Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Co znamená, když "není vidět internet"

Co znamená, když "není vidět internet"

Anonym (16.4.2011 00:00:00)

Jsou místa, kam by se muž neměl vypravovat. A když, tak pouze na vlastní nebezpečí a s předsevzetím, že je nebude komentovat, ani se v nich nebude snažit nic měnit. Mluviti stříbro, mlčeti zlato, znáte to. Mám na mysli třeba růžový notebook vaší partnerky…

anonym (16.4.2011 10:22:57)

Moc pěkné. Více takového čtení. Piš častěji ..

anonym (17.4.2011 07:55:44)

true story. u poslednych dvoch mojich priateliek som zazil podobne hrôzy. nehovoriac o tom ze prehliadac neni jedina vec z ktorej byva cloveku do placu. Ked mi pri zachranovani dat z crashnutej Visty pomocou mojho live cd povedala ze pekne je to ubuntu ze by si to skusila som myslel ze ju poziadam o ruku, lebo takato zena musi byt ta prava :D

anonym (16.4.2011 10:28:53)

Perfektní, tohle mi vážně zvedlo náladu. Skvělá práce, fakt sem se nasmál :-D

anonym (16.4.2011 12:52:17)

Sic ne u mé partnerky, ale toolbary u známých odinstalovávám pořád (a kupy dalších "užitečností"). Fantasticky napsáno :-) Vy kdož se tápíte se softwarem jiných, síla vás provázej, protože někdy by to seklo i s Yodou :-D

anonym (16.4.2011 20:44:41)

Velice smutná historka, pokud si člověk uvědomí, že prakticky na každém PC ke kterému přijde je prohlížeč takhle zadrbaný a většina uživatelů ani neví, co to tam mají. Nejčastější kombinace IE+Google toolbar+winamp toolbar :( Člověk by plakal...

anonym (17.4.2011 15:38:13)

Nejenom růžový pane Klíčníku, nejenom růžový. Zhusta i červený laptop či netbook.