:38)

Heureka, konečně si toho všimli, že stáhnout si film z internetu neznamená automaticky, že na něj nepudu do kina. Ba dokonce často naopak...

OSPF (22.11.2010 08:35:21)

vyborne....jeden z padesati co si film stahnou na nej pote pujde do kina. Bomba. Doufam, ze vam nebude vadit,kdyz vam take bude sef platit dvacetinu vasi prace.

buchtak (22.11.2010 09:22:08)

Ty studie zminene v clanku rikaji ze stahovani zvysuje zajem a navstevnsot, ne snizuje. Jak jsou spolehlive a validni, to je otazka, necetl jsem je. Ale stejne jako vy i ja muzu vychazet ze zcestneho, zcela samoucelneho, ale opacneho predpokladu, ze naopak nikdo, kdo si film dnes upirati, by na nej za penize nesel. To mi pak dle vasi logiky vychazi i zaver opacny - cim vice se pirati, tim vetsi budou trzby, protoze i kdyby na film zasel pouze kazdy padesaty pirat, ktery by jinak byl bez predchoziho shlednuti neochotny kupovat zajice v pytli, porad by to bylo vic, nez kdyby neexistoval vubec... Argumenty jako vase me uz unavuji. Bud maji jen provokacni ucel, nebo je muze zastavat pouze clovek s hodne jednostrannym a naivnim pohledem na svet...

aaaaaaaaa (23.11.2010 15:54:10)

presne tak. uz xkrat se mi stalo ze jsem koupil neco, co jsem si predtim stahl a ozkousel. kdyby ta moznost nebyla, asi bych nekoupil vubec. (leda by to melo extra hype typu BC2, MW2..)

OSPF (26.11.2010 09:49:30)

Clovek by mohl oponovat, ze by vam mohly staci na filmy upoutavky, ktere pred uvolnenim firmu jsou bezne dostupne na internetu. Co se tyce hudby, prakticky kazda kapela umoznuje stahnuti ukazek z jejich stranek. U her si muzes zahrat demo. Todle jsou proste jen vymluvy. Kazdy stahuje protoze to jde.

xxx (4.12.2010 04:32:43)

kdo pak tě platí šmloulo ?

OSPF (26.11.2010 09:47:46)

Todle je sice hezka uvaha, ale je to ciste slovickareni. On dal distributor dany film volne ke stazeny? Nedal. Takze nikdo nema zadne praho ho stahovat, i kdyby se na hlavu stavel. Ja todle proste nechapu. Kazdy rika, ze stahovani neni kradez, protoze nikde nic nemizi. Ale co jineho to je? Berete si neco bez souhlasu majitele. Me todle proste vadi. Drtiva vetsina lidi na debate tvrdi, ze by na film do kina nesli. Tak proc si ho proboha stahuji? Budto ho chteji videt, tak at na nej jdou do kina, nebo ho videt nechteji, tak at ho nestahuji.