Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > jak zesílit WiFi signál

jak zesílit WiFi signál

anonym (26.2.2011 14:40:45)

Zdravím, mám dotaz ohledně WiFi. Na půdě mám modem od O2 Huawei a WiFi chytnu jenom ve druhém patře do přízemí se mi nedostane nebo hodně slabě. Je nějaká možnost jak zesílit WiFi signál? Anténa na modemu nejde odšroubovat takže nějakou větší/silnější nelze přidat. Tak mě napadlo jestli existuje nějaký reapetr, který by signál poslal dále? Reapetr potřebuje pouze 230V nebo musím do něj přivést ETH kabel? Druhá možnost mě napadla. Od modemu vést ETH kabel do přízemí tam dát switch s WiFi a v přízemí mít jednu WiFi a ve druhém patře používat WiFi od modemu. Nebude se to nějak tlouci? Pak mám dotaz ohledně switche. Modem od O2 má pouze 4 výstupy na internet. Pokud bych zapojil do každého výstupu od modemu jeden switch fungovalo by to? Mám totiž pouze v každém patře jeden ETH kabel a vždy potřebuji 2 nebo 3 PC.. Děkuji za každou radu

anonym (28.2.2011 13:31:28)

K tomu modemu od O2 o jakej modem se jedná ?

anonym (28.2.2011 14:16:04)

pokud máte finance zakoupit jiný modem který má odjímatelnou antenu a nebo rovnou silnejší a o té možnosti mít dva wifi modemy skušenost nemám ale teoreticky by to fungovat mohlo

anonym (28.2.2011 15:35:09)

Fungovat to samozrejme bude :)