Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Konspirační teorie se stávají realitou

Konspirační teorie se stávají realitou

Anonym (12.11.2011 00:00:00)

Již minula doba, kdy se široká veřejnost smála konspirátorům a vyznavačům alternativních scénářů k oficiálním informacím. Dnes se poměr pomalu obrací. Stále více lidí pohlíží na některé alternativní scénáře jako na velmi pravděpodobné. Vstupujeme do období, kdy se jako lidstvo již nechceme nechat opíjet rohlíkem ze strany mocností a médií.

Adam (12.11.2011 09:25:20)

Souhlasím, oficiální proud informací je demagogie a ovládání lidu - vymývají nám mozek. Raději se jít projít do přírody a koukat, jak ti ptáčci hezky zpívaj...

OSPF (15.11.2011 17:26:29)

Ja se opravdu musim smat. Neverit necemu, protoze to je ofiko verze je krasna ukazka vymyteho mozku.

Robo (15.11.2011 18:25:02)

Vidíš, a já to vidím přesně naopak :-)

OSPF (15.11.2011 22:36:07)

A tady nastupuje ta vymytost mozku. Normalni clovek se podiva na fakta jak stoji. Podiva se jake jsou argumenty pro jednu moznost a argumenty pro druhou moznost a podle toho se rozhodne. Bohuzel musim rici, ze 99% argumentu priznivcu konspiracnich teorii jsou naproste nesmysle.

Kotek (16.11.2011 07:29:19)

Co je to normální člověk? Podle jaké normy definovaný? Vše je relativní, zejména pak lidské pohledy na věci, kterým nerozumí ani vědci. Ale připouštět si jen jednu variantu událostí je přinejmenším přízemní :-)

OSPF (23.11.2011 14:18:43)

Ale tady jde snad o to, ze drtiva vetsina konspiracnich teorii stoji na naprostych nesmyslech. Ono totiz lze doslova donekonecna vymyslet nake konspiracni teorie, ale pravda je porad jedna. Nejvice me rozesmalo, kdyz nekdo tvrdil, ze 11. zari je konspirace, protoze oficialni mista se stale drzi jednoho vysvetleni. Co cekate, ze se bude ofiko vysvetleni menit podle nalad v populaci?

Mat (12.1.2014 16:21:18)

Je s podivem jak tu držkujete v roce 2011 dneska je známo tolik lidí kteří říkají že dvojčata spadla řízenou demolicí, že to vaše štěkání nemá smysl. Konspirační teorie beru většinou jako pohádky pro pobavení ale při kroucení se těch co vyvrací konspirace na téma září 2011 a Apollo na měsíci je vždy ještě zábavnější. Každý človek si může odrazilt laser od zrcadla které nechali na měsíci? člověče probuďte se víte vůbec jak daleko je měsíc? Pochybuji že máte doma laser který by to dokázal :D o tom že takovou mušku asi mít nebudete ani nemluvím. A k vysvětlení vlajky jak tu všichni melete :D myslíte to že je naškrobená ? hmm jak jí naškrobily ? tak že vypadá že vlaje ..... mezery maj jak konspirační teoretici tak vy kteří tvrdíte že máte jediní pravdu. Normálně přemýšlející člověk se musí smát oboum táborům.

bbb (17.11.2011 11:56:35)

Uf clovece, podivej na dokumenty ohledne treba 11 zari a uvidis ze tam je deleko vic fakt podporujicich konspiracni teorii nez oficialni konspiraci.... Nechce se mi rozepisovat ale pokud uvazujes strizlive tak se urcite podivej,je tam tuna materialu kterou si evedentne prehlidnul. Let na mesic nechci komentovat, sam spise neverim ze tam vubec nekdy clovek byl ale pripustim moznost ze tam byli. Jedina veci ktera mi do toho hraje ze tam byli je fakt ze rusove tenkrat nedali vedet ze to je podvod. (mozna nevedeli ani oni, mozna to byl jeden z obchodu, neco za neco, do vi)

OSPF (18.11.2011 23:24:22)

Ale todle proste neni pravda. Koukal jsem na vetsinu konspiracnich filmu na toto tema a clovek se znalostma zaka zakladni skoly se musi smat. Ten let na Mesic je krasna ukazka dementnosti lidstva. Naprosto kazdy si muze odrazit laserovy paprsek od zrcadla, ktere tam panove onehda zanechali. Naprosto jasny dukaz pritomnosti clovek na Mesici. Ale ne, neustale se najdou lide, kteri tomu neveri. Jen tak mimochodem, jak by se jim treba povedlo privest nekolik stovek kg vzorku?

unknown (12.11.2011 10:58:59)

Povídají si dva Mayové : "Sakra,já mám ten šutr nějakej malej,mě se tam ten kalendář vejde jen do r.2012." "Hehe,představ si,jak to jednou někoho pěkně vyděsí...."

Jan (16.11.2011 08:42:36)

Kdyz si vzpomenu, jak "moderni" lidi nepocitali ani s tim, co bude za par let, napr. afera Y2K, kde se jeste v devadesatych letech 20. stoleti nepocitalo ani s rokem 2000, tak me prekvapuje, ze se Mayum ten kalendar vubec chtelo malovat az tak daleko :-) To samozrejme nemeni nic na tom, ze se zemi dejou a budou dit stale podivnejsi veci.

Honza Šafran (15.11.2011 09:30:46)

Ne, široká veřejnost se konspiračním teoriím směje a tento článek to dokazuje. Stačí se kouknout třeba na MythBusters, kde třeba rozdupali konspirační teorii o letu na měsíc a vysvětlili i to vlání vlajky. :)

Štěpa (15.11.2011 09:45:10)

Ale ale, generalizace tvého názoru není podstatná. Spíše to hovoří o tom, že někteří lidé si záměrně zakrývají zrak i sluch jen proto, aby měli klid v materiální době kapitalismu. Zajímavější to bude, až zde dle prognóz NASA v roce 2013 začnou proudit magnetické výboje ze Slunce. Ve chvíli kdy nebude fungovat GPS, elektřina a vlastně tím pádem vůbec nic, to teprve někteří pochopí, jak se věci mají.

OSPF (15.11.2011 15:38:22)

Drtiva vetsina druzic je odstinena. Teoreticky by se nemelo nic stat.

Bery (22.1.2012 10:30:20)

Aáááá, tak už se nám to posouvá, na několika zdrojích jsem ještě před časem četl že mají magnetické výboje kulminovat během roku 2012. Jenže jak se to blíží a kde nic tu nic, tak se musí posunout termín, že?

bbb (17.11.2011 12:03:01)

:))) vtip dne.... Co si asi myslis ze americane v americkem poradu na americky televizni stanici asi verejne reknou? Jo je to podvod lidi, v zivote jsme tam nebyli!? (okamzite by skoncili a porad by nebyl ani odvysilan) Treba nekomu se nemusi libit Jesse Ventura a jeho ex-porad "Conspiracy Theory". "Ex" ptz mu ho ukoncili, moc kecal a to neni zadouci.

cybershot (19.12.2011 17:50:20)

stalo se vam lidi nekomu to co me???? mame 2-3 roky internet optimal za 750,- ok..... ....jede to nejakou rachlosti, pricemz technik by dokazal vy,macknout tech 6,1/0,4 ale to by prej padalo, takze to pustil na 4,5-5/0,3-0,5 coz fungovalo stabilne ohne problem, tahal sem nekde na maximu kolem 600-700.......... .....chci si dobit mobil z pevne a zacne mi to cpat ze maji pro nase cislo spec. nabidku=slevu na zaklade teto prumerne rychlosti a misto tech 750,-kc ze nas to bude stat 500,-...... OK....rekl sem si....prepojim se a chci to zaridit.....ok.....pry je to zarizene ale cena pry bude az na 2he fakture od ted...........cekame mesic.....cekame dva mesice......cena stejna.......jedina zmena asi 10% zpomaleni......volame na infolinku, kde je nam receno ze nic takoveho tam vubec jako zmenu k provedeni ani poznamenany natoz zlevneny......ok znovu prevypravim problem, o co jde ze miosto min rychlosti 8/0,7 coz mel min byt onen internet optimal.....cekame mesic.....cekAME dalsi mesic a kdyz si chci otevrit internet a nechapu co se deje a proc je to tak nesmyslne pomale ze se 1 film(700mb) stahuju 1hodinu az 1 a ctvrt coz jsem si myslel ze mam halucinace.........mereni nevyleze pres 1,7/0,1.....koukam overuji linku a co se nestane najednou mi misto onech 6 co to ukazovalo vzdy najednou koukam na hodnotu 2048 a vedle toho hlasku ze pro moji linku je mozna pouze tato a to pouze tato varianta.............co byste delali rekli at to vrati zpet ale necekal bych tohle: NYNI MATE TUHLE RYCHLOST A ZADNA RYCHLEJSI U VAS NJDE A NEPUJDE ANI KDYZ ZRUSITE LINKU A ZALOZITE NOVOU..........??????????????? NEVIM JAK VY ALE NECHAPAL JSEM CO TO MA KURVA ZNAMENAT, PRICEMZ TO ZACLO PRECI U SLEVY ZE 750 NA 500 A TO !!!! Z DUVODU NEDOSTATECNE RYCHLOSTI...........????????????? NECHAPU TO TREBA JEN JA ALE JAK JE MOZNE ZE KDYZ DAM OVERIT NASI ADRESU VYSKOCI NA ME OPET TECH 6 CO VZDYCKY BYLO A PROSTE JE ALE KUURVA I BUDE A JE!!!!!!!!!!!!!!! PROSTE JSEM ASI BLAZEN NEBOT UDAJNE NE A NEJDE JIZ NAM UDELAT INTERNET OPTIMAL, ALE POUZE TENTO START ZA CENU 400,-MESICNE JSEM HLOUPY JA NEBO PRIPADA VAM TO TAKY JAKO NEHORAZNE LHANI A KLAMANI ZAKAZNIKU?????? ZMENEN JE TYP LINKY JE TO NAJEDNOU : ----------------------------------------- Nabídka připojení pro telefonní číslo: 354624481 Maximální dostupná rychlost pro ADSL: 2048 kbit/s Současný typ zřízené linky: PSTN --------------------------------------------------------- O2 Internet Optimal Nabídka připojení pro adresu: Kubelíkova 534/16 Mariánské Lázně 35301 Mobilní připojení kdekoliv a kdykoliv. Speciální nabídka s dárkem pouze na DSL.cz! Základní informace: Rychlost: [ ? ] 16384/1024 Paušál za linku: [ ? ] --- Poplatek za zřízení: [ ? ] 1 Kč Závazek: [ ? ] 12 měsíců Technické parametry: IP adresa: [ ? ] dynamická Agregace: [ ? ] 1:50 FUP: [ ? ] NE Síť: [ ? ]ADSL - Telefónica O2 Měsíční paušál vč. DPH: [ ? ] 500 Kč -------------------------------------------------- Kazdy den volam min pul hodiny s infolinkou at kvuli mobilu, kde mi spatne uctuji zaplacena cisla tydenim pausalem jako normalni hovory nebo aniz bych mel jakkoliv od o2 nastaveny internet jsem nonstop na wifi nic nekonfiguruji a najednou jsem pripojen rychlosti ze zjistim ze je zaply 3g internet takze mi je odecteno za 2 dny 2x15KC= celkem 60 kc nevratiloi nic chovaj se jak mrdky a hlavne chudaci operatori protoze ty musi trpet kdyz musi lidem zkusit nalhavat nesmysly a az kdyz se sami zamotaj clovek zjisti ze ho takhle okradaji ale kdyby obcas, ale ne z kazdeho kraditu a to tak, ze za 37 dni jsem si nadobijel za 1260KC celkem a z toho nejmin 15 dni byl zablokovany??????? nechapu kdo je tomu nuti nebo snad premlouva to jim nevadi lhat????? je to hnus a technici o tom zadna ty mrsiny v bilejch fabiich/roomstrech s modrym logem(jiste vite nazev=APL COND) tak to je pecka prijede merit a ani se nepodiva kde je pripojka, tel nebo jestli tam vubec je internet radsi jde pryc udajne merit buhvi co a najednou sedne do auta a uz se neobjevi.....taky dobry a to se radsi nevyjadruji o tom jak se snazi lidem nacpat ze to opravdu nepujde tak jak to doted slo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hnus hnus a mor na vase deti vy mrsiny z rozjetyho zabince kterej vyblil kun co vam stoji na kabelu od pripojky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HILFE, pokud ma nekdo zkusenosti jak napsat a kam poslat a jakou formou podat stiznost na cesky telekomunikacni urad protoze co je moc to je moc ale tohle uz je vic nez moc, to je extremni lhava strategie prodeje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A jsem presvedcen o tom ze se opravdu jedna o KLAMAVOU REKLAMU NA MOZNOSTI ZRYCHLOVANI A KDYZ MI HO ZPOMALI a TO POUZE JEJICH VINNOU CI ZAMEREM JAK SI MOHOU DOVOLIT TVRDIT NECO TAKOVEHO JAKO ZE TO NELZE UDELAT ZPET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ !!!!!!!!!!!!!AT SE POJEBU JESTLI MI NEKDO VYSVETLI JAK SI TOHLE MUZE KDOKOLIV DOVOLIT A SPOLECNOST JAKO O2 SI MYSLIM ZE TO URCITE NEMA ZAPOTREBI A POKUD ANO PRYC S TOU SVINI!!!!!!!!!!!! PROSIM NAPISTE NEKDO ASPON ZE TO NA VAS TAKY ZKOUSELI A JESTLI SEM SAM COZ POCHYBUJI I TAK JE TO DUKAZEM SIKANY UZIVATELE ZE STRANY POSKYTOVATELE A NAVIC JESTE OKRADAT K TOMU,PROMINTE VSICHNI ALE NEMELI BY JE ZAVRIT A NEBO ZAKAZAT CINNOST????TREBA ZE NA PRENOCHODNE OBDOBI, NEBO JAKO UPLACI CESKY TELEKOMUNIKACNI URAD ABY SI BYLI JISTI ZE TO PROJDE?????? JE MI NABLITI KDYZ SI PREDSTAVIM ZE TITO ZLODEJI MAJI PRISTUP DO VSECH VEREJNYCH SLUZBACH, MESTSKE SITE, SKOLNI ATD......¨ ....NECHCI BYT PROROKEM ALE CO BY NAS ASI CEKALO JAKO DALSI LEVEL???????? OMLOUVAM SE ZA TENTO VYNERVENY PRISPEVEK ALE UZ TO NEZVLADAM PREHLIZET A NIC K TOMU NENAPSAT, PODPORI NEKDO ME OBAVY??????

cybershot (19.12.2011 17:50:33)

stalo se vam lidi nekomu to co me???? mame 2-3 roky internet optimal za 750,- ok..... ....jede to nejakou rachlosti, pricemz technik by dokazal vy,macknout tech 6,1/0,4 ale to by prej padalo, takze to pustil na 4,5-5/0,3-0,5 coz fungovalo stabilne ohne problem, tahal sem nekde na maximu kolem 600-700.......... .....chci si dobit mobil z pevne a zacne mi to cpat ze maji pro nase cislo spec. nabidku=slevu na zaklade teto prumerne rychlosti a misto tech 750,-kc ze nas to bude stat 500,-...... OK....rekl sem si....prepojim se a chci to zaridit.....ok.....pry je to zarizene ale cena pry bude az na 2he fakture od ted...........cekame mesic.....cekame dva mesice......cena stejna.......jedina zmena asi 10% zpomaleni......volame na infolinku, kde je nam receno ze nic takoveho tam vubec jako zmenu k provedeni ani poznamenany natoz zlevneny......ok znovu prevypravim problem, o co jde ze miosto min rychlosti 8/0,7 coz mel min byt onen internet optimal.....cekame mesic.....cekAME dalsi mesic a kdyz si chci otevrit internet a nechapu co se deje a proc je to tak nesmyslne pomale ze se 1 film(700mb) stahuju 1hodinu az 1 a ctvrt coz jsem si myslel ze mam halucinace.........mereni nevyleze pres 1,7/0,1.....koukam overuji linku a co se nestane najednou mi misto onech 6 co to ukazovalo vzdy najednou koukam na hodnotu 2048 a vedle toho hlasku ze pro moji linku je mozna pouze tato a to pouze tato varianta.............co byste delali rekli at to vrati zpet ale necekal bych tohle: NYNI MATE TUHLE RYCHLOST A ZADNA RYCHLEJSI U VAS NJDE A NEPUJDE ANI KDYZ ZRUSITE LINKU A ZALOZITE NOVOU..........??????????????? NEVIM JAK VY ALE NECHAPAL JSEM CO TO MA KURVA ZNAMENAT, PRICEMZ TO ZACLO PRECI U SLEVY ZE 750 NA 500 A TO !!!! Z DUVODU NEDOSTATECNE RYCHLOSTI...........????????????? NECHAPU TO TREBA JEN JA ALE JAK JE MOZNE ZE KDYZ DAM OVERIT NASI ADRESU VYSKOCI NA ME OPET TECH 6 CO VZDYCKY BYLO A PROSTE JE ALE KUURVA I BUDE A JE!!!!!!!!!!!!!!! PROSTE JSEM ASI BLAZEN NEBOT UDAJNE NE A NEJDE JIZ NAM UDELAT INTERNET OPTIMAL, ALE POUZE TENTO START ZA CENU 400,-MESICNE JSEM HLOUPY JA NEBO PRIPADA VAM TO TAKY JAKO NEHORAZNE LHANI A KLAMANI ZAKAZNIKU?????? ZMENEN JE TYP LINKY JE TO NAJEDNOU : ----------------------------------------- Nabídka připojení pro telefonní číslo: 354624481 Maximální dostupná rychlost pro ADSL: 2048 kbit/s Současný typ zřízené linky: PSTN --------------------------------------------------------- O2 Internet Optimal Nabídka připojení pro adresu: Kubelíkova 534/16 Mariánské Lázně 35301 Mobilní připojení kdekoliv a kdykoliv. Speciální nabídka s dárkem pouze na DSL.cz! Základní informace: Rychlost: [ ? ] 16384/1024 Paušál za linku: [ ? ] --- Poplatek za zřízení: [ ? ] 1 Kč Závazek: [ ? ] 12 měsíců Technické parametry: IP adresa: [ ? ] dynamická Agregace: [ ? ] 1:50 FUP: [ ? ] NE Síť: [ ? ]ADSL - Telefónica O2 Měsíční paušál vč. DPH: [ ? ] 500 Kč -------------------------------------------------- Kazdy den volam min pul hodiny s infolinkou at kvuli mobilu, kde mi spatne uctuji zaplacena cisla tydenim pausalem jako normalni hovory nebo aniz bych mel jakkoliv od o2 nastaveny internet jsem nonstop na wifi nic nekonfiguruji a najednou jsem pripojen rychlosti ze zjistim ze je zaply 3g internet takze mi je odecteno za 2 dny 2x15KC= celkem 60 kc nevratiloi nic chovaj se jak mrdky a hlavne chudaci operatori protoze ty musi trpet kdyz musi lidem zkusit nalhavat nesmysly a az kdyz se sami zamotaj clovek zjisti ze ho takhle okradaji ale kdyby obcas, ale ne z kazdeho kraditu a to tak, ze za 37 dni jsem si nadobijel za 1260KC celkem a z toho nejmin 15 dni byl zablokovany??????? nechapu kdo je tomu nuti nebo snad premlouva to jim nevadi lhat????? je to hnus a technici o tom zadna ty mrsiny v bilejch fabiich/roomstrech s modrym logem(jiste vite nazev=APL COND) tak to je pecka prijede merit a ani se nepodiva kde je pripojka, tel nebo jestli tam vubec je internet radsi jde pryc udajne merit buhvi co a najednou sedne do auta a uz se neobjevi.....taky dobry a to se radsi nevyjadruji o tom jak se snazi lidem nacpat ze to opravdu nepujde tak jak to doted slo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hnus hnus a mor na vase deti vy mrsiny z rozjetyho zabince kterej vyblil kun co vam stoji na kabelu od pripojky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HILFE, pokud ma nekdo zkusenosti jak napsat a kam poslat a jakou formou podat stiznost na cesky telekomunikacni urad protoze co je moc to je moc ale tohle uz je vic nez moc, to je extremni lhava strategie prodeje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A jsem presvedcen o tom ze se opravdu jedna o KLAMAVOU REKLAMU NA MOZNOSTI ZRYCHLOVANI A KDYZ MI HO ZPOMALI a TO POUZE JEJICH VINNOU CI ZAMEREM JAK SI MOHOU DOVOLIT TVRDIT NECO TAKOVEHO JAKO ZE TO NELZE UDELAT ZPET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ !!!!!!!!!!!!!AT SE POJEBU JESTLI MI NEKDO VYSVETLI JAK SI TOHLE MUZE KDOKOLIV DOVOLIT A SPOLECNOST JAKO O2 SI MYSLIM ZE TO URCITE NEMA ZAPOTREBI A POKUD ANO PRYC S TOU SVINI!!!!!!!!!!!! PROSIM NAPISTE NEKDO ASPON ZE TO NA VAS TAKY ZKOUSELI A JESTLI SEM SAM COZ POCHYBUJI I TAK JE TO DUKAZEM SIKANY UZIVATELE ZE STRANY POSKYTOVATELE A NAVIC JESTE OKRADAT K TOMU,PROMINTE VSICHNI ALE NEMELI BY JE ZAVRIT A NEBO ZAKAZAT CINNOST????TREBA ZE NA PRENOCHODNE OBDOBI, NEBO JAKO UPLACI CESKY TELEKOMUNIKACNI URAD ABY SI BYLI JISTI ZE TO PROJDE?????? JE MI NABLITI KDYZ SI PREDSTAVIM ZE TITO ZLODEJI MAJI PRISTUP DO VSECH VEREJNYCH SLUZBACH, MESTSKE SITE, SKOLNI ATD......¨ ....NECHCI BYT PROROKEM ALE CO BY NAS ASI CEKALO JAKO DALSI LEVEL???????? OMLOUVAM SE ZA TENTO VYNERVENY PRISPEVEK ALE UZ TO NEZVLADAM PREHLIZET A NIC K TOMU NENAPSAT, PODPORI NEKDO ME OBAVY??????

Bery (22.1.2012 10:38:48)

Vy jste úplný demagog! Píšete "arab z polních podmínek", ale už neuvedete fakta že měl pilotní výcvik v USA. Píšete "vlající vlajka" ale už neuvedete že toto bylo vyvráceno. Píšete "kromě bible neexistují žádné dlouhosáhlé dokumentované dějiny" ale jaksi opomíjíte že je spousta jiných, byť ne tak rozsáhlých, zato však i mnohem starších zdrojů o historii lidstva. Ten váš článek je krásnou ukázkou demagogie, mohlo by se to použít jako názorná pomůcka při studiu. Z existujících faktů si vybrat jen co se mi hodí (nebo jen co obsáhne můj omezený rozhled) a ostatní zamlčet nebo ignorovat.

Shoestring (24.1.2012 17:07:02)

Nesouhlasim s Vámi. Existuje řada vodítek, které nahrávájí těmto teoriím a je celá řada dokumentů, kde lidé popisují události, které se za pár let stali a pomalu stávají skutečností. Doporučil bych možná nastudovat všechny možnosti, než tady čpít oheň a síru.

Patrik (4.2.2012 19:18:39)

Plně souhlasím s kolegy z diskuze a dodávám, že autor článku je pacient, který by se mněl jít léčit, tedy pokud není úplný blb, protože jeho názory to přinejmenším dokazují. Je to ubohé, že dnešní doba interentu poskytuje možnosti i takovýmto lidem, kteří se chodí na internet jen slovně vysrat. Pane jste ubožák. Patrik

Kloutvor (10.3.2012 20:30:30)

Patriku, autor článku je není pacient, jen potřebuje věhlas, aby lidé zaníceně na tomto webu diskutovali a nasávali při tom do sebe zdejší moudré reklamy. Některé konspirační teorie (doporučuji na youtube "Cestou na Měsíc se stalo něco divného")manipulují fakty tak neuvěřitelně groteskním způsobem, že to už samo naznačuje, že diskuse s jejich přívrženci bude obtížná. Ihned Vám totiž hrozí, že budete nařčen z kakání na internetu..