Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Microsoft a Nokia - svatba z rozumu?

Microsoft a Nokia - svatba z rozumu?

Anonym (9.3.2011 00:00:00)

Po mnohaměsíčním namlouvání se Nokia rozhodla dát košem firmě Google a naopak spojit síly s konkurenčním Microsoftem. Výsledek bude jasný, Nokia postupně opustí svůj obstarožní operační systém Symbian a nové smart phony budou šlapat v rytmu Windows Phone 7. Vyhledávání na netu bude prostřednictvím Bingu, naopak mapový servis pojede přes Nokia Maps.

anonym (10.3.2011 08:22:45)

Jsou to hnupi, nechapu, jak mohli opustit meego, ja ho mam na netbooku a spustim na tom vsechno, co me napadne. Tohle mit v telefonu, tak jsem maximalne stastnej. Muj pristi mobil nokia urcite nebude. Kvalita sla dolu co se tyce dilenskeho zpracovani, ted toho daj jeste ten bazmek...

anonym (20.3.2011 14:40:48)

Cau naprosto s tebou souhlasim,meego by byla dobra volba,ale skutek utek,,...ja si myslim ,ze kdyby vyrobyli ne co s maemem tak by natom taky nemuseli byt spatne,ja osobne ten linux jsem snim byl spokojeny a to dost,,(nokia n900)myslim si kdyby udelali par kusu s timhle systemem tak by se skutecne rychle chytil.Chtel bych pokracovatele nokii n900,trosku uzsi,vetsi displej atd...ale nokia se na to vysrala a dala prednost starochovy simbianu,,nechapu to..to takovy Meego to mohlo pekne rozjed. je konec ja si nokii taky nekoupim jsou to pekny chcipac...soory jsem nasrany ,,tesil jsem se a ono nic