Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Čtečky - nutnost, nebo krok zpět?

Čtečky - nutnost, nebo krok zpět?

Anonym (16.6.2011 00:00:00)

O tom, jestli jsou elektronické čtečky to pravé ořechové nebo spíše hračkou pro snoby, se diskutuje již několik let. Ebooky přitom mají dlouhou historii, vylámal si na nich zuby i Microsoft, který nezvládl dohody s nakladateli, a navíc měl problémy s kvalitou písma. Kdyby nebylo tvrdohlavého šéfa Amazonu, asi by čtečky byly dodnes pouhou úsměvnou kuriozitou.

kolemjdoucí (16.6.2011 14:54:19)

je mi jasné, že to nemůžete napsat, proto doplňuji za poslední větu článku:"Díky všem báječným mužům (a ženám) se scanery!".

B24 (17.6.2011 01:28:52)

Proč bychom se netěšili, když nám Němec Rapid dal :-D Sehnat pár tisíc knih v češtině neni problém :-)

Jan (17.6.2011 09:11:38)

Presne, at si tu ochranu strci nekam :-) Pokud si koupim knihu, nevidim duvod, proc bych ji nemohl pujcit nebo prodat dal. Az budou ctecky s moznosti si nainstalovat nejaky linux, tak si ji s nejvetsi pravdepodobnosti koupim. Treba vyda nejakou ctecku google a ten prisernej chrome os by mohl jit preinstalovat.

BMAJTZ (24.8.2011 16:02:07)

No NOOK ma tu skvelou vlastnost ze je postaveny na systemu Android a jde rootnout takze si na to klidne muzes nasazet dalsi aplikace. Na youtubu je par videi cimz u me tahle ctecka jednoznacne vitezi a kupuji ji.

Jindra (22.6.2011 12:50:53)

To sice není problém, sehnat tisíce nějakých knih zdarma, ale už je problém, sehnat něco konkrétního. Momentálně od Millmana nemůžu najít nic jinýho, než jeho první dvě knížky, který jsem už četl a žádná další se v CZ nevyskytuje v elektronické podobě. Já přece nebudu číst knihy, co mě nezajímají, jen proto, že byly zadarmo.