Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Hej more, sused má počítač, žes to nevyděl dyk!

Hej more, sused má počítač, žes to nevyděl dyk!

Anonym (13.8.2011 00:00:00)

Jednoho krásného večera jsem si dohodl se spolužákem ze střední školy posezení u lahodného, pěnivého moku. Spolužák měl zpoždění, tak jsem usedl k baru a zaposlouchal jsem se do velmi zajímavého rozhovoru dvou přísedících. Rozhovor byl veden o počítačích, moderních technologiích či mobilních telefonech.

Zdenek (13.8.2011 08:57:33)

Super článek a hlavně pravdivej

Jirka. (14.8.2011 09:54:18)

Dobrý den. Já bych řekl že naopak je ten článek bezva a hlavně kdo ví očem autor vlastně píše a co tím chtěl říci,tak ten si ho dočetl až do posledního řádku.Popravdě je smutné že tohle slýchávám kolem sebe a že se nám ti darmožrouti smějí že makáme.Oni nemusí a většina se jich má dobře.Smutné je že tento stát podporuje takové dementy a platí jim z našich mozolů !!!! Je mě na blití co se tady děje.Ty jejich feny klopěj další heranty a z těch budou zase další darmožrouti.Že to nikdo nevidí to je katastrofa.V menšině jsme My !!!!!Dřeme do úmoru a živíme tyhle socky.Těším se až se naši představitelé konečně probudí a dojde jim kde vzít peníze co schází ve státní pokladně.Nemuseli by brát starým a nemocným lidem.Ti pro tenhle stát udělali svoje.Platili přeci daně celej život ať bylo státní zřízení jaké chce.Makali a platili.Tak proč nemusejí Cikáni ????? Nebudu se omlouvat ale tohle si já opravdu myslím.S pozdravem,JH.

Janek (14.8.2011 14:20:16)

Jirko, jsi sice trochu extrémista, ale v podstatě s tebou souhlasím. Žiji ve městě, kam naši úžasní státní správcové nedávno nastěhovali několik desítek těchto nepřizpůsobivých občanů odněkud z východu. Za těch několik dnů stihli tito noví nepřizpůsobiví za bílého dne přepadnout a oloupit čtyři lidi a další dva surově zbít, pochopitelně bez důvodu. Vážení státní správcové, čtete-li tento příspěvek, nedivte se bujícímu extrémismu v této zemi. Když i takový lidumil jako já začíná sympatizovat s těmi holohlavými bl.ečky, chyba nejspíše bude na Vaší straně, nemyslíte? Také už vím, co letos dostane má rodina k vánocům. Všichni dostanou od Ježíška zbraně. Letos budeme mít military Jezulátko. Nedovolím aby mi je někdo olupoval, znásilňoval nebo bil! A článek? Asi z větší části čistá fabulace, ale docela zábavná. Já mám doma i ten zavírací i ten, co stojí na podlaze. Ale ten co stojí na podlaze je už dědek, tak tam stojí spíše jen na okrasu. Jsem strašně sentimentální a je mi líto se ho zbavit. Táhli jsme to spolu dlouho.

xxxxxxxxx (22.8.2011 02:09:13)

Hm težká realita a tohle si tu živíme :( tihle pracovat nikdy nebudou a ani nechtěji jen krást a brát soc dávky :( už by bylo na čase jim zatnout tipec a to definitivně !!!

xxx (2.6.2012 23:29:32)

vy mrdky spinavy cesky chcipnete

xxxx (2.6.2012 23:32:51)

tyhle cesky zmrdy mam nejradsi co umi mlyt jen hubou a aby je nekdo poslouchal. ty zmrde co to pises: chces byt dulezitej ale pritom si kokot vyjebany. mas stesti ze te neznam osobne...

anonym (19.8.2011 00:15:24)

Skoda ze mas i nemas pravdu. Mas sice pocit ze vidis vinika (a mas pravdu) ale nemel by ses lepe, protoze to co by zbylo by rozkradli ti kteri i tak rozkradaji co lze (stovky miliard) Davky jsou proti tomu zlomek. :) Uz vite kam mirim? Je takticke poukazat na cil, ktery je ocividny a vsem zrejmy. A skryt tim vlastni (jejich) kradez penez nas vsech (za kterou by vlastne meli viset). Jinak pekna beletrie, ale docela verim ze se mohla udat jak pisatel pise. Sam jsem ve vytahu, kam jsem pristoupil se na par vterin ocitl s tlustym cikanem (nebojim se to napsat) se retezy kolem krku a dvema nohsledy. Ujel jen par metru nez na me vybalil .... Co spolu udelame za kseft? neda se u tebe v kanclu neco otocit, nepotrebujes lidi? mam vsechno, .... Fakt jsem neveril. Ta drzost, ta zkusenost, ta vira v totalni bezpeci a (jiste uz mnohe, mnohe uspesne "ksefty" za nim z nej hovorily). Kulku.

xxx (20.8.2011 11:18:21)

Nic jen souhlas......

anonym (21.8.2011 22:19:23)

Četl jsem a vřele souhlasím. J.R.

grets (15.8.2011 15:50:36)

Pekne humorne napsany clanek. Diky

ladinusamad (13.8.2011 13:29:48)

Dávám palec. Ačkoliv je to smutné...

dezo (13.8.2011 20:49:12)

nudne az trapne. priste se snaz vice.

wlkpetr (13.8.2011 23:08:27)

Hned ze začátku se omlouvám autorovi, ale nedokázal jsem to přečíst celé. Takové typy článků patří na jiný server. Není to ani vtipné ani naučné. (alespoň z toho kousku, co jsem se přemohl to číst.) ((než jsem se poblil= :-D)) autore, zkus publikovat na zena.cz nebo tn.cz, tam nechodím a budu žít bez žaludečních potíží.

Otto (14.8.2011 08:30:57)

Hele, kdo tady chodí pravidelně, tak ví, že o víkendu vycházejí články související jen okrajově s IT. Tak ber život s nadhledem :-)

kotoul (14.8.2011 13:41:06)

No, z tvého příspěvku jsme se nedozvěděli už lautr nic, kromě toho, že bys měl brát žaludeční kapky. V několika městech ČR jde spíše o tvrdou realitou, i když zde je to podáno ještě vtipně, s nadhledem a nadsázkou. Ani urážlivé to vlastně není.

sx (20.8.2011 13:40:36)

sice se mi libi dsl.cz kam zavitam tak jednou mesicne, a prectu clanky ktere treba tykaji IT jen okrajove, neco jako blogy, ale mate pravdu v tomhle, neni tam moc zadna poenta ci ponauceni ci poselstvi. a spis vypada jako povidka ci udalost ktera patri nekam na soukromy blog. no ale to je jedno, hlavne ze aspon neco tu je ze zivota, protoze to je tak jak je a je na lidech co si z toho vyvodi a ne vnucovat nazory jinym.

Kazan (14.8.2011 15:44:12)

Luxus :) Je to uplne jak ze zivota :) Sam mam s indama s kolonialnim prizvukem mnoho a mnoho zkusenosti nikdy bych nerekl ze z cloveka dokaze udelat stat rasisitu (myslim me). Kdyz koukam na zpravy nemam rad kofoly, kdyz jdu do prace nesnasim vietnamce, kdyz jdu u nas do hospody nemam rad ukrajince (to se musi zazit aby clovek pochopil) :(

boža (3.10.2011 16:55:24)

4lověče ty jsi úplný chudák ty vůbec nemůžeš mezi lidi, prosí nedívej se ani do zrcadla,protože nemáš rád ani voly!Tak koho máš vůbec rád, asi nějakou kozu,zavolej pošlu ti holinky aby ti nemohla utect!

Roman (18.8.2011 10:14:52)

článek pro povabení dobrej, jen bych je nazval cikány a ne rumuny a indové...

sx (20.8.2011 13:37:03)

ano, je to spatne ze clovek se citi bezpecne jen doma a ani to ne, protoze takova individua a tim nemyslim s konkretni pleti ale takovi primitovove ci pod vlivem neceho, nedaji pokoj ani ostatnim, skoda ze nejsou kamery vsude, aby v priapdne takove situaci, hned bylo prispechano ci aspon zaznamenalo pravdivou udalost a kdyz aspon nekdo to odnesl jednou tak zas to neodnaseli i ostatni.

Parek (24.5.2013 07:42:10)

Ty demente, celý sis to vymyslel hlupáku, ses debilni rasistický, nevtipný komunista blbečku. Ses z těch počítačů tak zdegenerovanej, že ses tak zoufalej, že sis potreboval zkusit pohladit ego alespon an diskuzi a zacilit to jak jinak na cigany. Takove dementy nesnasim, vsadim, ze mas 15kg ty aji tvuj kamarad mate brejle a jste trapnější než moje babička. Ses fakt dement kryple xenofobni.