Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Mohou za dobrou, nebo špatnou náladu DivXy a DVDripy?

Mohou za dobrou, nebo špatnou náladu DivXy a DVDripy?

Anonym (29.1.2011 00:00:00)

Jestlipak víte, proč v 70. letech chodilo do kin nejvíc lidí? A kvůli čemu pravděpodobně nyní do kin moc nechodí? Ne, stahování DivX filmů nebo DVDripů za to rozhodně nemůže. I když jistým výpovědním prvkem to je.

anonym (29.1.2011 07:43:20)

Ještě bych přihodil jednu skutečnost - podle sebe (je mi 50). Fenoménem moderního kina je popcorn. Šlapete v něm, sedíte v něm, celé kino je jím nasmrádlé... Uznávám, s kvalitou filmů je potíž, ale jeden-dva filmy ročně bych si vybral. Ovšem k výše uvedeným skutečnostem jsem v kině nebyl už přes deset let.

anonym (30.1.2011 01:25:40)

Jsem stár presne polovinu Vaseho veku a sdilim s Vami stejny nazor. Taky mi dost vadi refresh rate v kine :-). Musim vsak priznat ze jsem v kine zhruba jednou za rok a vzdycky ze zazitku vystrizlivim. Povetsinou volba na co jit je provedena dost precizne takze film miva i kvality avsak podivat se na neco doma je mnohem pohodlnejsi (kdyz uz je na co).

anonym (31.1.2011 20:58:35)

Podle mě jsou dneska ve filmech jen potvory, příšery a nebo cvoci a exoti, narkomani, buz... nic ze života normálních lidí. Prostě pěknej film končil Pelíškama, od tý doby si na nic nevzpomínám. A to je dost smutný. P.S. Je mi 30.

anonym (11.3.2011 19:25:55)

Ale ve filmech je mnohem více věcí než píšete, pouze si musíte umět vybrat, a asi i mít trošku širší záběr co se repertoáru zábavy týče, potom si jistě vyberete film podle vašeho gusta. :-)

Prokop (27.4.2011 19:26:04)

Nemáte pravdu!

Prokop (27.4.2011 19:27:06)

Nemáte pravdu!

anonym (29.1.2011 12:59:18)

Ohledně kin se nesmí zapomínat na půlhodinový reklamní blok před začátkem samotného filmu (před nějakou dobou to bývalo 20 minut, když jsem byl v kině posledně tak už 30 minut), který člověka otupí natolik, že pak nemá šanci vnímat první polovinu filmu a druhá polovina mu tedy nedává smysl.

anonym (30.1.2011 10:26:09)

jo, tak z toho jsem byl posledně taky naprosto mimo. Do kina chodím opravdu sporadicky. Ale to, že když jdu za 150kč na film (no vlastně půlku, aby se autoři víc nabalili) a předtím mám 30min. reklam.... to jsem jaksi nerozdejchal. už mě v kině dlouho nikdo zase neuvidí.

anonym (31.1.2011 19:38:40)

Přesně. Teda jak kde, v Praze už si ani nevzpomenu jak dlouho to trvalo, ale katastrofálních 30 minut v Hradci...bez komentáře

anonym (6.2.2011 13:27:37)

V kine jako davaj reklamy??? Proc se tam teda plati vstupny? Je to aspon napsano v programu, abych vedel ze mam prijit o pul hodiny pozdejc? V kine uz jsem dlouho nebyl (naposled na Peliskach),ale na reklamy zvedav nejsem.

anonym (29.1.2011 18:58:41)

Už se filmy nevyplatí ani nelegálně stahovat pořád to samé dokola, bez nápadu.

anonym (29.1.2011 21:25:41)

Souhlas. Za kvalitní film si člověk rád zaplatí a udělá si na něj čas, ale to co je vidět poslední dobou....ani zadarmo

anonym (30.1.2011 10:24:17)

Je to na blití, co dnes Hollywood pouští do světa...

anonym (29.1.2011 21:44:12)

Do kina chodim jen na filmy, ktere za to opravdu stoji, najde se jich maximalne nekolik za rok. Potiz mam v s kvalitou projekce v normalnim obecnim kine, je to takove rozmazane, v multikine ostre, ale zas prilis drahe, o pohodli sedacek a mistu na nohy nemluve. Pustit si doma placku z pujcovny na gauci o neco pozdeji je daleko pohodlnejsi, mam to ostre, s veskerym komfortem a za polovicni cenu jednoho listku a muze se divat cela rodina ;-)

anonym (30.1.2011 16:52:20)

Máte částečně pravdu ALE - v 70.letech lidé neměli jinou možnost jak vidět tolik filmů.Neměli jsme satelit či kabelovku se stovkama kanálů kde jde "megahit" za "megahitem" neměli jsme VHS,DVD a nakonec ani to PC. Kino bylo navíc možností jak se setkávat se známýma (nebylo GSM,ICQ,SKYPE,e-mail ani fejsbůk.