Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Život bez internetu, život nemožný

Život bez internetu, život nemožný

Anonym (15.10.2011 00:00:00)

Alespoň to v posledním průzkumu, který byl proveden na zakázku Cisco Connected World Technology, tvrdí plná polovina dotázaných mlaďochů navštěvujících vysoké školy. Pro téměř stejně velkou skupinu šílenců je pak internet stejně důležitý jak vzduch, voda, jídlo a postel.

xxxxxx (15.10.2011 02:54:45)

No podel mně by slovo Facebook a jemu podobná mněly být trestným činem :) (tedy jejich vyslovení nebo používaní ) :)) a používaní Facebook a jemu podobných by mnělo být trestano dožívotím bez internetu :) z těchle věci jako je Facebook mám kopřívku a případně dostávam vsteklinu :)

anterra (15.10.2011 08:48:24)

proč tak náhle ? :) každý je svého štěstí strůjcem ne ?? ;)

xxxxxx (16.10.2011 01:31:13)

To sice máte pravdu každý svého štěstím strujce ale , buhužel mezi maldímy a dětmi je to tak že když jeden dva deset má něco třeba facebook a ve třídě ,tak ho jeden nemá, tak si to umím zcela představit "" ty nemáš facebook to seš upně blbéj že ho nemáš "" (přiklad) a už to je místo 10ti ho má najednou 11 lidí a tak to jde geometrickou řadou ! to samé bohužel i u dospělých ale tí že ho maji nebo si zřídí učet maji jiné vymluvy neboli ospravdlní "" všichní v praci ho mají a ja ho musím mít tak abych sněma mohl/a , bla bla bla "" a co mně poslední dobou štvě a pije krev nejvíce , jsou věty tupu mezi liddmí co sliším " ty nemáš IPhone 4 ty vole ty seš socka nebo co" nebo " ty nemáš ještě iphone 4S je uplně nejlepší musiš si ho koupit a ten starý krám Iphone4 zahod " atd ,bohužel tohle sliším když poslouchám lidi mezi 8 lety a 35 v tuhle věkový kategorii je to asi nejhorší ! a buhužel tohle tupé stado si neuvědomuje jednu zasadní věc za prvé žádná fizická věc at je to cokoliv není vše !! za druhé i jiní vorobci dělaji stejné nebo lepší zařízaní za daleko nižší cenu !! a nějvíce mně se*r*ou lidi ktaří mají všecko od Eplu (mobil notas tablet tričko boty atd ) a velice nahlas hlasají ja jsem nej a mám všecko nej a snaží se všechny ve svém okoli přesvědčít o tom že si musí pořídit všecko eple jinak jsou uplné nicky !! , a taky pokud jim člověk řekně že Samsung GALAXY S II upně bohatě stačí , tak začnou žvatlat ty svoje si před zrcadlem naučené kecy o tom jaký to není šmejdu a jak nic neumí že jidiěn Iphone 4S je má všecko atd normálně t z takových oveček dostávám kopřívku :) no zajímalo by mně kam ten svět spěje jelikož za poslsledních 30 let podle mého pozorovaní se zcela začala vystrácet schopnost mnoha jedincu "tupeho stáda " svobodně uvažovat a nebo se dokonce rozhodovat sám za sebe !!

Lukas (16.10.2011 09:59:33)

Doporučuji nejdřív studium českého jazyka a pak zkus psát nějaké komentáře na internet.

sx (16.10.2011 12:42:14)

takove jako ty radsi poslat do sibire ci sahary, at si tam pocitaji listi na stromech ci zrnka pisku v pousti, kdyz se tak nudi. jinak zivot bez internetu je vice nez mozny, staci jen mit rozum, byt skromny, vyssi duchovni hodnoty a mit silu vule, jako treba alkoholici ci kuraci, kteri bez toho nemuzou prestat zit, ale staci jen chtit.

hklhlh55 (16.10.2011 21:57:19)

Můj osobní telefon je Alcatel 525. Dobrý, ne? :) :)

xxxxx (18.10.2011 00:45:35)

ahá tak pokud jsem vás správně pochopil, tak kdokoliv kdo nemá všechno od eplu tak se nudí ? :) ,, tak pokud je to tak jak jsem psal tak jste zdárný člen tupého stáda co není schopen sám myslet a už vubec ne si něco ohledně HW a SW udělat sám :) a žívot bez netu je možný ale bohužel v dnešní době bych si připadal jak bez ruky nebo uplně odříznutý od informací asi tak ( čili bez netu bych musel kvuli každé kravině ktarou bych potřeboval zistit chodit do technické knihovny atd ) což je při dnešní rychlosti žívota nemožné !!

Zdenek Maroszczyk (30.12.2011 22:01:54)

...doba kterou ziju a pamatuji si ji se hodne zmenila a nemyslim si ze internetove silence lze prirovnavat ke kurakum nebo alkoholikum. Lide by si meli uvedomit co vsechno internet zpusobil,jake skody napachal a jake katastrofy jeste vzejdou z tohoto globalniho silenstvi jmenem internet. Lidstvo nezadrzitelne specha do zahuby aniz si to 70% populace uvedomuje. Az se stane za par let to nejhorsi, a to bude valka ,bude to nejvetsi masakr v dejinach lidstva kdy za to bude moct jedine internet... S pozdravem Zacouille ;)

xxxxx (18.10.2011 00:40:28)

no co má být jak pišu ? , někdo krade někdo je zdárný člen tupého stáda a někdo piše jak prase :)

nnn (18.10.2011 16:16:17)

...co věta..to hrubka..i dvě..a víc...))) (((

kaplan (2.11.2011 22:29:28)

Tak si myslím, že Vy,i když máte facebok u prd., tak máte i u pr... vzdělání.Což takhle si přečíst pravopis Jazyka českého? Jinak s obsahem souhlasím.