Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Blíží se éra open source operačních systémů?

Blíží se éra open source operačních systémů?

Anonym (22.12.2011 00:00:00)

V posledních dnech se objevili informace o tom, že Bada i WebOS budou open source a připojí se tak po bok Androidu. V oblasti mobilních operačních systémů tak vzniká zcela jasný trend přechodu od proprietárního k otevřenému kódu.

Dreit (22.12.2011 11:47:48)

Éra open source se neblíží, už je tu :)

kytmen (24.12.2011 15:37:14)

Otevřený sistem snad ale aplikace typu skype a pod které jsou zdarma lze stahnout do mobilu jen přes originalní obchody ovi u nokie a u androidu je taky náký obchod. Musíte se zaregistrovat a když se to podaří tak aplikace je možno stahnout jedině mobilem 1mgbait za 60 kč potom co je na té aplikaci zdarma že.Do pc to nedostanete i když program ktery dostanete k mobilu instalaci aplikaci umožnuje ale ty si asi musite napsat sami. Omluvte mou češtinu jsem nasrany hodinu jsem se registroval s iphonem do android marketu pak to chtělo registraci do google a stahnout skype ne a ne.

dusan (25.12.2011 01:44:28)

Jestli jsi se registroval s iphonem do android marketu, pak uz chapu tvou nastvanost :D Ad stahovani aplikaci - proc treba nepuzit wifi, ze?

radek (25.12.2011 08:48:32)

bud wifi a nebo pripojeni na den (ktery nabizi vsichni operatori) a stoji do 30kc. Je to nejakej idiotek-neumi cesky a vubec ani nevi co pise :)

Kraken (31.12.2011 16:45:40)

Jo to máš pravdu nadavat druhemu v diskuzi umí kdejaký idiot,to ses prjevil. Tu wifi jsem skoušel opět to nešlo stahnout.

stanikcz (25.12.2011 22:49:37)

To dřív pojede čert na bruslích do práce než bude Apple a Microsoft dělat open source operační systémy. Applu to nedovolí image značky kterou firma tak dlouho vytvářela. Apple se snaží vytvořit iluzi, že prodává vyjímečné výrobky. Výmečné teda jsou a to hlavně dvojnásobnou cenou než má konkurence... :-D Microsoft je zase obří firma s reakční dobou na každý trend 3 až 4 roky. A zmiňovat, že jediné co tato firma má je operační systém ke kterému nikoho nepustí snad ani nemusím.