Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Máte o Chromebooky s "webovým" systémem zájem?

Máte o Chromebooky s "webovým" systémem zájem?

Anonym (17.6.2011 00:00:00)

Portály Amazon a Best Buy začaly ve Spojených státech prodávat Chromebooky -- notebooky s předinstalovaným operačním systémem Google Chrome OS. Dlouho očekávané přístroje s taktéž očekávaným systémem vyvolávají různé reakce -- ještě než Chrome OS a přístroje s ním byly vůbec představeny, oboje sklízelo kritiku. Možná předčasnou, možná opodstatněnou. Recenze, články a diskusní reakce však dávají tušit, že odmítavý, či nevěřícný přístup lidí k systému Googlu se začíná mírně obracet. Nebo spíše vyvažovat.

Jan (17.6.2011 09:02:33)

Jeden cas jsem mel starej netbook acer aspire one zg5 s 8gb ssd diskem, 512mb ram a jednojadrovym atomem. Meego 1.0 mne nabihalo take do 10 sekund, pritom jsem mohl instalovat a pouzivat vsechny aplikace bez pripojeni k internetu, takze v tom taky nevidim moc velky prinos. Leda to koupit jako HW a preinstalovat meegem nebo xpeckama, na 16gb ssd se uz lecos vejde ;-)

kokotyl (17.6.2011 14:48:06)

Zvlaste pri cenach datovych prenosu u nasich operatoru je to zabita vec. (to ze nekde neco mam na webu, ani to neexistuje lokalne a vlastni to od okamziku nahrani nejaka spolecnost to uz nezminuju)

Pavel (19.6.2011 09:18:54)

Nejlevnější netbook s windows se u nás dá koupit za 4000-5000 Kč.Na běžnou práci s netem a dokumenty bohatě stačí.Systém naběhne do 20 vteřin.Nevím na co kupovat tohle za 7000.

werwe (17.6.2011 09:35:46)

v sucasnej podobe je to blud, jediny pripad kedy by stalo za to mat to v prevadzke je ze by to bolo vyrazne lacnejsie od klasickych netbookov, kedze nieje, naco to je? Kupit si hardware na ktory si nemozem naijnstalovat soft ale vsetko mam na webe (otazna bezpecnost) je somarina