Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > U:fon je v úpadku, rozhodl soud. Služby budou poskytovány nadále

U:fon je v úpadku, rozhodl soud. Služby budou poskytovány nadále

Anonym (19.12.2011 00:00:00)

Provozovatel CDMA sítě U:fon, společnost MobilKom, je dle rozhodnutí Městského soudu v Praze v úpadku. Závazky firmy vůči věřitelům činí 2,15 miliardy korun. Ti se o své pohledávky mají přihlásit do třiceti dnů. Firma však své klienty uklidňuje, že provoz je stále ziskový a poskytování služeb není ohroženo.

anonym (19.12.2011 07:16:09)

he he konečně na tyhle podvodníky došlo :) jejich služby stojí a stály za prd , neschopnost pokriti signálam , malá propustnos síte , přetíženost některých převaděču ! atd

Michael (19.12.2011 08:42:49)

Typický anonym - nic neřekne, pomluví "typicky česky" a blábolí pitomosti, kterým sám nerozumí. Jestli chceš podvodníky, podívej se k sobě a k jiným operátorům. Mají největší pokrytí, nejstabilnější (na rozdíl od Vodafonu nebo O2) a znám stovky lidí, kterým TO NIKDY NESPADLO, takže co plácáš ohledně nějaké přetíženosti? Jsi jenom trapnej konkurent, co se sem přišel vymočit.

jarek (19.12.2011 14:11:21)

No přátelé nevím co víte o ufonovi,ale má sestra ho měla a pořád nějaký problém,přešla k o2 a na předplacené kartě za 20kč týdně pokud jednou v měsíci dobije za 300 kč neomezený internet a když spojí tel s compem tak 3,5 Mb rychlost,protože její tel jede na HSPD.Skusme se zamyslet a odpovědět si,má takovou rychlost ufon?zcela určitě ne!Tak kde je pravda?

xzx (19.12.2011 16:10:55)

To jsou zase blaboly, 3.5MB/s za 300Kc je pomalu cena pevneho pripojeni, a tu 'neomezenost' bych taky chtel videt. Nojo, holt kdyz konkurence ma na to platit si obstrukce u CTU, tak asi i ma na zaplaceni par brigadniku co tu po diskuzich kydaji hnuj..

eisenacher (19.12.2011 19:36:12)

Ja mam Ufona dva roky a nemel jsem problem, mam volani i intenet a v pohode, rychlost kolem 1mb sice neni nic moc ale mam ji stabilne a na mobilni internet je to slusne. A FUP 8G taky. Mel jsem Vodafone za 525 mesicne, FUP 3G a pripojeni v mem meste pres gprs, kdo tomu trochu rozumi tak si umi predstavit tu rychlost - 23kb i mene... Jsou lide kteri umi jen rypat...

pepazdepa (20.12.2011 08:36:05)

Vaše připojení je drahé - na Proseku platíme 150.- měsíčně za wifinu (2Mb), nějaké fupy neřešíme a padání taky ne. Opravdu mě není jasný, proč operátorům platíte tyhle zlodějský ceny. Mrkněte ven - berou tam víc a připojení mají levnější. Proč asi???

eisenacher (20.12.2011 11:33:47)

to je mozny ale pripojte se s vasi wifinou u me na chate skoro v lese kde zadne jiny operator nema signal? Ufon ano!

eisenacher (21.12.2011 14:18:41)

Někteří lidé mejí neustálé problémy s Ufonem. já ne. Co na to říct? Jsou lidé kteří mají problémy se zády a jsou lidé kteří nosí Kosmodisk :-)

anonym (24.12.2011 22:11:12)

kosmidysk nenosím :)ale vy ano ovečko :) tak jestli ufou má stabilní připojení tak prosím kde ? jestli ufoun má něvětší pokriti kde na které planetě ? panové tedy ovce , kdyby jste znalý alespon trochu jak vypadá CDMA 2000 EV-DO Rev. A která běží na puvodní NMT sít,a její převaděče tak by ste takové kraviny nekecaly !!! jen tak na okraj, CDMA 2000 EV-DO Rev. A,na frekvencích 410 až 430 MHz, jede na pasmu 70cm (pokud víte vubec co to je ) a jak je známo tohle pásmo se šíří dobře jen v otevřeném prostoru ! tedy zaleží na umístění převaděče tedy vysílače ! a hlavně není toto pásmo vhodné do zastavby tedy mněst kde není přímý výhled na vysílač atd !! A pak taky zaleží na vytížení daného převaděče !! jestli je přeplněný tak pak to kraví ! a jede to pomalu !! u mně cca 1 až 2 KBps ! což je dost málo ne ? tedy ve špičku jelikož nevídím na jiný převaděč tak mám smulu a to bydlím v centru OVY :) a mimo špičku to není o moc lepší :( takže to přestante mlet nesmyslý jak tupé ovce ! a vubec na co to píšu tohle tupe stádo nepochopí ani omylem jelikož aji kdyby sít ufounu nefungovala vubec tak by stejně mektaly že je nejlepší na světě

eisenacher (25.12.2011 17:16:41)

A OD KTEREHO OPERATORA JSI ZAMINDRAKOVANEJ BLBECKU_!

Filispin_CCZ (28.12.2011 09:09:20)

Jejda ty jses nam ale rozkecal. To zni jako kdyby jsis precetl clanek o Ufonu na novinkach a ted nam o nem prisel referovat. Bez urazek a nadavek do ovci to asi nezvladnes co?

Honza (21.12.2011 13:12:57)

No ale tohle není článek o WiFi, ale o Mobilkomu, že...

afds (19.12.2011 18:16:54)

Nesmysl, tezko neomezeny za 20 tydne.

pepa Praha-západ (24.12.2011 14:11:41)

U ufona jsem od začátku, jak internet tak tel. Internet byl jen zpočátku 1Mb a ted je kolem 250 i se zesilující anténou, vnutili mi nový modem, že to bude lepší, na 1 rok za 400kč a po roce sem podal výpověd a vypadlo znich že prodloužení bylo na 2roky a není snima řeč, ted to mám v šuplíku a jen platim mam wifi z cukráku 4Mb za 500 bez fupu a jsem spokojen. Tel služby sem zrušil protože v telefonu bylo špatně rozumět a to jsme měli již novější a signál kolísal i v Praze a nikdy nebyla jistota, že to vypadne. Ufon je služba která za dané peníze nefunguje, mockrát sem reklamoval a neúspěšně. Jeto firma podvodníků a už snima nechci mít nic společného.

jen tak... (29.12.2011 04:42:58)

No já stím hle netem nejsem spokojený,věčně vypadavá a snižuje se rychlost,ted mám na měření cca 700 až 800kb ,otřesne.. Po novém roce snima vypovim službu ,mám na neurčito tak mužu a hned pořídím jiný kvalitní.

Petr Čáslavský (19.12.2011 09:22:21)

VŠAK ONI TO ROZDÝCHAJÍ :-) Mají super síť, která mně osobně nikdy nespadla (jako to padá furt O2 a Vodafonovi). Navíc jsou v zisku. Čili jak píšou, že se toho za pár měsíců zbaví, tak tomu docela i věřím, neměl jsem s nima nikdy žádný problém.

honza (26.12.2011 11:37:54)

Ufon se musi umet pouzivat. Vozim ho po republice v aute a je to zatim nejlepsi a nejstabilnejsi mobilni pripojeni, ktere jsem mohl otestovat. To ze to obcas jede pomalu nevadi, vzdyt je to mobilni pripojeni! Kdo srovnava s wifi, tak nevi o cem je tady vubec rec. A kdyz neni signal, vezmu bud magnetku na auto, nebo yagi a nebo proste popojedu na kopec... To je jako kdybyste se divili, ze se nedovolate mobilem ze sklepa. Kazda technologie ma nejake pouziti a ucel.