Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Volat přes Skype je nelegální, zní z Číny

Volat přes Skype je nelegální, zní z Číny

Anonym (7.1.2011 00:00:00)

Čína varuje, že používání Skype a dalších zahraničních VoIP služeb je v rozporu se zákonem. Hlasovou komunikaci mohou zprostředkovávat pouze státní firmy.

anonym (7.1.2011 17:16:52)

Takže třeba i videochat přes icq je nelegální??? Dneska jeden z prodejců od T-mobile pronesl větu - "Ty číňani jsou ale sebranka"... Tohle můžou vymyslet jen oni :-)

anonym (8.1.2011 20:30:31)

Bych rád viděl jak chcou soudruzi z chiny zablokovat skype : )checht ten skype prevít se prokouše vším :) i když třeba odříznete komplet porty tak skype pořát jede i když pomalejí je to prostě nezmar asi tak :)

anonym (8.1.2011 20:43:54)

Tak jak vidím cenzura začala fungovat i tady ! mazání příspěvku že !!! mně se líbí jak všíci jačí be be cenzura je hnus ! a sami ji vesele praktikují že ! takže to pisnu znova : Naši skorumpované a uplatné vladě přejí do nevého roku ! aby dostaly : Mor - rakovinu - sifilis- kapavku - žloutenku A B C D - snět - ptačí chřipku - prasečí chřípku - HIV 1 a 2 - bercové vředy - žaludeční vředy A všechny nemoci podel abecedy :) A jak naší milí romští spoluobčané rádi říkaji Aby vás rakovina sežrala !!! A jestli to smažete tak jen potvrdíte že cenzura je všuda a tím padem vubec nemáte pravo co psat a nebo vubec mluvit o cenzuře jelikož ji samy praktikujete !!

anonym (10.1.2011 10:57:20)

ked daju dole server skype sa neprypoji a tym sa stane nefunckcny lebo sa nebude mat kde pripojit

Neznáš (28.6.2011 05:54:21)

Já jsem právě teď v číně, skype jede, ale věřím, že zablokovat ho, by nebyl problém. Facebook, twitter, ani youtube opravdu negungují. To je trochu zrada, ale co. :D Myslím, že číňani by se se zrušením skype nějak vyrovnali, jsou vynalézaví a kdyby jim zakázali třeba vvšechny komunikační prostředky, vynalezli by si další. Ale všechny tyjle zákazy a podobně jsou zbytečný.

Hedvik (4.12.2011 14:58:28)

Moje spolubydlící je z Číny a přes Skype telefonuje každý den (bohužel :D ). Facebook, Youtube prý zná, ale nepoužívá, ikdyž to tam u nich funguje. Mají pro to čínskou alternativu - to je tak jak u nás, kdy ze začátku vyhledával každý přes seznam a ne přes google...

Dasa (4.10.2014 17:16:45)

Zajimalo by mne,zda je pravda ze jiz cely rok 2014 nejde skypovat do Ciny mesto Sanghai, mam tam kamarada, jeste v lonskem roce na jare jsme skypovali a ted uz to pry nejde, diky za odpoved.Dasa