Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Google otevřel síť Google+ pro všechny. Uživatelská základna prudce roste

Google otevřel síť Google+ pro všechny. Uživatelská základna prudce roste

Anonym (26.9.2011 00:00:00)

Společnost Google v minulém týdnu otevřela svou novou sociální síť Google+ pro všechny zájemce. Síť přímo konkurující Facebooku spatřila světlo světa teprve před pár měsíci a hned se stala nejrychleji rostoucí službou svého typu v historii webu.

Tom Rektoříků (26.9.2011 12:06:45)

Facebook je šit, který používám jen pro komunikaci s přáteli, kteří již nevyužívají ICQ protokol. Ale Google+ vypada zajimave. Zrejme se stanu nolifem s jen a pouze, internetovymi kamarady.

volani.webnode.cz (26.9.2011 16:56:21)

ICQ, facebook igoogle sou uzvařené služby. Svobodnější alternativa je XMPP pro chat, SIP pro telefonování a web/blog s RSS/ATOm čtečkou a email. SW: JITSI, Mozilla Thunderbird, KompoZer, wordpress, firefox, LAMP, GNU linux... :)

Truc (27.9.2011 02:43:28)

Hm a 85% uživatel o tech aplikacich neslyselo a 10% to neumi nebo nechce pouzivat. Bohuzel taky nepatrim mezi tech 5%, ktery musi byt free ve vsem a za kazdou cenu. ICQ ano, FB ne, G+ uvažuji.

anonym (30.9.2011 21:40:53)

bude to za chvíli ala FACEblb čili (ahojki po písmenkuješ ) jdu zvracet momnet

petr (1.10.2011 19:40:22)

google používá xmpp protokol pro chat a narozdíl o facebooku je propojen s ostatními xmpp jabber servery, takže lze komunikovat např. mezi českým jabber.cz a gtalkem (google talkem - který je propojen jak s gmailem a nyní i google+)

Kazan (27.9.2011 17:38:10)

FB mě irituje že se to nedá slovy ani popsat, je to zkažený komunikátor(soc sit. Nechápu ho a asi nikdy nepochopím samá reklama, spam, blbosti atd. Měl jsem ho založený tolik spamu co mi chodilo na mail hernajs už nikdy víc. Teď ještě když lidi budou moci vidět soukromé komunikace na zdi lol to je moc :D Napsal jsem tam cca 10 příspěvků uploadnul asi 3 fotky trochu pokecal na chatu. Těch pár volovin co jsem na tom udělal + spam + reklamy mě okamžitě donutili účet zrušit. Jo ale google+ je jiná káva už na něm asi 2 měsíce jedu a ve spojeni s mobilem který má android je to luxus. Nikdo mě nespamuje lidi si rozstřidím krásně, přehledně do skupin každá skupina má nastavený práva co můžou a co ne :) Reklamy zádné :) Proste G+ doporučuji alespoň vyzkoušet jen vy ovlivnite jak g+ bude ovlivnovat vas zivot :)