Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Omladíme známá loga! Ufon a Apple jdou příkladem!

Omladíme známá loga! Ufon a Apple jdou příkladem!

Anonym (14.5.2011 00:00:00)

Inspirací k dnešnímu fejetonu je proměna poskytovatele internetových služeb Ufon. Poté, co finanční skupina Penta prodala svůj podíl (aby měla na koupi dluhů Sazky), dostal zelený mimozemšťan nového pána. A to přece musí být vidět.

Jenda (14.5.2011 01:52:27)

Tak zkusil jsem zadat "apple" do Googlu, ale mam uplne jine vysledky nez vy. Prvni 3 obrazky jsou normalni jablka, pote logo Apple, a pak zas jablka. Z 21 obrazku mam 10 log Apple.

Parsifal (14.5.2011 11:57:31)

No, já to také zkusil a jablko mám opravdu až deváté, předtím jen samá loga a jeden tablet... Asi máme každý jiný google :)

buchtak (14.5.2011 14:07:30)

Ano, vy jste pouzil google.cz, pres ktery google se ovsem dopracoval k tolika prirodnim jablickum Jenda nemam bohuzel tuseni.

Jenda (14.5.2011 23:40:35)

Ja samozrejme google.com. Kdyz hledam anglicky vyraz, tak pouziji anglicky vyhledavac logicky. Ono je celkem pravdepodobne, kdyz na ceskem vyhledavaci hledate vyraz "apple", tak nehledate jablko, ale firmu - jinak byste zadali "jablko", ne?. Tak stejne u windows treba...

mondy (16.5.2011 22:06:11)

mno ja se nedivim...google vyhledava na zaklade search history, ne? :)

ccc (15.5.2011 00:07:19)

raději bych staré logo, jako zákazník chci stabilitu , a né každé dva měsíce jiné logo a omalovánky. cchi raději kvalitu (kde by třeba ufon měl přidat) a logo mohlo zůstat stejné....