Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Není lehké koupit mobil

Není lehké koupit mobil

Anonym (10.9.2011 00:00:00)

Alespoň pokud žijete ve Spojených státech a jedná se o mobil služební. Univerzita již naštěstí nežije v dobách mobilního temna a ve své velkorysosti se rozhodla, že služební mobilní telefon si zaměstnanci (z nichž většina si stejně jako já mobil musí zaplatit z vlastních peněz a platit i měsíční plány, takže zaměstnavatel poskytne tak akorát výhodu účetnictví, ve kterém místo firmě platíme univerzitě) mohou pořídit hned od tří různých firem, v tomto případě Sprint, Verizon Wireless a AT&T.

xxxxxx (11.9.2011 12:33:16)

Tak pokud jsem to pochopil správně tak se jedná o USA že :) no pěkný článek ale tupé stado v usa dosáhlo svého inteligenčního maxíma na mobilech :)

anonym (13.9.2011 01:44:35)

Tady to není o moc lepší. Já už se v podstatě během dvou týdnů a třech telefonátů snažím dostat informaci od O2, jaké že vlastně internetové přípojky má škola, pro kterou nově naše firma začala dělat správu IT. O2 ví údajně jen o jedné (běžné ADSL) a o druhé (asi SDSL) prý v systému nemají záznam. Přitom ve škole mají svůj vlastní Cisco router (asi jim nechybí) a nějaké další hejblata. Vidím to tak ještě na další tři telefonáty, než se dopídíme k jednoduché informaci - co je to za službu a jaké má mít parametry.

xxxx (14.9.2011 01:46:53)

Tos te mně pobavil :) (pro kterou nově naše firma začala dělat správu IT ) (Přitom ve škole mají svůj vlastní Cisco router ) Hm a co takhle jako odborník se mrknout co na tom ciscu běži ? to výs nenapadlo ? Z telefonáty na o2 vám poradím snažtě se dostat k technikovy ,a ne k naké kravce ktará si tam lakuje nechty nebo něco huř je tam pár lidi co to mu rozumí ale ze zbytku nedostaneta nic rozumného ani za prachy

anonym (14.9.2011 13:35:18)

ASi jsem se vyjádřil špatně...myslel jsem, že O2 má v té škole svůj Cisco router. Z toho už je asi více jasné, že se do toho routeru nepodívám.

Eduard (26.9.2011 15:01:52)

U nás ve firmě jsem teď taky našel 2 zapomenuté routery CISCO. Každý je od někoho jiného. Nikdo je nashání. A to že router je O2 neznamená, že je O2 tím kdo fakturuje službu (taky jsem kdysi zažil osobně). Není důležité, čí je zařízení, ale kdo fakturuje. To snad není problém zjistit. Taky snad není problém zjistit WHOIS pro veřejnou IP, přes kterou je objekt připojený. Já jsem sice mizerný síťař, nenabízím správu IT jiným subjektům, ale toto bych zvládl na místě samém během doby, ovlivněné nejvíce ochotou té účetní, po které bych chtěl vidět faktury telcom operátorů.

JW (12.9.2011 23:13:25)

To mi pripomina kazdodenni praxi ve velkych koncernech. Preposilani, nevedomost, utapeni se v predstirane odpovednosti, stado a jeho typicky produkt - clovek, ktery neni blbec, ale nevidi pres kraj zumpy, ve ktere se koupe jako kdyby to bylo more sampanskeho. Hlavne usmev a zdvorilost.